2020 m. kovo 30 d.

 

Irano prezidentas Vakarams: nustokite kalbėti su mumis sankcijų kalba

4
Paskelbta: 2013-08-05 12:17 Autorius: ekspertai.eu
Irano prezidentas Hasanas Rouhanis
Irano prezidentas Hasanas Rouhanis

Kaip pranešė „Press TV“, per inauguracijos ceremoniją, vykusią rugpjūčio 4-ąją, Irano prezidentas Hasanas Rouhanis pareiškė Vakarams, kad šie nustotų kalbėti sankcijų kalba su Islamo Respublika.

„Sakau tiesiai: jei norite normalių santykių, kalbėkitės su Iranu ne sankcijų, o pagarbos kalba“, - sakė H. Rouhanis Madžlise (parlamente).

Jis pareiškė, kad su Iranu bendrauti galima „tik dialogo kaip su lygiais partneriais forma, naudojantis abipuse pagarba ir nenaudojant priešiškumo“.

H. Rouhanis pabrėžė, kad jo vykdoma politika bus paremta „mažinant įtampą ir didinant konstruktyvų bendradarbiavimą su pasauliu“.

„Iranas niekada nekariavo su pasauliu. Islamo Respublika sulaikys bet kokius karo kurstytojus. Iranas siekia taikos ir stabilumo regione. Iranas – stabilumo garantas šiame neramiame regione. Mes nesiekiame pakeisti sienų ar vyriausybių“, - pabrėžė naujasis Irano prezidentas.

JAV neseniai vėl skyrė naujas sankcijas Iranui, neva todėl, kad šis nesiruošia nutraukti savo branduolinės programos. Vašingtonas nusprendė apriboti Irano naftos eksportą ir finansinį sektorių.

Teheranas kategoriškai atmeta Vakarų šalių kaltinimus, sakydamas, kad jo vykdoma branduolinės energetikos programa yra taiki. 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. nn
(2013-08-07 23:03:58)
(78.58.205.188) Parašė:

kariaus iranas anskčiau ar vėliau, po sirijos jo eilė bus, perdaug naftos turi žydu lobistai to nepakes...3. Pirmam- tikrai taip...
(2013-08-06 14:35:07)
(78.58.15.46) Parašė:

Pati karingiausia tauta nuo Antikos laikų, buvusi Persija,niekada nekariavo...Juk ne visi dar spėjo pamiršti ilgametį karą su Iraku, kur po tankais ajatolos siuntė net vaikus,parišdamipo kaklu plastmasinius raktus neva tai rojaus durims atsirakinti... Gaminamo naujo naukinuvo pavadinimas "Užkariautojas".Irano "taikingumas" tikrai neprilygstamas.2. nafta
(2013-08-06 13:08:51)
(78.60.40.122) Parašė:

nafta,o paskui darykit ka norit , net ir taikia branduoline programa.1. atiduokit savo nafta..
(2013-08-05 17:53:06)
(78.63.212.229) Parašė:

„Iranas niekada nekariavo su pasauliu. Mes nesiekiame pakeisti sienų ar vyriausybių“Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras