2020 m. vasario 22 d.

 

Kauno Panemunės tilto statybai – 12 milijonų litų dydžio paskola

Paskelbta: 2014-01-17 14:39 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „kaunas.lt“
Nuotr. iš „kaunas.lt“

Kauno miesto taryba pritarė sprendimui imti 12 milijonų litų dydžio paskolą. Šios lėšos bus pervestos Panemunės tiltą statančiai bendrovei „Kauno tiltai“.

Centrinė šalies valdžia praėjusių metų pabaigoje nuo 40 iki 50 proc. padidino Kauno miesto savivaldybės skolinimosi limitą. Šis sprendimas Kauno miesto savivaldybei esą leis ženkliau prisidėti prie Panemunės tilto statybų ir kitų svarbių projektų įgyvendinimo.

„Pasinaudojus banko paskola atsiras svaresnis finansavimo šaltinis Panemunės tiltui statyti. Šie pinigai bus skirti tiltą statančiai bendrovei „Kauno tiltai“ už jau padarytus darbus, kadangi šiuo metu darbai finansuojami iš pačios įmonės lėšų. Darbai nenutrūks ir vyks toliau. Iki šiol atlikta darbų už 35 milijonus litų“, – pabrėžė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Kauno miesto tarybos narė Edita Gudišauskienė pabrėžė, kad vyriausybė turėtų rimčiau žiūrėti į Lietuvai svarbaus objekto statybą. Pasak politikės, tiltas turėtų būti ne tik savivaldybės, bet ir vyriausybės rūpestis, o kauniečiams svarbus infrastruktūrinis objektas turėtų būti sutvarkytas kuo greičiau.

Vyriausybė yra priėmusi nutarimą, kuriuo Susisiekimo ministerijai nurodyta užtikrinti dalinį Panemunės tilto statybos darbų finansavimą. Planuojama, kad 2014 metais Panemunės tilto statybai Susisiekimo ministerija skirs apie 15 milijonų litų.

kaunas.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras