2020 m. birželio 7 d.

 

JAV bendrovės svariai prisideda prie investicijų augimo Lietuvoje

3
Paskelbta: 2019-09-20 07:10 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. prezidentas.lt
Nuotr. prezidentas.lt

Rugsėjo 19 d. Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Lietuvos verslo tarybos nariais, aptarė abiejų šalių investicinį klimatą ir verslo ryšius.

„Lietuva mato JAV kaip vieną pagrindinių strateginių partnerių saugumo ir ekonominių santykių vystymo srityje, o Verslo tarybą – kaip svarbią partnerę, skleidžiant žinią apie Lietuvos ekonominės aplinkos galimybes, patrauklią ir saugią verslo aplinką mūsų šalyje“, - pasakė G. Nausėda.

Valstybės vadovas pabrėžė, kad Lietuva visada palaikė labai glaudžius ryšius su Amerikos bendrovėmis, kurios svariai prisideda prie investicijų augimo.

JAV investicijos Lietuvoje įgauna pagreitį, auga dvišalė prekyba.

Verslo taryba – Lietuvoje investavusio JAV verslo asociacija, kurios tikslas – pritraukti dar daugiau naujų, globalių, dar Lietuvoje neinvestavusių kompanijų dėmesio.

Šalies vadovas susitikimo dalyvius pakvietė ir toliau nuosekliai stiprinti abiejų šalių verslo bendradarbiavimą, aktyviai dalytis savo patirtimi Lietuvoje pritraukiant naujus investicinius projektus.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Nu jo...
(2019-09-20 17:09:23)
(188.69.196.97) Parašė:

Aš taip suprantu, kad "investicijomis" yra vadinamas melžimas? Žinodamas, jog jankiai jeido Lietuvai iš jų nusipirkti 200 šavuočių už 154 mil.€ (Šiaip leidimas pirkti yra duotas visiems 500 šarvuočių), to proceso, liečiančio "...Lietuvos ekonominės aplinkos galimybes, patrauklią ir saugią verslo aplinką mūsų šalyje...", kitaip pavadinti negaliu.2. Nelaime
(2019-09-20 15:05:38)
(107.77.173.9) Parašė:

Invsticija,tuojaus turesim po tanka ir bendra duobe!1. trumpai
(2019-09-20 09:07:54)
(78.57.130.78) Parašė:

Nesupratau iš straipsnio kur susitiko ar musu prezidenturoj ar Nausėda buvo iškviestas i amerikos ambasada.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras