2020 m. balandžio 7 d.

 

Iš ESBO misijos Ukrainoje grįžę karininkai: pagrindinio tikslo nepasiekėme

3
Paskelbta: 2014-03-19 16:38 Autorius: Naujienų redaktorius
R. Ivanauskas. Nuotr. iš „kam.lt“
R. Ivanauskas. Nuotr. iš „kam.lt“

Iš Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) misijos Ukrainoje grįžę Lietuvos karininkai sakė pagrindinio misijos tikslo nepasiekę, nes nepavyko patekti į Krymą.

„Pagrindinis mūsų misijos tikslas buvo išsklaidyti abejones dėl neteisėtų karinių veiksmų Ukrainos teritorijoje, tačiau jo įvykdyti negalėjome, nes visi mūsų grupės bandymai patekti į Krymo teritoriją buvo nesėkmingi,“ – sakė misijoje dalyvavęs  Jungtinio štabo Ginklų kontrolės skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Raimondas Ivanauskas.

Lietuvos kariuomenės Jungtinio štabo Ginklų kontrolės skyriaus inspektoriai, dalyvavę karinėje stebėjimo misijoje Ukrainoje, savo veiklos rezultatus pristatė krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui.

R. Ivanausko teigimu, nepasiekus pagrindinio misijos tikslo Kryme, kariniai stebėtojai lankėsi rytinėje Ukrainos dalyje, kur susitiko su vietos valdžios atstovais ir aplankė ten esančius Ukrainos karinius dalinius.

kam.lt“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
3. baisiai
(2014-03-19 18:41:08)
(185.26.182.27) Parašė:

pykau, kai išgirdau sakant, kad Maidano protestuotojai buvo ruošiami Lietuvoje. Dabar pradedu abejoti ar pykau teisingai. Gal ne tik JAV kalėjimai čia buvo?2. Paprastas:>Anfisai.
(2014-03-19 18:06:36)
(88.118.179.138) Parašė:

Kad jų užduotis buvo ne „Pagrindinis mūsų misijos tikslas buvo išsklaidyti abejones dėl neteisėtų karinių veiksmų Ukrainos teritorijoje“, o pakurstyti kariuomenė pradėti karą prieš savo piliečius.1. Anfisa
(2014-03-19 17:11:17)
(78.61.49.251) Parašė:

Vargsai,jus vargsai. Jokio reikalo nebuvo vaziuoti ten. Juk JAV - musu draugas? Tai paprasikit satelitiniu Krimo nuotrauku ir viskas bus aisku - ar yra ten agresija,ar jos nera.Tik as abejoju,kad jus mums,runkelians,pranesit,ka ten pamatet..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras