2020 m. vasario 29 d.

 

Kai ginklai nežvanga

3
Paskelbta: 2013-09-04 12:30 Autorius: Virgis Ulėnas | ekspertai.eu
vk.com/vlastmuseum nuotr.
vk.com/vlastmuseum nuotr.

Newsru.com skelbia, kad Peterburge uždarytas erotikos muziejus. Tai antras Archangelsko miesto eksmero muziejus, kurį uždaro Rusijos policija. Pirmasis erotikos muziejus – „Taškas G“ – buvo uždarytas dėl tos pačios priežasties: dėl bandymo politiką sieti su erotika, į tapybos darbus įkomponuojant ir į garsius politikus panašius veikėjus. Kaip teigia policijos atstovai, ši erotinė tematika yra provokacinė ir su politika neturėtų būti sietina.

Šį kartą paveikslas vaizduoja du nuogus žmones, panašius į Rusijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentus. Jie stovi vienas priešais kitą, apsupti nacionalinių simbolių. O spalvotos (žalia, geltona, raudona) intymios kūno dalys pripieštos gana utriruotai. Šaltinių duomenimis, meno kritikai labai rimtai vertina šį paveikslą, nes jis atspindi XX amžiaus šaltojo karo laikotarpio tematiką, užkoduota spalvų žaismė verčia mąstyti ir apie Lietuvos, kaip astralinio kūno, plevenimą, kaip naują ginklą, kaip kalbos priemonę galingųjų dialoge ir naujų iššūkių bei grėsmės akivaizdoje.

Verta paminėti, kad paveikslas „Imtynės“ nėra jokia naujiena. Jis buvo pristatytas dar parodoje „Taškas G“ Maskvoje 2011 metais ir teisėsaugos pareigūnams iki šiol nebuvo sukėlęs jokio jaudulio ir priekaištų.


XXX
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Omega
(2013-09-04 20:43:04)
(78.158.4.106) Parašė:

Lietuva kažką padarė... Skamba taip, lyg pėstininkas šachmatų lentoje nulėmė mūšio baigtį, o dar juk yra žymiai galingesnės figūros ir kas svarbiausia bent vienas žaidėjas, kuris ir "užsako muziką")2. Jules
(2013-09-04 13:54:33)
(78.56.245.254) Parašė:

Dvi ne europinės kilmės supergalybės - amžini sąjungininkai "ot vieki viekov za iskonnuju ziemliu"!1. ale ir
(2013-09-04 13:26:22)
(84.240.20.251) Parašė:

galingi vyrai pavaizduotiParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras