2020 m. birželio 2 d.

 

JAV valdžia padavė į teismą „Bank of America“

Paskelbta: 2013-08-07 08:55 Autorius: Naujienų redaktorius

JAV valdžia iškėlė du ieškinius „Bank of America“ dėl šio 850 mln. JAV dolerių vertės manipuliacijų nekilnojamuoju turtu garantuotais vertybiniais popieriais. Ieškinius iškėlė JAV teisingumo departamentas ir JAV vertybinių popierių ir biržų komisija. Apie tai praneša BBC.

Advokatas Ericas Holderis teigė, kad valstybė siekia teisingumo tiems, kurie nukentėjo.

„Bank of America“ neigia kaltinimus ir aiškina, kad vertybiniai popieriai buvo parduoti išmaniems investuotojams. „Nesame atsakingi už nekilnojamojo turto rinkos žlugimą“, – aiškina banko atstovai.

JAV teisingumo departamento atstovų teigimu, finansų institucija sąmoningai ir apgalvotai klaidino investuotojus dėl investicijų kokybės ir saugumo.

Dėl minėtų machinacijų investuotojai prarado daugiau nei 100 mln. JAV dolerių.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras