2020 m. vasario 20 d.

 

Kambodžos opozicija atsisakė pripažinti parlamento rinkimų rezultatus

Paskelbta: 2013-07-29 10:01 Autorius: Naujienų redaktorius
Kambodžoje vyko parlamento rinkimai. EPA-ELTA nuotr.
Kambodžoje vyko parlamento rinkimai. EPA-ELTA nuotr.

Opozicinė Kambodžos nacionalinio gelbėjimo partija atsisakė pripažinti sekmadienį įvykusių šalies parlamento rinkimų rezultatus, praneša AFP.

Pirmadienį partijos išplatintame pareiškime sakoma, kad „parlamento rinkimų rezultatai negali būti pripažinti dėl daugybės pažeidimų“.

Preliminariais duomenimis, rinkimus laimėjo valdančioji Kambodžos liaudies partija, ji iškovojo 68 vietas parlamento žemuosiuose rūmuose. Opozicija gavo 55 vietas.

Ankstesnio šaukimo parlamento žemuosiuose rūmuose Kambodžos liaudies partija turėjo 90 vietų iš 123. Ji laimėjo parlamento rinkimus ir 1998 bei 2003 metais.

Kambodžos liaudies partijos pergalė rinkimuose į parlamento žemuosius rūmus leis dabartiniam premjerui Hun Senui, vadovaujančiam vyriausybei beveik 28 metus, išsaugoti savo postą dar penkerius metus.

Pagal Kambodžos įstatymus ministro pirmininko kandidatūra renkama iš rinkimus laimėjusios partijos lyderių. Vienintelis Kambodžos liaudies partijos lyderis yra Hun Senas. 

Eltos inf.

Susiję:
Kambodžoje vyksta parlamento rinkimai

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras