2020 m. liepos 5 d.

 

Į tarptautinį kelią išsiveržusio Ž. Trato gyvenime permainos veja viena kitą

2
Paskelbta: 2015-01-22 19:44 Autorius: Livija Tagejevienė

Žymaus Lietuvos menininko Žilvino Trato gyvenime vėl permainos, atskleidė amžina jaunyste ir tolerancija dvelkiantis portalas 15min.lt/zmones. Ne per seniausiai tėviškėje neatsigynęs sekso bombos epitetų menininkas persikėlė į Čekiją, kur jį iškarto pastebėjo vietinė ir angliškoji spauda. Sėkmės įkandin kūrėjas nusprendė kiek pakoreguoti savo pavardę.Šaltinių duomenimis artistas kruopščiai rinkosi iš kelių variantų: Tratula, Tratik, Trackinson, tačiau galop liko prie gimtojo varianto – Tratas. Tuo tarpu dėl vardo buvo konkrektus – tik James.

„Na ir neapsiriko gi vyriškis, jūs tik pažiūrėkite kiek pasaulyje žmonių išgarsėjo vien dėl tokio vardo. James Cameron, James Brown, James Bond, James Blake... Nėra čia ko pridurti. Tiesa aš nežinau kokios srities meistras yra lietuviškasis James Tratas, tačiau tikiu jo beprecedente sėkme“, - situaciją pakomentavo visuomeninių ryšių ir gimtosios kalbos specialistė Vilniaus apskričiai Jolanta Bimhuis.Nuotr. facebook.com


XXX

 
Komentarai

 
2. Pikgkas
(2015-01-23 10:22:40)
(149.11.18.115) Parašė:

"Beprecedente"... Tegul pasidomi kiek jam reikėjo žolės ap*ikt, kad atsidurtų ten, kur yra dabar.1. eudora
(2015-01-22 20:13:26)
(83.181.145.60) Parašė:

ne viskas lietuvoj taip blogai, daugybe garsina saliParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras