2020 m. kovo 30 d.

 

JAV mirties bausmė įvykdyta psichikos negalią turinčiam žudikui

1
Paskelbta: 2013-08-06 12:07 Autorius: Naujienų redaktorius
Johnas Fergusonas. AP nuotr.
Johnas Fergusonas. AP nuotr.

Nepaisant gausybės kreipimųsi ir protestų, JAV Floridos valstijoje mirties bausmė įvykdyta psichikos negalią turinčiam žudikui, praneša agentūra AFP.

Johnas Fergusonas mirė nuo nuodų injekcijos. Kaip tvirtino advokatas, 65 metų jo ginamasis iki pat mirties vadino save „ponu dievu“. J. Fergusonui mirties bausmė skirta už aštuonių žmonių nužudymą 1977–1978 metais. Mirtininko kameroje jis praleido 35 metus. Pasak advokato Chriso Handmano, jis dar prieš darydamas nusikaltimus sirgo paranoidine šizofrenija.

Medikai, advokatai ir ligonių organizacijos nesėkmingai siekė, kad mirties bausmės vykdymas būtų sustabdytas. Prieš egzekuciją teisėjai atmetė paskutinę apeliaciją. Praėjusį rudenį mirties bausmės vykdymas žudikui paskutinę minutę buvo atidėtas.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. Juza
(2013-08-06 14:56:52)
(213.164.98.198) Parašė:

Gal taip ir geriau.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras