2020 m. birželio 7 d.

 

Jei Rusija pultų Lietuvą ar kurią kitą Baltijos valstybę, JAV ir Lenkijos pajėgos iš karto užimtų Kaliningradą

35
Paskelbta: 2019-10-22 20:40 Autorius: ekspertai.euValstybinis transliuotojas (VT) pranešė, kad JAV analitikai svarsto, kaip ginti Baltijos šalis.

„Įtakinga JAV idėjų kalvė „The Jamestown Foundation“ paskelbė studiją „Kaip ginti Baltijos šalis“. Centras pabrėžia didžiausius JAV ir sąjungininkų iššūkius bei skatina Vašingtoną laikyti „Baltijos šalių gynybą kritiniu prioritetu“, - skelbiama publikacijoje „JAV analitikai svarsto, kaip ginti Baltijos šalis: lietuviai kausis už valstybės egzistavimą“.

Jei Rusija pultų Lietuvą ar kurią kitą Baltijos valstybę, JAV ir Lenkijos pajėgos iš karto užimtų Kaliningradą.

„Ataskaitoje aprašomas fiktyvus karo scenarijus, pagal kurį Rusijai inicijavus karinę ataką, Kaliningradą užimtų „JAV ir Lenkijos pajėgos“ ir tokiu būdu būtų ginamos Baltijos valstybės“, - rašoma VT straipsnyje.

Taip pat atkreipiamas dėmesys, kad „eskalacija Ukrainos Donbaso (regione) taip pat gali būti tikėtina“.

Visą VT straipsnį-šedevrą, kuriame pristatoma JAV idėjų kalvės „The Jamestown Foundation“ studija, skaitykite ČIA.Ekspertai.eu primena, kad situacija valstybėje yra sudėtinga ne tik dėl išorinio priešo kėslų – būsimos Rusijos karinės invazijos, bet ir dėl destruktyvios diversantų veiklos mūsų valstybės viduje, apie ką buvo informavęs buvęs Seimo Nacionalinio saugugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas.

Daugelį mėnesių iš eilės pagrindiniai didžioji Lietuvos žiniasklaida – valstybinis-komercinis transliuotojas LRTHADĖ, nepriklausomas Žmonių partijos portalas delfi.lt, Kurlianskio žiniasklaidos tinklas bei kiti svarbūs sistemos viešinimo kanalai nuolatos skelbė, kad Rusijos ir Baltarusijos pratybos „Zapad“ pagaliau turėtų baigtis ne tik karine intervencija į NATO ir ES valstybę Lietuvą, bet ir Baltarusijos okupacija.

Rusija jau ilgą laiką realiai grasina kariniu susidorojimu ypač ji aktyviai tai darė prisidengdama puolamojo pobūdžio pratybomis „Zapad“, o taip pat kiekvieną dieną stengiasi palaužti Lietuvą savo skleidžiama propaganda.

Lietuvos užsienio reikalų ministras, socialdemokratų Juknevičiene tituluojamas buvęs jaunuolis Linas Linkevičius yra informavęs, kad Rusija galėjo pulti NATO šalį Lietuvą dar iki 2017 m. sausio 20 d., t. y. dar tik rengiantis naujai išrinktam prezidentui Donaldui Trampui (Donald Trump) užimti JAV prezidento postą. Laimei ši prognozė nepasitvirtino.

Kiek anksčiau garsus Žmonių partijos politikas Žygimantas Pavilionis mūsų šalies žmonėms buvo pranešęs, kad Rusija visai netoli Vilniaus rengiasi invazijai į Lietuvą, kuri bus paskutinė.

Baltijos šalių gynybos ekspertai yra įspėję, kad siekdami užkariauti Lietuvą ir Baltijos šalis, pirmiausia rusai puls Švediją, kuri nepriklauso NATO, ir užims strategiškai svarbią Gotlando salą.

Taip pat yra tikimybė, kad puolimo prieš Lietuvą provokaciją gali suorganizuoti iš priešiškos šalies atvažiavę turistai į Klaipėdą.

Nereikia pamiršti, kad be to Rusija atnaujina ketvirčio amžiaus senumo bylas apie iš TSRS kariuomenės dezertyravusius kareivius ir imasi teisinio jų persekiojimo. 

Galiausiai Rusija gali pradėti Trečiąjį pasaulinį karą užimdama Latvijos miestus, o Juodkrantėje laipinasi Rusijos specialiosios paskirties karinių daliniai ir t.t.

Tuometinis NSGK pirmininkas V. Bakas 2017 m. sausio pabaigoje Lietuvos visuomenę informavo, kad ties Lietuvos-Rusijos siena telkiamos beprecedentės rusų karinės pajėgos ir technika.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dar 2017 m. vasario mėnesį viešėdama Baltijos valstybių viršūnių susitikime Rygoje, pasakė: „Matome, kad grėsmės yra įvairios, jos didėja, tame tarpe mes laukiame su nerimu „Zapad 2017“ pratybų, kurių metu koncentruojamos labai didelės ir agresyvios pajėgos, demonstratyviai karui ruošiamasi su Vakarais“.

2018 m. prezidentė su „Sniego susitikimo“ dalyviai aptardama geopolitinius iššūkius, Europos ir transatlantinį saugumą perspėjo visus, kad NATO turi būti pasirengęs labai greitai pereiti iš taikos į karo režimą, turint omenyje, kad rusai gali pradėti puolimą bet kurią akimirką.

Kad Rusija turi kėslų pulti Europą yra kalbėjęs ir Lietuvos draugas Michailas Saakašvilis, apie tokią grėsmę yra užsiminęs ir kitas Lietuvos draugas, Ukrainos prezidentas, milijardierius Petro Porošenka ir t.t.

2017 m. rugsėjo mėnesį tuometinė Kultūros ministrė Lijana Ruokytė-Jonsson pranešė, kad Rusijos satelitas, diktatoriaus valdoma Baltarusija planuoja 2018 m. sausį Vilniuje parodyti Baltarusijoje pastatytą baletą „Vytautas“. Ministrė tai tiesiogiai susiejo tai su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio programa ir pareiškė, kad tai yra minkštosios galios demonstravimas bei provokacija.

„Vienareikšmiškai neigiamai vertinu pasirodymo organizatorių bandymą prisišlieti prie Valstybės atkūrimo šimtmečio renginių“, - tąkart Lietuvos visuomenę perspėjo žaliųjų valstiečių ministrė.

Baletas Vilniuje buvo parodytas 2018 m. metų sausio 28 d. Nors tiesioginio konflikto pavyko išvengti, tačiau baleto pasekmės kol kas neaiškios.

2018 m. vasarą Lietuvos gyventojams buvo pranešta, kad situacija yra labai pavojinga ir Rusija bet kurią akimirką gali pulti tiek Vakarus, tiek ir Japoniją.

Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis kalbėdamas apie Lietuvą yra pranešęs, kad „ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto“, t. y. Baltarusijoje netrukus pradėsiančios veikti atominės elektrinės.

Susiję:

Lietuvos analizių analitikai skambina pavojaus varpais: Rusija ruošiasi karui su Vakarais  

Paviešintas planas: Rusija, pasitraukus amerikiečiams, Lietuvą iš karto vienu metu pultų penkiomis kryptimis

Ši planetos vieta yra pasmerkta dėl Kremliaus keršto, tai yra keršto projektas

Virš Baltijos šalių kybo branduolinio smūgio grėsmė: labiausiai nukentėtų Latvija arba Lietuva

P. S.

Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamo valstybino transliuotojo šedevras:

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
35. ..
(2019-10-24 19:52:13)
(109.70.100.22) Parašė:

Nu o koke nauda pabaltjui kad uzims ta kaliningarda?34. Tik jau nereikia musu gelbeti
(2019-10-24 11:44:14)
(78.58.126.191) Parašė:

Isgelbekit zydus nuo gobsumo.33. aAlgirdas-propagandos aukoms(21)
(2019-10-23 15:20:49)
(78.56.79.247) Parašė:

gerbiamasai A.Butkevičius prisipažino ir kad žinojo apie būsimas aukas ?????32. Apsikakotų
(2019-10-23 14:03:56)
(87.118.110.27) Parašė:

iki ausų tie "Kaliningrado puolėjai". Kaliningrade suteiktos branduolinės ir naujos viršgarsinės raketų pajėgos leidžia sunaikinti visą Europinę žemyno dalį ir tuo viskas pasakyta. Aš niekaip nesuprantų tų lietuviškų ciucikų kasdienio lojimo per visas informacijos priemones. Suprantu, kad už tai mokama, bet kur bent mažiausia savigarba? Nors dabar žurnalistika jau yra seniausia profesija....31. įvardinkite pagaliau priežąstį
(2019-10-23 14:00:51)
(78.60.84.45) Parašė:

Kodėl turi Rusija pulti Lietuvą? Kodėl Lietuvą, o ne, sakykime, Azerbaidžaną? Ten nors naftos yra. Primityvi propaganda.30. Proletaras
(2019-10-23 13:09:02)
(78.58.185.179) Parašė:

Tai kąda žadėtas V.L. rusų polimaws. Jau trečia karta kruopos sugedo.29. Andrius.A.
(2019-10-23 13:06:56)
(88.222.106.102) Parašė:

Dėl Rusijos puolimo pabaltijo. Net didžiausi Putino priešai antirusiško "Vilniaus forumo" dalyviai sako, kad Putinas niera įdijotas, kuris pultu Lietuvą.28. Andrius.A.
(2019-10-23 13:03:06)
(88.222.106.102) Parašė:

Šeši malunsparniai už 300 milijonų??? Už tokius pinigus iš Rusijos galima nusipirkti 18 nekiek prastesnių malunsparnių.Bet ne tame esmė. Mokėti tokius pinigus už tuos žaisliukus, kurie karo atveju būtų sunaikinti per pora valandu kai trūksta pinigų švietimo ir sveikatos darbuotojų algoms gali tik kvailys arba tautos priešas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi