2020 m. liepos 9 d.

 

Gynybos ministrų susitikime ypatingas dėmesys skiriamas šalių progreso, didinant gynybos finansavimą, įvertinimui

Paskelbta: 2018-10-04 06:56 Autorius: ekspertai.eu
R. Karoblis. Nuotr. kam.lt
R. Karoblis. Nuotr. kam.lt

Spalio 3-4 d. Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis dalyvauja NATO gynybos ministrų susitikime Briuselyje (Belgija), kuriame aptariamos NATO gynybos ir atgrasymo stiprinimo priemonės.

Susitikime ypatingas dėmesys skiriamas šalių progreso, didinant gynybos finansavimą, įvertinimui.

Briuselyje NATO gynybos ministrai susitiks ES vyriausiąja įgaliotine užsienio reikalams ir saugumo politikai Federica Mogherini, Suomijos ir Švedijos gynybos ministrais, su kuriais bus diskutuojama dėl glaudesnio NATO ir ES bendradarbiavimo kovoje su hibridinėmis grėsmėmis, terorizmu ir kibernetinėmis atakomis, taip pat gerinant karinių pajėgų judėjimo Europoje sąlygas.

Atskiras NATO gynybos ministrų susitikimas yra numatytas su Gruzijos gynybos ministru. Jame numatoma aptarti bendrus Aljanso ir Gruzijos projektus, saugumo aktualijas.

Šaltinis: kam.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras