2020 m. liepos 4 d.

 

Kalbėkime tik apie tą laiką, kai jau rusai bus okupavę NATO ir ES valstybę Lietuvą. Kaip viskas vystysis toliau?

128
Paskelbta: 2017-01-28 12:56 Autorius: Audrius Nakas

Aš tikrai negaliu abejoti tuo, kad Rusija puls NATO ir ES šalį Lietuvą. Neturiu pagrindo nustebęs gūžčioti pečiais, nes taip sako gerai informuoti žmonės, pateikdami daug informacijos bei faktų, ir jie intensyviai tai kartoja jau mažiausiai trečius metus iš eilės.

Štai tik kelios iš šimtų antraštės:


Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat dar praėjusių metų lapkritį pranešė, kad Rusija gali pulti Lietuvą ir kitas Baltijos šalis dar tik rengiantis D. Trampui užimti JAV prezidento postą.

Žodžiu, abejoti, kad rusai tikrai puls, netenka. Todėl, jei informacija, kad rusai puls, yra teisinga, labai gerai, jog kiekvieną dieną apie tai informuojami čia dar likę Lietuvos piliečiai. Viskas teisinga.

Tačiau nesuprantu ir noriu išsiaiškinti – kada Rusija pradės karinę intervenciją ir užims Lietuvą per dvi dienas ar dvi savaites (LT žiniasklaidoje pateikiami įvairūs paskaičiavimai) bei ką ji Lietuvoje darys toliau, kai okupuos Lietuvą. Visur greičiausia stovės karinė technika, marširuos ir ant kiekvieno kampo budės vanios su automatais.

O kas toliau? Klausiu be ironijos, tiesiog noriu labai konkrečių paaiškinimų, ką rusai, užkariavę NATO ir ES valstybę Lietuvą, darys toliau, kokią naudą jie iš to gaus?

Man tikrai labai įdomu. Kad puls, turbūt visi jau įtikinti, nebereikai įtikinėti.

Slaptas detalus žemėlapis, sudarytas karybos specialistų, kuriame atskleidžiamos Lietuvos puolimo kryptys. Būsima Rusijos karinė agresija vyks iš Kaliningrado srities (pažymėta raudonomis strėlytėmis), arba iš Baltarusijos (pažymėta raudonomis strėlytėmis), arba per Juodkrantę gali atplaukti priešo narai (pažymėta raudonomis strėlytėmis), arba taip gali būti apšaudoma raketomis iš karinių laivų jūroje (pažymėta violetinėmis strėlytėmis), arba raketomis iš Rusijos teritorijos nuo Pskovo ar Maskvos (pažymėta violetinėmis strėlytėmis), arba taip pat gali būti bombarduojama iš bombonešių (pažymėta žaliomis strėlytėmis), arba diversantai taip pat gali atvykti traukiniais apsimetę turistais (pažymėta geltonomis strėlytėmis). Neatmestina, kad visus šiuos NATO ir ES valstybės Lietuvos puolimo variantus Rusija gali panaudoti ir vienu metu.


Bet ką okupantas darys toliau, kai užkariaus? Kaip elgsis užpuolęs? Apie tai niekada nebuvo jokių diskusijų. Pradėkime apie tai kalbėti. Bet tik visų prašau – be keiksmų ir kitokių nepadorumų. Visi, kas čia, komentaruose, rašysite įvairias versijas, kas bus, kai Rusija vėl užkariaus Lietuvą, pamėginkite pateikti aiškius, logiškus, apgalvotus argumentus.

Į diskusiją palaipsniui įtrauksime ir tuos atsakingus asmenis, kurie kiekvieną dieną informuoja, kad rusai tikrai puls, tik vis dar netiksliai nurodo puolimo laiką.

Dar kartą atkreipiu dėmesį – kalbėkime tik apie tą laiką, kai jau rusai bus okupavę Lietuvą. Kaip viskas vystysis toliau? Kokia okupacijos nauda ar žala Rusijai? Ir kodėl ji taip ilgai laukia ir vis nepuola, stebėdama, kaip mes vis labiau stiprinam savo gynybą?

Klausimai labai paprasti. Pamėginkite be humoro ir be vulgarumo tiesiog pamodeliuoti situaciją PO okupacijos.

Keli susiję:

Ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika  

Rusija rengia mūsų visuomenę karinei invazijai, kuri bus paskutinė   

Siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją   

Paaiškėjo, kad 2009 m. prie Seimo įvykusias riaušes galėjo suorganizuoti turistai iš tam tikros šalies

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
128. kaktusas
(2019-05-01 22:13:31)
(78.61.172.128) Parašė:

jei jau taip būtų, tai žinau kad, vėl būtų palaipsniui vykdomas turto perdalijimas, labiausiai lietuviai kovotų su lietuviais, na dar paskolos už butą nebereikėtų mokėti127. O ką darė STALINAS?
(2019-05-01 19:17:09)
(213.226.169.79) Parašė:

Juk jam irgi nereikėjo Lietuvos? Išvada: BONSAMS smegenys visai šalia SHI KNOS,todėl jie nespėja pagalvoti prieš veikdami.126. žopa
(2019-05-01 18:31:13)
(82.135.226.79) Parašė:

Kas čia per virusas,kad visi kliedi?125. Gal reikėtų???
(2019-05-01 15:12:59)
(90.140.221.218) Parašė:

Kada gi pagaliau baigsite gąsdinti žmogelius karu, grėsme, iš Rusijos? Nuskurdinote,savo šalį, sėdintys prie sotaus "lovio",gaudami kosmines algas, iš dyko buvimo, ir galų gale kiršinate Rusiją, kad ji pultų nekaltus, paprastus, vargetas...Kai jau viskas yra "išvogta" tai jau nebėra nei sąžinės, nei gėdos, gąsdinti žmones, Rusijos grėsme.Kokia čia Nepriklausomybė Lietuvos, jei reikia pastoviai drebinti "kinkas" dėl Rusijos perdėtinės grėsmės? Baikite, luošinti paprastų žmonių gyvenimus! Tomis perdėtomis grėsmėmis, didžiule korupcija, atskirtimi, ne vieną savo pilietį išgynėte iš Lietuvos! Kada tai baigsis???124. Mindė
(2019-05-01 11:22:07)
(78.58.123.245) Parašė:

Aišku viena - po okupacijos rusai tikrai antrą kartą nedarys tokios pat klaidos ir nieko netrems, kad savo teritorijoje vėl leistu subujoti iį išplisti lianzberginiam ir ddar kokiam fašistinam gaivalui. Greičiausiai bus pasekta demokratijos irštvos pavyzdžių elgentis su indėnais jų žemėse. Rezervatai landzbergistams, jorkšyro elfams, delfio ir kitokiems propodandosams. Rezervatuose bus dalijamos antklodė užkrėstos maru, raupais ar kokia ebola, vakcina nuo jų kad greičiau pribaigti, opiumas kaip Konijoje, badas kaip ,pvz., Bengalijoje. Demokratijos irštva yra pardžiusi daug pavyzdžiu kaip elgtis okupuotose, tai yra išlaisvintose teritorijose.123. rimas
(2017-02-05 13:03:27)
(78.62.111.125) Parašė:

Nemanau kad verta tik šaipytis kaip daro dauguma. Šiaip ar taip labai aiškiai projektuojama karo veiksmų zona Lietuvos teritorijoje bent jau iš mūsiškių pusės. Jei ne tas Karaliaučius, gal būtų ir mažiau pavojų. Man nelabai svarbu ar rusai puls ar rusus užpuls. Nesinorėtų to pajusti ant savo kailio. Kaip reiks pragyventi tą sumaišties laiką? Kaip matosi kitur, po mėnesio kito su maišeliu keliauti į ramesnes vietas. Pro kur? Pro Lenkiją- vargu, dėl Karaliaučius aršiai kausis toj pusėj. Realiau pro pajūrį ir kaip dauguma dabartinių pabėgėlių guminėmis valtimis į Švediją. Kaip tam ruoštis? Turėti grynųjų, manau 500-1000 už perkėlimą. Ir pasidėti kiek gali kokiam nors užsienio banke. Pravers, nes Wallenbergai ir kiti kur turi bankus Lietuvoje tikrai neduos pinigų per sumaištį.Mano rimtesni pažystami taip daro. Grietinėlė savo šeimų evakuacija pasirūpins, pinigus tikari tam turi. O su mažom lėšom kiek žiūrėjau realu per internetą atsidaryti sąskaitą, tiktų N26 Vokietijos bankas, registruotas Lietuvoje. Kokie dar būtų realesni pasiūlymai tiems kurie nebus mobilizuoti?122. ...
(2017-01-31 20:04:25)
(89.204.139.216) Parašė:

Gerb Nakai jus man labiau patikote kaip. TV personazas Dviracio ziniu Darbo birzos direktorius.Kam jus kurstote ta kremliaus ogonioka ? Surimtekit . Jei norit politikuoti istokit i tradicine partija . Kodel jusu politine veikla baigesi su seimo nario veiklos pabaiga?Istokit i tradicine partija : pradesit rankomis kojomis mojuoti kad visos rumpuotos.Istokit surasit gal bendraminciu.Jusu portalas balansuoja ties ekstremizmu ir kitu izmu kad ir pesimizmu.Kazkas jusu kompanijoje pasikeite kai pradejot Kremliaus duda pusti nors galvojat kad puciate savo duda.121. britka to 105-am
(2017-01-31 12:52:05)
(90.140.139.212) Parašė:

Kai važiuoji gatve kur pilna mašinų ir daug šviesoforų visada žiūrėk ne tik į artimiausią šviesoforą bet tuo pačiu žiūrėk į sekantį dar ir po jo į trečiąjį ir būtinai užsidėk hermetinius kerzavikus ir ištrink Stasiukasasą iš atminties.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras