2020 m. liepos 5 d.

 

JAV „vadovauja šou“ Ukrainoje, pareiškė S. Lavrovas

49
Paskelbta: 2014-04-23 14:37 Autorius: ELTA, ekspertai.eu
Sergejus Lavrovas. Nuotr. EPA-ELTA
Sergejus Lavrovas. Nuotr. EPA-ELTA

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad JAV „kontroliuoja Ukrainos valdžios veiksmus“, informuoja BBC.

S. Lavrovas sakė transliuotojui „Russia Today“, kad „daug ką pasako“ Kijevo sprendimas atnaujinti antiteroristinę operaciją prieš prorusiškai nusiteikusius separatistus JAV viceprezidento Joe Bideno vizito metu.

Praėjusį mėnesį separatistai Ukrainos Rytuose užėmė administracinius pastatus mažiausiai devyniuose miestuose ir miesteliuose bei paskyrė vadovauti savo pareigūnus. Panaši taktika buvo naudojama užimant Ukrainos Krymo pusiasalį.

JAV pareikalavo Maskvą paraginti prorusiškus protestuotojus sudėti ginklus ir palikti pastatus. Be to, Vašingtonas įspėjo Rusiją sušvelninti agresyvią retoriką, priešingu atveju šaliai teksią susidurti su tolimesnėmis sankcijomis.

Savo ruožtu S. Lavrovas apkaltino JAV kišimusi į Ukrainos krizę.

„Nėra priežasties abejoti, kad amerikiečiai vadovauja šou“, – sakė ministras.

S. Lavrovas taip pat akcentavo, kad Maskva imsis atsakomųjų veiksmų pagal tarptautinę teisę, jeigu rusų interesams bus tiesiogiai pakenkta. Nežinoma, kokį atsaką jis turėjo omenyje.

Be kita ko S. Lavrovas pakartojo kaltinimus, kad Kijevas neįgyvendino įsipareigojimų, numatytų balandžio 17 d. Ženevos susitarime. Šiuo susitarimu Kijevas įsipareigojo pradėti konstitucinę reformą ir suteikti daugiau teisių šalies regionams, o neteisėtos ginkluotos grupės raginamos sudėti ginklus ir pasitraukti iš administracinių pastatų.

Europos Sąjunga ir JAV apkaltino Rusiją vadovavimu separatistams bei Ženevos susitarimo nepaisymu.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
49. lietuvis Raigerdui
(2014-04-27 11:28:27)
(95.165.16.250) Parašė:

tu zaidi kazkokius dvigubus zaidimus. Letas tau rase "Jūs ne kartą gynėte rusus (kurie neva kentėjo nuo komunistų ir dabar kenčia) su jų "didžiąja kultūra" nuo rusofobų. Kai ir vėl apgailestavote, neva kažkas per griežtai juos apibūdina, " o kai as oponavau rusofobams, uzsipuolei mane. Tu manes taip pat nepazysti, kad galetum konstatuoti ar as esu ka gero padares, ar ne. Na zmogau, su savo teksto analize tu pats irodai kad esi nesveikas, nes pats esi pasiklydes tarp realybes ir "savo tiesos". Beje Kvashos as nemenkinau, nebent pavadinti zydu, yra zmogaus menkinimas. As tik pazymejau, kad jo tautos zmones padare daug zalos Rusijai ir pasauliui. Tavo neapykanta temdo tau prota, o tautybes klausimas taip ir liko pakibes. Kad esi nekrikscionis dar labiau sustiprina prielaidas.48. Raigerdas "lietuviui"
(2014-04-27 01:31:01)
(93.203.28.138) Parašė:

Tvarkoj. Aš tave supratau. Tau, aiškink neaiškinęs, viskas lieka toje pačioje vietoje. Tu, deja, esi nesveikas, nes nesuvoki iš viso elementarios logikos. Aš Igorio Kvašos neniekinau. Ar supranti šitą dalyką, kad tu jį suniekinai? O paskiau tu įžūliai klausi: "o ką pats esi gero padaręs?" Esu ir gana nemažai. Bet vėl gi, tai ką darau aš, tu padaryti nesugebėsi. Supranti, tu per visą savo gyvenimą nesugebėsi padaryti tai, ką aš sugebu daryti. I. Kvaša yra telentingas žmogus, ypatingai talentingas. Bet talentas - tai 95% darbo ir tik 5% talento. O tu dirbti nenori, tai apie kokį talentą iš viso galima kalbėti? Dabar pažiūrėk, aš tau parodysiu, kur yra frazė, kuri išduoda, kad nesi sveiko proto žmogus: "Toks ispudis kad tik tu zinai kas yra tiesa, o kas melas". Matai, tavo įspūdis neturi realaus pagrindo, reiškia tavo vaizduotė tau pačiam sukuria tikrovėje neatitinkančius vaizdus. T.y. tavo protas gamina MELĄ tau pačiam, kurį tu paskiau bandai iškišti, kaip už tiesą, nes nesuvoki, kad tai yra MELAS. Tavo vaizduotė gamina tau MELĄ. Reiškia sugedimas yra tavo prote.47. lietuvis Raigerdui
(2014-04-27 01:02:49)
(95.165.18.69) Parašė:

Yra toks aktorius Sergejus Bezrukovas, kuris dar populeresnis Rusijoje ir kuris pasisako uz Putino politika. Na ir kas? Vel uzsiimi demagogija, kazka lygini. O ka pats esi gero padares? Kas tokie yra bolsevikai? Tai tauta, nacija? Kas nese socializmo, komunizmo, Markso, Engelso idejas i Rusija? Na iseik tu is to gyvuliu ukio ir pradek mastyti zmoniskai. Pas pati neapykantos per akis. Tavo savimone iseina uz krastu ir net nedarai prielaidos, kad gali buti neteisus. Toks ispudis kad tik tu zinai kas yra tiesa, o kas melas. Matau tau zydu klausimas skausmingas, todel galiu tik daryti prielaidas.46. Raigerdas "lietuviui"
(2014-04-27 00:17:50)
(93.203.28.138) Parašė:

Matai, yra toks gerai žinomas aktorius Rusijoje Igoris Kvaša, kuris vaidino ir R. Tumino spektaklyje. Jis pagal tavo vertinimą yra žydas. Tai štai, šitą labai talentingą aktorių mėgsta Rusijoje, gal būt, ne vienas milijonas žmonių. Jis šito tikrai nusipelnė. Paimame ir tave išvežame į Rusiją. Kas tave pažįsta? Niekas. Ką tu esi sukūręs? Nieko. Ką esi gero padaręs Rusijai? Nieko. Ką esi gero padaręs Lietuvai? Nieko. Tai, ką tu čia vapalioji, tam užtenka ir 8 klasių išsilavinimo. Taigi, viską, ką tu darai, galiu pasimokyti aš, gali pasimokyti I. Kvaša, ir daugelis kitų žmonių ir atlikti tavo darbą. O dabar paimkime ir sustatykime vietomis atvirkščiai - štai tu esi "protingesnis" už I.Kvašą, nes jis tau yra tik žydas, ir paimi ir atlieki tai, ką daro jis. Tam reikalui, tau reikėtų kviestis į mokytojus geriausius specialistus. Bet, kiek jie nedirbtų, tu vis vien nepadarysi geriau už I. Kvašą. Bet tu esi tas veikėjas iš "gyvulių ūkio", kuris drįsta menkinti tokį žmogų, kuris ir protu, ir talentu, ir išmintingumu, tave pranoksta milijonus kartų. Tu esi degradavęs iki tokio laipsnio, kad tu net nesupranti, kad bolševikai sunaikino tūkstančius tokių žmonių, kaip I. Kvaša. Rezultate, jie nutarė valdyti valstybę, pagal tas taisykles, kurios yra aprašytos Dž. "Gyvulių ūkyje". Kad nuslėpti šitą faktą, kad TSRS problema buvo tik toje "Gyvulių ūkio" sistemoje, tai jie tame pradeda kaltinti žydus. Vokiečiai, pralaimėję 1-ąjį pasaulinį karą Rusijai, atsidūrė visiškai katastrofiškoje padėtyje. Bedarbystė, skurdas būtų visiškai pribaigę šitą valstybę, bet Hitleris, fašizmo pagrindu suvienijo vokiečius ir Vokietija tapo lydere daugelyje pramonės sričių. Buvo tokių atvejų, kai važiuojančius be bilieto zuikius išvesdavo iš traukinio ir čia pat sušaudydavo visų akivaizdoje. Fašizmui, kaip ir komunizmui, reikia priešo. Jie kitaip nesugeba sutelkti žmonių, kaip tik neapykantos pagrindu. Bet toleruoja neapykantą tik Šarikovai ir Švonderiai. Jie ir sulenda į valdžios struktūras, kuriose ir įveda savo kiaulišką tvarką. Kodėl tu čia klyki? Todėl, kad tik tokia beprotiška sistema, kaip fašizmas ir komunizmas, atveria tau galimybes veikti. Todėl tau žūt būt reikia kovoti už tai, kad MELAS taptų TIESA, o TIESA būtų paversta melu.45. lietuvis Raigerdui
(2014-04-26 23:37:50)
(95.165.18.69) Parašė:

Esi demagogas! Demonstruoji neva apsiskaityma, iterpdamas citatas i teksta, kuriame padrikos mintys. Tau paciam reiktu ismokti kalbeti lietuviskai. Sakydamas apie stribus, tu tik ivardiji pasekmes, apie priezastis nutyli. As ivardijau priezastis 25'am komentare. O siulo galas veda i tavo dievinama JAV, kuri ir sponsoriavo 1917m. ivykius. Geriau pasidomek istorija, o ne beletristika. Pasidomek tokiais veikejais kaip Jakovas Shifas, Gelfandas Parvusas...44. Darijus
(2014-04-26 22:13:56)
(194.154.216.91) Parašė:

NATO yra okupavusi didelį kiekį valstybių: Afganistaną, Malį bei visas šalis kur dislokuotos amerikiečių karinės bazės. Beje, Vokietija vis dar okupuota amerikiečių.43. lietuvis Raigerdui
(2014-04-26 21:48:50)
(95.165.18.69) Parašė:

Nusigrybavai! Pagrysk savo teigini!42. Raigerdas "lietuviui"
(2014-04-26 19:56:49)
(93.203.28.138) Parašė:

Tau reikia išmokti kalbėti lietuviškai. Orvelas rašė, kad "gyvulių ūkyje" tas, kuris vaikšto ant dviejų kojų yra priešas. O tas, kuris vaikšto ant keturių arba turi sparnus yra draugas. Tau nepriimtina lietuvių kalba, nes tau artimesnė yra ta kalba, kuri buvo naudojama "gyvulių ūkyje". Lietuvoje stribai buvo patys banditai, bet jie laikė save gynėjais. Tau neaišku iki šiol, kad egzistuoja žmonės, kurie viską įvardina atvirkščiai? Tu ką nežinai, kad tai žmogaus būsena, kad tai degradavusio žmogaus būsena. Pasikalbėk su jaunais vaikinukais, kurie atsėdėjo kalėjime, tai jie tau papasakos, kiek ten daug POETŲ sėdi.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras