2020 m. sausio 28 d.

 

Iš signataro rentos gyvenanti visuomenės veikėja ragina teisingai pasirinkti – už Ingridą Šimonytę

64
Paskelbta: 2019-05-05 10:39 Autorius: ekspertai.eu
N. Oželytė (viduryje) – daugelio pilietinių akcijų dalyvė. Nuotr. facebook.com
N. Oželytė (viduryje) – daugelio pilietinių akcijų dalyvė. Nuotr. facebook.com

Visuomenės veikėja, Žmonių partijos atstovė Nijolė Oželytė ragina teisingai pasirinkti Prezidento rinkimuose ir savo balsą atiduoti už Žmonių partijos kandidatę Ingridą Šimontę.

Apie tai moteris paskelbė savo įžvalgoje „Mintys apie PASIRINKIMĄ“.

„Pirmiausia norėčiau pasveikinti mus visus su tuo, kad pirmą kartą Nepriklausomos Lietuvos istorijoje mes turi net DU puikiai išsilavinusius, protingus, šiuolaikiškus ir tiesiog gražius žmones, kurie tikrai gali tapti mūsų valstybės veidu. Net DU!!! Taip naujais laikais dar nėra buvę (save gerbiantys ir savo valstybę vertinantys piliečiai, manau, kitų pasirinkimų nenagrinėja).

Puikiai suprantu, kad Prezidento asmuo yra greičiau valstybės prestižo ir piliečių orumo reikalas, nes judėjimo krypties jau niekas pakeisti negalėtų, nes komunistinių bebrų galių jau beveik nebeliko. Atrodytų, kad pasirinkti labai sunku, nes abu šie žmonės verti pagarbos, bet... Vienam iš jų aš turiu porą „bet”, kurie manompasirinkimą daro absoliučiai lengvu.

Tie „bet“ gal lieka nepastebėti žmonių, kurie nesigilino į patį politikos veikimo mechanizmą, bet jie rėžia ausį tiems, kurie šiek tiek tame gaudosi.

Pirmas bet: pabandykite įsivaizduoti, kad jūs nusprendėte tapti Prezidentu, jūsų šeima pritarė, porą metų save garsinate visomis įmanomomis priemonėmis ir va jau šaunate į reitingų aukštumas. Pats vienas viską padarėte už savo paties uždarbį – jokia politinė jėga, jokios finansinės struktūros jūsų nestumia, esate laisvas ir nepriklausomas, kaip kad žmonėms, kurie nesuvokia politinio žaidimo taisyklių, labai patinka. Tas pasakas galima pasakoti susitikimuose su pagyvenusiais ir naiviais žmonėmis, nes į tokį aukštą postą užsimoję vienišiai taip ir lieka svarbiais tik savo svajonėse. Nedeklaruoti tikrieji rėmėjai, aiškinant, jog tai „visi žmonės“, manęs ne tik kad neįtikina, o verčia sunerimti – kodėl reikia slėpti tai, ką kiti kandidatai atvirai deklaruoja, nors supranta, kad ne visiems jų rėmėjai patiks.

Antras bet: į pastebėjimą, kad gal negalima į aukščiausią politinį postą kopti visiškai nepabuvus žemesnio rango politiku, žmogus atsako, kad dirbo pinigų departamento vadovu, kūrė pinigų politiką. Gal tai anekdotas ar jis tikrai nesupranta, kad valstybės tarnautojas nėra ir negali būti politiku, kaip bevadintų savo darbą. Valstybės tarnautojas su politika neturi nieko bendro, jis dirba kokioje nors vienoje srityje, o politikas yra tas, kuris derina piliečių ir jų grupių interesus valstybėje. Tai absoliučiai skirtingos veiklos sritys. Tai kaip suprasti - gudrauja žmogus, kad žmonėms patiktų ir įtikintų (tuo nelabai tikiu) ar absoliučiai nesusigaudo kas yra toji politika, į kurios aukščiausią poziciją jis pretenduoja????

Bet mano pasirinkimui svarbiausias yra kitas dalykas – tai motyvacija siekiant Prezidento pozicijos. Vieno pretendento reakcija į tai, kad jis buvo pralenktas reitingų lentelėje, išdavė labai nemenką savimeilę. Kita pretendentė išvis niekada negalvojo dalyvauti Prezidento rinkimuose ir tik atsakomybė už daugybės žmonių norą ją ten matyti įpareigojo savo nuostatas keisti. Žmogus einantis vykdyti pareigą žmonėms, mano akimis, aukso vertas, nes tai reta motyvacija šiais laikais, dažniausiai veda savimeilė, susireikšminimas, naudos siekimas.

Vienu žodžiu – aš UŽ INGRIDĄ Ingrida Šimonytė, žmogų be jokių sovietinių žymų, su puikiu humoro jausmu, demokratišką, nehomofobišką, jaunos Lietuvos veidą“, - visuomeniniuose tinkluose parašė N. Oželytė.

Keli susiję:

N. Oželytė sukritikavo fašistuojantį Putino kloną A. Juozaitį ir pasiūlė Lietuvai idealaus Prezidento kandidatūrą

Prabėgo šešeri metai, o situacija dar labiau paaštrėjo   

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
64. senis
(2019-05-10 19:41:35)
(84.15.176.39) Parašė:

viena senmerge nesuprato kitos. Jeigu Ozelyte gauna tik 2 000 euru rentos, tai Simonyte jos zmogumi nelaiko. Jau Masiulis yra praneses, kad zmogus prasideda tik nuo 5 000. Ozelyte netraukia net iki puses zmogaus, jos balsas, turbut net negaliotu. Senmerge senmergei nelygi. Uz zmoniu prezidente turetu balsuoti tik tikri zmones, tik tie, kurie gauna algas, virs 5 000.63. >35. Žaltė
(2019-05-09 10:25:29)
(82.140.130.86) Parašė:

ar tu durna ar kas tau propagandone? butent juozaiti stumia senas kompartijos ir ozio klano veikejas songaila, butent jis Tautininkus prijunge prie ozio tvarto kai norejo vietos Seime, o kai jos negavo tada vel atseit atsiskyre...kompartijos zaidimai, o juozaicio mela atskleide ir Zigmas Vaisvila pries dvi dienas spaudos konferencijoje...tik Skvernelis isvaikys ozio bezdalus is Lietuvos ir pusruskius juozaicius62. tik Skvernelis isvedins oziniu kgbistu tvarta
(2019-05-09 10:12:52)
(82.140.130.86) Parašė:

o tvarto gyvulius landbergozinius (Juozaitis su sungulovu songaila tokie irgi yra) susodins kur jiems ir vieta61. kgb ozine cia turbut turi mintyje Skverneli ir Juozaiti
(2019-05-09 10:08:41)
(82.140.130.86) Parašė:

nors kremlines ismatos landberg ir sungailos visa savo esybe yra pries Lietuva ir Lietuviu Tauta...oziniai komuniagos vykdo putino isakyma islaikyti sia zeme vergais iki kol atriedes katssapu tankai...Prusija okupuota ne siaip sau ir isgamos slavai ir zydai visada sieks sujungti savas teritorijas ir isnaikinti Lietuvius jose60. Melissa Anderton
(2019-05-07 14:14:38)
(182.186.239.204) Parašė:

„Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šsio darbo prisijungiau prieš 2 mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnesius uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano gyvenimas visiškai pagerėjo! galite jį patikrinti >>>>>>>>>> cenzūra59. > 58. Kovotojas uz Laisve
(2019-05-06 21:31:25)
(176.179.135.91) Parašė:

Uz fasistus uz nacikus. Salo i xorilka !58. Kovotojas uz Laisve
(2019-05-06 15:11:40)
(78.58.242.43) Parašė:

Visiems, kurie nori gauvaus, sviezio vejo, tik uz Juozaiti, dar karta, uz Juozaiti!57. am
(2019-05-06 13:57:33)
(188.69.223.138) Parašė:

Dieve,kas tai moteriskei pasidare,labai graudu skaityt.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras