2020 m. balandžio 3 d.

 

Genijai, debilai ir genetika

18
Paskelbta: 2016-11-04 12:56 Autorius: Prof. mult. dr. Stanislovas TOMAS, PhD (Sorbonne) Rusijos užsienio advokatas, praktikuojantis Britų karūnos valdose
DNR fragmento erdvinis modelis.
DNR fragmento erdvinis modelis.

Pasidariau DNR tyrimą. Iš pradžių mane domino vien protėvių tautybė, bet, pasirodo, genetiniai tyrimai matuoja ir intelektą.

Kalifornijoje atliktas genetinis tyrimas patvirtino, kad esu baltų, slavų, suomių, vokiečių, graikų, mongolų, jakutų, arabų, indų, kinų ir tailandiečių palikuonis. Netikėti buvo tik du dalykai. Pirma, nesitikėjau, kad mano europietiškas kraujas sudaro net 70,3 %. Jo turėjo būti mažiau. Antra, nežinojau, kad mano tailandiečiai mylėjosi su Australijos aborigenais. Esu juodaodis iš Australijos (iš dalies).

Tačiau intelekto genų tyrimai yra kur kas įdomesni. Jie pakeis mūsų kultūrą ir evoliucijos tempą.

Kai man buvo 12 metų, peršokau iš šeštos klasės į aštuntą. Tuo momentu pradėjau vertinti žodį „protingas“ arba „gabus“ kaip įžeidimą.

Po to aš padariau savo pirmąjį Eizenko (Eysenck) intelekto koeficiento (IQ) testą. Rezultatas buvo 151. Vėliau dariausi kitus IQ testus – rezultatas stabilizavosi lygmenyje nuo 154 iki 156. Po šito testo nugriuvo mano pagarbos vadovybei ir daugumos nuomonei likučiai.

Aš visada atsiliepdavau apie savo priešus kaip apie beždžiones, o dabar jų biologinis atsilikimas yra ir moksliškai įrodytas faktas. Man nustatyti genotipai rs9536314(G;T), rs17070145(T;T), rs1800955(C;T) ir rs6994992(T;T).

Vieną kartą mano homoseksualus draugas pasakė: „Taip, aš galiu slėpti savo homoseksualumą, jo gėdytis, bet vieną dieną pagalvoji – o kam? Aš esu toks, koks esu.“

Analogiškai – o kam slėpti genetiškai nulemtą velniškai aukštą intelektą? Homoseksualai blogai jaučiasi heteroseksualų kultūroje, o genotipų rs9536314(G;T), rs17070145(T;T), rs1800955(C;T) ir rs6994992(T;T) nešiotojai blogai jaučiasi žemo intelekto žmonių kultūroje. Tačiau visuomenė tampa vis labiau tolerantiška ir ilguoju laikotarpiu turi tik vieną vystymosi scenarijų.

Genotipas rs17070145(T;T) nulemia ženkliai stipresnę atmintį – iš jo, matyt, kyla mano 14 kalbų mokėjimas. Genotipas rs9536314(G;T) kelia į viršų intelektą.

Genotipas rs1800955(C;T) yra kūrybiškumo genas – dar vadinamas „naujovių paieškos genu“. Šis genetinis variantas blokuoja „mažosios laimės“ jausmą ir dėl to žmogus pradeda ieškoti vis naujų tos pačios problemos sprendimų. Manau, kad jei universiteto profesorius neturi šito genotipo, jis užima ne savo vietą.

Nobelio premijos laureatas ir DNR struktūros atradėjas Džeimsas Votsonas (James Watson) savo knygoje vadina profesorius be genotipo rs1800955(C;T) „vidutinybėmis“, „iškasenomis“ ir „tuštybėmis“.

Genotipas rs6994992(T;T) dažniausia vadinamas „genialumo ir beprotybės genu“. Šį genotipą turėjo Albertas Einšteinas (Albert Einstein), Vincentas van Gogas (Vincent van Gogh), Nikola Tesla (Nikola Tesla), Mocartas (Mozart), Aizekas Niutonas (Isaac Newton), Čarlzas Darvinas (Charles Darwin), Frida Kalo (Frida Kahlo), Žanas Žakas Ruso (Jean-Jacques Rousseau), Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway) ir kiti genijai.

Viena iš šito genotipo specifikų: žmogus nefiltruoja informacijos į „tiesą“ ar „ne tiesą“, į „įmanoma“ ir „neįmanoma“, į „atitinka paradigmą“ arba „neatitinka paradigmos“, o renka į savo intelektinį bagažą, viską ką mato. Prie to prisideda metafizinis įsitikinimas, kad „dauguma visada klysta“. Vėliau rs6994992(T;T) nešiotojas sujungia visą tai labai keistu ir netikėtu būdu. Tai yra kelias ir į genialumą, ir į psichozę.

Kažkada mokykloje sedėjau matematikos olimpiadoje. Viską išsprendžiau juodraštyje. Patikrinau visus atsakymus – viskas buvo tobulai teisinga. Nutariau bent 5 min. pailsėti. Tačiau po 5 min. pamačiau, kad sprendimo juodraštyje nėra – ten yra chaotiškai surašyti skaičiai ir ženkliukai. Jokios logikos, jokio paaiškinimo, bet atsakymai teisingi. Bandžiau atkurti sprendimą, bet nepavyko. Iki poilsio aš mačiau vizualinę haliucinaciją, bet kažkodėl užsirašiau visiškai nesusijusią su vaizdu informaciją. Iš tiesų, aš net nemačiau ką rašiau.

Supratau, kad moku kilti į tą lygmenį ir man jame labai patinka. Tuo pat laikotarpiu turėjau neformalų pokalbį ir su psichiatru. Nieko nesakiau jam nei apie haliucinacinį langą, nei apie dar keistesnius dalykus, bet jis vis tiek perspėjo mano šeimą apie rimtą psichozės pavojų. Neseniai žiūrėjau dokumentinį filmą apie Nobelio premijos laureatą Džoną Nešą (John Nash), kuris taip pat turi rs6994992(T;T). Mane išgąsdino tai, kad buvau šalia didelės problemos.

Kodėl su rs6994992(T;T) genotipu man neįvyko jokia psichozė? Aš dariau apgalvotą sprendimą tarp dviejų sąmonės būsenų.

Pirma, pagalvojau, kad būti psichu su milijonu litų yra smagiau nei psichu be milijono litų. Milijono neturėjau, todėl beprotybės kelią reikėjo atidėti.

Antra, mūsų šeimoje tebegyvavo Čingischano kariuomenės kultas. Mongolų karys neateina pralaimėti, susirgti psichoze ir nusižudyti. Mongolų karys ateina užkariauti, pavergti ir išprievartauti.

Trečia, aš jaučiau pareigą Homo sapiens populiacijai. Be manęs Lietuvoje turėjo būti dar 500 vunderkindų. 1998 metais, kai man buvo 15 metų, aš susitikau su Švietimo ministru Kornelijumi Plateliu ir paaiškinau jam, kad visiems Lietuvos moksleiviams reikia padaryti IQ testus, atrinkti man 500 draugų, duoti mums pinigų, psichologų, deimantų ir šampano.

Ministras buvo poetas, o ne debilas, kaip įprasta. Todėl po mūsų pokalbio K. Platelis inicijavo Gabių ir talentingų vaikų ugdymo programą. Galiausiai vunderkindų programos rezultatai yra labai blogi.

Maskvos vunderkindė Irina Poliakova sako, kad ji nenorėtų, kad jos vaikai paveldėtų šituos genus, nes su tuo paveldima ir daugybė problemų.

Aš to nebijau. Visuomenė keičiasi. Kai aš atėjau pas K. Platelį 1998 m., niekas Švietimo ministerijoje nieko nebuvo girdėjęs apie „intelekto koeficientą“. Sovietinėje literatūroje ši sąvoka buvo apibūdinama kaip kapitalistų sugalvotas būdas laikyti proletarus vergovėje. Šiuo metu visi žino apie IQ. Dar keleri metai, ir savo DNR duomenų įrašymas į CV taps kasdienybe.

Gyvenu Britų karūnos valdose, esu teisės profesorius keliose valstybėse – tarp jų ir Rusijos naujajame universitete (įsteigtas 1991 m.). Šis universitetas siūlo inidividualias programas vunderkindams. Pvz., seserims Kniazevoms, kurios baigė vidurinę mokyklą 10 metų, pas mus buvo leista įgyti teisės bakalauro laipsnį per tris semestrus, ko nedaro Maskvos valstybinis universitetas. Būtent ši politika traukia pas mus ir kitus vunderkindus, kuriems iki 18 metų draudžiama išvažiuoti iš Rusijos be tėvų.

Visuomenė jau tapo tolerantiška homoseksualams: dar dešimtmetis, ir ji taps tolerantiška tikriesiems intelektualams.

Jei būčiau turėjęs informacijos apie savo DNR anksčiau, būčiau buvęs ryžtingesnis – dar labiau negerbčiau priešininkų ir pasiekčiau dar daugiau fantastiškų rezultatų.

Rolando Pakso bylą buvo galima visiškai laimėti tarptautiniame lygmenyje dar 2006 metais, bet R. Paksas vertė mane dirbti su labai žemo intelekto advokatais. Todėl aš laimėjau šią bylą tik 2014 metais. Galutiniame etape man pavyko įtikinti R. Paksą atsisakyti kitų advokatų, nes jie man tik trukdė. Advokatų pasirinkimas pagal DNR tyrimus būtų sutaupęs R. Paksui 8 metus ir istorija galėjo pasisukti kitaip.

Jei būčiau turėjęs informaciją apie savo DNR tais laikais, būčiau išspyręs kitus R. Pakso advokatus kaip benamius iš laiptinės. Iš jų visų kaip tikrąjį intelektualą aš gerbiu tik Vytautą Sviderskį, kuris turi rs9536314(G;T) ir daug kitų fantastiškai gerų mutacijų.

Vienas Seimo narys nuolat vedė pas R. Paksą labai žemo intelekto advokatus ir sakė man, kad turiu su jais ne tik sveikintis, bet ir dirbti. Bendravimas nepavykdavo nepaisant to, kad mus susodino prie degtinės stalo. Tarp mūsų buvo per didelis biologinis-evoliucinis atotrūkis. Jų smegenys veikė labai lėtai ir neveiksmingai. Taip pat tie Lietuvos advokatai turėjo labai blogą atmintį – jie elementariai negalėjo pakartoti, ką aš sakiau prieš 10 minučių.

Lietuvos advokatūra įvertintų šiuos mano žodžius kaip neetiškus, bet aš didžiuojuosi, kad jos negerbiu. DNR struktūra suteikia prigimtinę pareigą negerbti.

Kaip aiškina Dž. Votsonas, genų inžinerija gali padėti 10 proc. kvailiausių žmonių. Milijonams žmonių pavyks pašalinti nusikaltėlių genus. Nobelio premijos laureatas vadina tai genetiniu teisingumu.

Statistiškai Lietuvoje per pastaruosius 20 metų turėjo gimti ne mažiau kaip 500 fantastiškai protingų žmonių. Aš parašiau šį straipsnį, nes noriu paskatinti juos visus atlikti DNR tyrimus, o vėliau daryti prisipažinimus, kaip tai daro homoseksualai.

Prezidento Bilo Klintono (Bill Clinton) administracija investavo 3 milijardus dolerių į genomo iškodavimą. Įvairiais vertinimais, B. Klintono IQ yra nuo 149 iki 182. Pasaulis turi tik vieną teisingą kryptį.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
18. youtube
(2017-07-18 18:12:25)
(213.87.151.155) Parašė:

youtube.com/watch?v=LtB_F67L1Lk17. Tomas
(2017-02-28 12:17:03)
(88.222.178.177) Parašė:

Totalus emocinis debilas. Kaip gaila.16. Prašalietis
(2016-11-08 14:05:46)
(81.251.144.86) Parašė:

Prof.mult.dr. Stanislovas TOMAS matosi,kad yra labai patenkintas savo"genialumu". Paaiškindamas savo"genialumą"savo kilimu iš daugelio pasaulio tautų ir tautelių,pamiršo paminėti"pagrindinį savo proproprosenelį,kurio nors žemyno bezdžionę.Tokie "genijai"reiškiasi savo "genialumu"tik durnių laivuose ir ne savo pasaulyje pripažintais pasauliniais darbais,o save"genialiai"pristatinėdami.15. Penis in okulis vunderkindui
(2016-11-05 18:18:56)
(213.226.169.79) Parašė:

So si.14. to 13.
(2016-11-05 17:17:40)
(2.203.61.141) Parašė:

„užtenka tik nukirpti viską, kas yra iki pirmo taško ...“ – yra nuorodų, kurios ne tik trimis w prasideda (pvz. Seimo dar su trejetu), todėl ta taisyklė nėra universali.13. yel“l“ow submarine to 12. to yel“l“ow submarine to 6. To 5
(2016-11-05 16:47:41)
(78.63.212.238) Parašė:

pavadinimas intriguojantis :) - ta prasme, kad neteks sakyti “reto kvailumo“ :) - reiks sakyti neregėto kvailumo :))) - bet ko nepadarysi dėl principo ir žudančio noro žinoti viską - teks žiūrėti :))))) - nors peržiūrėjus pirmas dešimt minučių, supratau, kad teks gerokai save paprievartauti :) - bet linksmai :))) - nors kas žino - gal tos psichopatiškos sąmokslo teorijos kuriamos dėl bajerio ar dėl provokacijos, o ne iš kvailumo ? ... --------------------------------------------------------- beje - dedant nuorodas nebūtina jas iškraipinėti - užtenka tik nukirpti viską, kas yra iki pirmo taško ...12. to yel“l“ow submarine to 6. To 5
(2016-11-05 16:27:55)
(78.62.175.113) Parašė:

na jei reto kvailumo tai tada yra kitas ... " ПЛОСКАЯ ЗЕМЛЯ ! Очень мощное видео Рекомендую " w w w. yube.com/watch?v=kAF7W6duAw8. Kiekvienam pagal poreikius.11. Reto durnumo kvailys!
(2016-11-05 16:14:25)
(2.204.69.212) Parašė:

!!!Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras