2018 m. spalio 24 d.

 

Kas čia daros? Kas čia daros? (Nr.3)

18
Paskelbta: 2017-12-08 04:37 Autorius: ekspertai.eu1:51 Įvykiai Lietuvoje. Seimas panaikino saugiklius žemės pardavimui. Sorošo talkininkai iš Lietuvos. Nauja tvarka prekybos vaistais. Vilniaus valdžia atima patalpas režisieriui, nes "viena mergina kažką prisiminė“...Patyčių teatro artistai ir neskraidantys Sputnikai. Proto keliamoji jėga ir fanatikai.

11:40 Gydytojų ir mokytojų atlyginimai. Lietuvos biudžetas ir jo sandara. Biudžeto išlaidų dinamika nuo 2014 metų.

19:11 Magnickio įstatymas.

23:50 Rytų Partnerystės organizacijos susitikimas Briuselyje. Maidano metinės Ukrainoje.

29:30 Ukrainos Rados deputatas, stambus biznierius ir žydų organizacijų vadovas Vadimas Rabinovičius kaltina Saakašvilį įvairiais nusikaltimais, tarp kurių ir tai, kad jis nusamdė Maidano snaiperius.

32:20 Katalonijos įvykiai – Nepriklausomybės vadai pabėgo į Belgiją, Katalonijos vyriausybė areštuota. Gruodžio mėnesį laukiami nauji rinkimai.

34:25 Nepavykęs vyriausybės formavimas Vokietijoje. Pagrindiniai nesutarimai tarp partijų – 2 procentų gynybai, dėl požiūrio į Turkiją ir Rusiją, dėl „žaliosios“ energijos ir dėl pabėgėlių politikos.

39:19 Prasidėjo Europos kariuomenės formavimas. Karinis Šengenas.

40:07 Spalio revoliucijos 100-osios metinės. Carą nuvertė ne Leninas, bet liberalai vasario mėnesį. O negausi bolševikų partija, pasinaudojusi kilusia suirute, įvykdė perversmą. Globalistiniai bolševikų siekiai pertvarkyti žmoniją.

48:20 Bolševikų eksperimentai dailėje. Garsusis Kazimiero Malevičiaus „Juodas kvadratas baltame fone". Alfonso Ale kūryba Prancūzijoje keli dešimtmečiai iki Malevičiaus.

51:45 Leonardo da Vinčo „Pasaulio gelbėtojas“ parduotas už rekordinę sumą. Paveikslo istorija. Nuo 45 svarų iki 450 milijonų dolerių.

54:40 Naujienos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Demokratų partija pradeda oficialią Trampo apkaltą. Generolas viešai pareiškia, kad nevykdys Trampo įsakymų, ruošiamas įstatymo projektas, kad atimti iš prezidento „raudoną mygtuką“. Trampas iš Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos,Vokietijos Europoje, negauna palaikymo karui prieš Šiaurės Korėją, todėl karinė jūrų armada grįžta namo.

1:01:11 Sirijos reikalai. Islamo valstybė beveik sutriuškinta. Pas Putiną į Sočį atvyko Sirijos, Irano ir Turkijos vadovai. Sirijos likimas sprendžiams jau be Europos ir Jungtinių valstijų.

1:03:45 Saudo Arabijoje suimami princai, reikalaujant atiduoti turtą. Pasaulyje – jokios reakcijos.

1:05:54 Buvęs Kataro premjeras viešai pareiškė, kad karą Sirijoje sukėlė Jungtinės Valstijos, Turkija, Saudo Arabija ir Kataras. O Bi Bi Si (BBC) televizija parodė reportažą su pasakojimu, kad teroristams iš apsiaustos Rakos Sirijoje pabėgti padeda Vakarai.

1:09:45 Lenkija. Europos parlamentas pradėjo svarstyti sankcijas Lenkijai. Briuselis nepatenkintas, kaip lenkai tvarkosi su teismais ir spauda, o svarbiausia – pabėgėlių klausimu. 5 Lenkijos deputatai balsavo prieš savo valstybę. Lapkričio 11-ą Lenkijoje įvyko grandiozinės eitynės. Pagrindiniais šūkiais buvo reiškiamos pretenzijos į Lvovą ir Vilniaus kraštą.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
18. stasys
(2017-12-10 16:40:08)
(90.134.177.16) Parašė:

Nenuvylė autorius, tikėjausi jo reportažo metu išgirsti keistu samprotavimu ir minties posūkiu,.. taip ir išėjo. Sex. priekabiavimo skandalai Lietuvoje jo iniciatyva pavirto kažkokiu kriminaliniu įvykiu , nors nei vienam jo herojui niekas teisėsaugoje net klausimu neuždavė, visi adekvačiu vertybių turintis žmonės supranta .. kur baigiasi moraliniai paklydimai ir pasideda teisiniai dalykai ..kuriu visuomenėje pasitaiko daug ir įvairiu . Iš vienos pusės autorius galėtu klausti kam reikalingos tokios apsivalymo akcijos ar bent kam jos naudingos ..paviešinus senas viešu žmonių nuodėmes ..bet juk tie skandalai pas mus prasidėjo oij dar kada ir tęsiasi su pertraukomis visa laika ..Ar kas pamena toki vis dar seimuna Pūką, jo ilgu pirštu istorija tęsiasi jau ne pusmetį , renkantis sau ‚universalias‘ sekretores . Viskas butu tiek jau to ..kaip sako Rolandas ..bet mielieji kiek gi galima dangstyti savo poreikius grabinėtis ten kur dera ..o jei jau kas užstūkiną smerkiame tuos kurie užklupti be kelnių net padoriai nesugeba rasti sau pasiteisinimo ..ir pradeda veblenti kažką tokio kaip kitas Seimunas mėgstantis išgerti ir vairuoti,.. . Tai štai Rolandai ..tam tos iniciatyvos ir reikalingos ,... kaip taisyklė jos skirtos ne mums su sava samprata , jos skirtos jaunimui, tam beatodairiškam ateities šypsniui kuri taip stengiatės savo laidose užkasti . Gal gi kada dar padėkosite toms atvyraujančioms merginoms ir tam Šimašiui ,..kuris tikrai nepapuls po tuo dalgiu tik dėl to kad tai butu viso ko galas jo pačio pradžioje .. Ko jau ko bet trūksta Lietuvoje tokiu žmonių kurie galėtu būti kaip ta Anglijos karalienė ,..kas ko bepiltu ant jos galvos viskas kaip nuo žąsies .Ir kol to nėra mūsų politika, kaip pats kitu pavyzdžiu jau rodėte Bundestage, tėra tik patogus atstovavimas sau , o ne savo įsitikinimams . Rodyti kaip nedera elgtis pav. svarbiau noro dangstyti to kas jau buvo . O pabaigai skirtingu kartu poliai dažnai kuria ir visai įdomius posūkius tokios visuomenės gyvenime ....reikia tik nebijoti praverti ta savo patirčių ir nuodėmių skrynele .17. tai vis tik
(2017-12-10 15:36:07)
(78.62.114.1) Parašė:

už ką jūs ekspertai.eu? kokios jūsų pažiūros? Parašykit16. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
(2017-12-09 11:01:05)
(83.178.91.98) Parašė:

:) "caras" šaipokas Rolandas - neįgalus susidoroti su 14- to teksto problema nr. 1. Toks politikas tėra tik Algimanto Čekuolio lygmenyje.15. "geriau blogenot"
(2017-12-09 10:53:38)
(84.46.235.15) Parašė:

pasiklausęs šio įrašo, supranti kas yra "naudingi idijotai" stribinei valstybei.14. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
(2017-12-09 10:40:55)
(83.178.91.98) Parašė:

Dabar, pražūtingai baisu yra tai, kad Lietuvoje visokios bei visos ūkinės veiklos įvaizdis – p_l_ė_š_i_k_i_š_k_a_s. Toks įvaizdis neduoda pasijausti žmogumi versle dirbantiesiems. Pusė dirbančiųjų (!!!) nenori tokios veiklos, dingo svetur ir net bijo grįžti į Lietuvą. Plėšikiškos veiklos įvaizdžio ryškiausi ženklai: 1 (baisiausias). Lietuviškame ES pakraštyje bei vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra (bemaž) vienodos, o algos ir pensijos (apie) 4 kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje; 2 (mažiau baisus). Plėšikiški mokesčiai – išreikalaujami nesant pajamų (uždarbio, pelno, …); _____________________________________________________ PVZ. Lietuviškam ES pakraščiui pritaikius vakarinio ES pakraščio taisykles: – juridinio asmens (UAB, MB, IĮ, VŠĮ, …) registravimo kaina būtų apie 15 – 20 kartų (!!!) mažesnė; – pajamų mokestis būtų 2 kartus (!) mažesnis, prie MMA dydžio; – atskaitymai sodrai būtų bemaž 9 kartus (!!) mažesni, prie MMA dydžio. ____________________________________________________ 3 (mažai baisus). Svetimšalių bankų plėšikavimas; 4 (mažiausiai baisus). Verslo priežiūros tarnybų plėšikavimas. Lietuvoje, apskritai, bet kokia ūkinė veikla yra paralyžiuojama ir smulkesniais apsunkinimais.13. suldu - jungtines.....
(2017-12-09 03:51:23)
(82.135.249.117) Parašė:

jis niekada neminejo, kad rinkimu istatymas yra toks ar anoks. jis tik akcentavo logiska rinkimu sistema - dauguma turi atstovauti daugumos lietuviu pakraipa.12. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
(2017-12-09 01:01:08)
(83.187.127.128) Parašė:

:) "caras" šaipokas Rolandas puikavosi visiems, kad nepriima į besiburiančias gretas išmintingų žmonių ir kai jis dar paaiškino, kad antikonstitucinis Seimo rinkimų įstatymas jam dera su konstitucija, tai jis - nevykėlis politikoje.11. T0mas J.
(2017-12-08 23:16:11)
(84.55.19.22) Parašė:

Krašto apsaugai skirti daugiau kaip 10 proc. savo biudžeto - neteisinga. Jei nebūtume organizacijoje NATO - tuomet būtų kitas dalykas, bet dabar - tai pinigų švaistymas. Aštuoni yra riba. Gana!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras