2020 m. gegužės 28 d.

 

H. Ruhani: Europa turi kovoti prieš JAV ekonominį terorizmą

2
Paskelbta: 2019-06-12 11:51 Autorius: ekspertai.eu
Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Masas (kairėje) ir Irano Islamo Respublikos prezidentas Hasanas Ruhani (dešinėje).
Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Masas (kairėje) ir Irano Islamo Respublikos prezidentas Hasanas Ruhani (dešinėje).

Pasak Irano Islamo Respublikos prezidento Hasano Ruhani (Hassan Rouhani) Europos šalys turi kovoti prieš JAV ekonominį terorizmą, ypač nukreiptą prieš Irano tautą ir laikytis įsipareigojimų dėl prieš ketverius metus pasirašytos branduolinio nusiginklavimo sutarties, iš kurios JAV pasitraukė.

Tai H. Ruhani pareiškė susitikęs su Vokietijos užsienio reikalų ministru Heiko Masu (Heiko Maas).

Pasirašęs branduolinio nusiginklavimo sutartį (angl. JCPOA), Iranas įvykdė savo įsipareigojimus, tačiau Teheranui ne tik nebuvo panaikintos sankcijos, bet iš sutarties pasitraukusios JAV jas dar padidino.

Irano prezidento teigimu, JAV ekonominis terorizmas yra nepriimtinas, juolab kad tai susiję su paprastų žmonių galimybe gauti vaistus ir maistą.

Irano prezidentas pabrėžė, kad, sutinkamai su Islamo Revoliucijos vadovo Ajatolos Chamenėjaus (Ayatollah Khamenei) draudimu (fatwa) gaminti branduolinius ginklus, Iranas jų negamina.

H. Masas teigė, kad Europos Sąjunga nori sumažinti įtampą Artimuosiuose Rytuose ir kritikavo Vašingtoną dėl to, kad JAV nebesilaiko JCPOA.

Šaltinis: presstv.com

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. Vytas
(2019-06-12 20:19:56)
(46.249.171.56) Parašė:

Bet kurios šalies bandymas kalbėtis su JAV yra pasmerktas žlugti: JAV pripažįsta tik savo pačios monologą. Net savo pačios vidinius įstatymus bando paversti tarptautiniais. Manau, kad tai tęstis ilgai negali, diktatas, ypač tarptautiniuose santykiuose, yra prastas, netoliaregiškas dalykas.1. Henrikas
(2019-06-12 15:41:59)
(84.15.34.22) Parašė:

Reikia spjauti į nato ir jav ir susitarus kartu su Rusija ir Kinija nuvaryti jav į bankrotąParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras