2018 m. gruodžio 14 d.

 

G. Jeglinskas aptarė bendradarbiavimą su NATO paramos ir įsigijimų agentūra

Paskelbta: 2018-02-23 16:52 Autorius: ekspertai.eu
Nuotr. kam.lt
Nuotr. kam.lt

Vasario 23 d. krašto apsaugos viceministras Giedrimas Jeglinskas susitiko  su NATO paramos ir įsigijimų agentūros (angl. NATO Support and Procurement Agency, NSPA) generaliniu direktoriumi Peteriu Dohmenu (Peter Dohmen) aptarti Krašto apsaugos ministerijos ir NATO Paramos ir įsigijimų agentūros bendradarbiavimo galimybių.

„Modernizuodami  Lietuvos kariuomenę  ir  toliau  planuojame  vykdyti   pirkimus,  dėl kurių sutartys bus sudaromos ir per NATO  paramos ir  įsigijimų  agentūrą.  Ją  daugelis  NATO valstybių, taip pat ir Lietuva,  naudoja kaip pagrindinę viešųjų pirkimų platformą įvairioms prekėms ir  paslaugoms įsigyti,“ - pasakė krašto apsaugos viceministras G. Jeglinskas.    

Viceministrui taip pat pritarė ir susitikime dalyvavę UAB „Versli Lietuva“ atstovai, kurie pabrėžė, kad pastaruoju metu Lietuvos pramonė vis labiau domisi verslo galimybėmis per NSPA, o tai  didina tikimybę, kad dalį krašto apsaugos  sistemos  užsakymų per šią NATO agentūrą  vykdys  lietuviškos įmonės. 

Pranešama, kad tai leis užtikrinti  krašto apsaugos sistemos išleistų lėšų grąžą ir teigiamą įtaką Lietuvos ekonomikos sektoriui.

NATO paramos ir įsigijimų agentūra savo  duomenų bazėje yra užregistravusi daugiau nei 10 000 tiekėjų, o tai leidžia užtikrinti greitą, sklandų ir skaidrų pirkimo procesą, taip pat aukščiausią įsigyjamų prekių ar paslaugų kokybę už geriausią kainą.

Šaltinis: kam.lt

Susiję
:

Krašto apsaugos viceministras: grėsmė kuri ateina iš Rusijos – jinai apgula mus visus, apgula žmones, institucijas

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras