2020 m. gegužės 31 d.

 

Jubiliejinėje Klaipėdos dailininkų parodoje – 40 kūrybos metų

Paskelbta: 2013-07-24 13:36 Autorius: ekspertai.eu
Parodos afiša
Parodos afiša

Liepos 26 d., penktadienį, 16 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atidaroma jubiliejinė Lietuvos dailininkų sąjungos (LDS) Klaipėdos skyriaus paroda „40 kūrybos metų“ – istorinis pajūrio kūrėjus vienijančios organizacijos įvykis.

Tapyba, grafika, skulptūra, keramika, tekstilė – didžiulė visų vaizduojamosios ir taikomosios dailės rūšių ekspozicija atskleis išsamią keturių dešimtmečių Klaipėdos dailės panoramą ir išryškins regiono dailės savitumą.

Retrospektyvinė paroda aprėpia per 40 metų laikotarpį ryškiai suspindusių ir jau išėjusių dailininkų palikimą, šiuo metu kūrybinės brandos etapą patiriančių ir savo kelią tik pradedančių menininkų, iš viso beveik 60 dalyvių, įdirbio rezultatus.

Parodai skirtos visos KKKC Parodų rūmų salės. Lankytojai galės ne tik susipažinti su klaipėdiečių dailininkų kūriniais, bet ir apžvelgti jų kaitą bėgant laikui, mat parodoje kiekvienas dailininkas eksponuos po tris savo darbus nuo ankstyvojo kūrybos laikotarpio iki šių dienų.

Anot rengėjų, jubiliejinė paroda Klaipėdos gyventojams ir svečiams suteikia unikalią galimybę pamatyti įvairiaspalvį miesto kūrybinio gyvenimo paveikslą.

Ar žinote, kad:

LDS Klaipėdos skyrius įkurtas 1973 m. vasario 27 d.

Kai buvo įkurtas, skyrius vienijo 11, šiandien – 123 profesionalius dailininkus iš pajūrio.

Skirtingais laikotarpiais LDS Klaipėdos skyriui vadovavo iškilūs menininkai: Violeta Skirgailaitė, Petras Balčius, Algis Kliševičius, Jonas Tatoris, Regimantas Midvikis, Mindaugas Petrulis ir Algimantas Jusionis. Šiuo metu skyriaus pirmininko pareigas eina skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Paroda veiks iki š. m. rugsėjo 1 d.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
S
IP 37.228.251.228 | 03:15:07 ://youtu.be/iOSjpTVynoA...
S
IP 37.228.251.228 | 03:05:50 //youtu.be/3ygX6wV0EEI...
Valio
IP 78.63.229.198 | 23:49:42 Saunuolis TRampas....
GEJUS VATNIKAS
IP 88.118.157.85 | 23:02:59 KAM ŠIKNĄ PALAIŽYT IR ŠUDUS SUVALGYT?...