2020 m. sausio 27 d.

 

Generalinė prokuratūra ir VSD tariasi, kaip nuo Lietuvos žmonių nuslėpti informaciją (papildyta video)

Paskelbta: 2012-03-08 04:30 Autorius: ekspertai.eu
Šventa tiesa: ko Lietuvoje negalima paslėpti po saugumo pažymomis, per Valstybės saugumo departamentą, tą padaro Generalinė prokuratūra, per ikiteisminio tyrimo įslaptinimą.Apie tai kaip ir kieno realiai yra valdoma mūsų valstybė, jūsų dėmesiui labai taiklus Seimo nario Naglio Puteikio pasisakymas kovo 6 d. forume, kuriame buvo aptarinėjama dabartinė Lietuvos teisėtvarkos būklė ir garsiosios Seimo Antikorupcinės komisijos išvados. Renginys vyko Lietuvių kalbos institute, kuriame gausiai susirinko įvairiausių sričių atstovų, neabejingų šiandieninei šalies situacijai. Įdomu pažymėti, kad į forumą kviesti tiek VSD, tiek Generalinės prokuratūros atsakingi pareigūnai, savaime suprantama, neatėjo ir savo pozicijos žmonėms į akis paaiškinti nedrįso.  
„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras