2020 m. liepos 5 d.

 

Europos Sąjungos medus

19
Paskelbta: 2013-07-16 09:47 Autorius: Bitininkas Vytautas
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Kartą į mišką pas laukines Bites atvyko Europos Sąjungos delegacija.

- Ko jūs norite? - necivilizuotai pasiteiravo ES atstovų neišauklėtos, laukinės miško Bitės.

- Mes norime pasiūlyti  jums įstoti į ES, - atsakė Bitėms civilizuoti Europos Sąjungos atstovai.

- O kam mums tai? - nusistebėjo laukinės miško Bitės.

- Kaip tai „kam"? Iškart matyti, kad jūs laukinės, bukos ir necivilizuotos Bitės. Juk išsiauklėjusios, tolerantiškos ir civilizuotos Bitės niekados nepradėtų uždavinėti tokių bukų ir kvailų klausimų. Juk tai juokinga - nežinoti, kokiu tikslu stojama į Europos Sąjungą! Jūs juk norite tapti civilizuotomis, europietiškomis Bitėmis, ar ir toliau norite likti bukomis, necivilizuotomis miško gyventojomis?

- Tai prašom mums paaiškinti, kokios naudos mes gausime iš narystės ES? - mandagiai pasidomėjo Bičių motinėlė.

- Tai bus viena ištisinė nauda! Pavyzdžiui, mes apginsime jus, kad šiaurės lokiai nevogtų iš jūsų medaus.

- Tai labai įdomu. Bet, tiesą sakant, mes ir pačios galime apsiginti. O jeigu nepasiseks apsiginti, tai bent jau atkeršysim... O ką siūlote jūs?

- Atkeršysit?! Iškart matyti, kad jūs laukinės ir necivilizuotos. Visi tokio pobūdžio reikalai turi būti sprendžiami tik per humaniškus europietiškus teismus. Pavyzdžiui, jeigu link jūsų drevės ropščiasi nekviestas lokys ir jau ėmė kopinėti medų, ką reikia daryti?

- Mirtinai jį sugelti. Mes taip visada darome, - atsakė miško Bitės.

- Ne, šitaip negalima. Iškart matyti, kad esate laukinės ir netolerantiškos.
Pirmiausia reikia iškviesti Europos Komisijos atstovus, kad jie apžiūrėtų nusikaltimo vietą ir sudarytų teisės pažeidimo aktą. Bus pradėtas ikiteisminis tyrimas...
Žinoma, paslauga šita ne iš pigiausių. Bet užtat viskas bus pagal įstatymą.

- O kas toliau?

- Toliau Aktas, kurį pasirašys Europos medaus komisija, pereis per visas mūsų instancijas, kur jį išnagrinės įvairių Europos komitetų atstovai, patikrins, ar jis atitinka Europos įstatymus, ar buvo laikomasi visų įmanomų mažumų teisių.

-Kaip tai suprasti?

- Labai paprastai. Galbūt tasai lokys, atėmęs iš jūsų medų, yra seksualinių mažumų atstovas, kuriam medaus vagystė savotiškai atstoja lytinį aktą. Tada jo veiksmai bus kvalifikuojami ne kaip medaus grobimas, o kaip seksualinių poreikių tenkinimas.

- Kitaip sakant, jo nebegalima bus nubausti? - nusistebėjo Bitės.

- Žinoma, ne. Jūs ką - nusistačiusios prieš mažumas? - apstulbo
Europos Sąjungos atstovai.

- O kas toliau? Kas iš to, kad jis nepriklauso seksualinėms mažumoms? Mes juk turime apginti medų!

- Toliau mes pasižiūrėsime, galbūt lokys priklauso kokiai nors religinei konfesijai, kurios atstovai privalo vartoti tik laukinį, natūralų medų, o jūs jam neleidžiate to daryti. Tokiu atveju lokio veiksmai irgi nebus laikomi medaus vagyste.

- O kas toliau?

- Toliau dokumentas bus nusiųstas į Europos antikorupcinį komitetą, kad būtų patikrinta, ar neorganizavote šios medaus vagystės jūs pačios, kad išsisuktumėte nuo mokesčių.

- Kokie dar mokesčiai? - sukluso laukinės Bitės.

- Įprasti europietiški mokesčiai medaus gamintojams. Jūs turėsite mokėti juos už kiekvieną šimtinę gramų jūsų pagaminto medaus.

- Ir kam atiteks šitie mokesčiai?

- Akivaizdu, kam - jūsų gynimui nuo Lokių ir kitų kenkėjų. Taip pat moralinei žalai kompensuoti tiems Europos Sąjungos piliečiams, kurie negali vartoti medaus dėl alergijos ar kitų priežasčių.

- Argi mes kaltos, kad kas nors serga alergija medui? - dar labiau nustebo Bitės.

- Jūs, aišku, nekaltos dėl alergijos, tačiau jūsų, kaip bičių, egzistavimas ir paties medaus egzistavimas sukelia neįtikėtinas moralines kančias tiems Europos Sąjungos piliečiams, kurie negali vartoti medaus dėl alergijos.
Dėl negalėjimo valgyti medų jiems vystosi nevisavertiškumo kompleksas. O kai kas netgi gali nusižudyti!

- Kaip gaila... - pratarė Bitės. - Ir kokios šių dvasinių kančių kompensacijos sumos?

- Įvairios. Nuo milijono iki kelių šimtų milijonų eurų, priklausomai nuo to, ar labai sunkus atvejis.

- O iš kur mes paimsime tuos milijonus kompensacijoms?

- Žinote, gerbiamos laukinės, necivilizuotos Bitės, tai ne mūsų problemos. Nenorite mokėti mokesčių už medų - liaukitės jį gaminusios. Ir viskas. Nes kitaip atvažiuos eurokomisarai, aprašys visą jūsų turtą, parduos iš varžytinių - ir tokiu būdu kompensacijos bet kokiu atveju bus išmokėtos. Jeigu netgi pritrūks lėšų, jūs būsite pasiųstos priverčiamųjų darbų. Ir jeigu nespėsite iki mirties atidirbti skolų, jas atidirbs jūsų vaikai, anūkai ir proanūkiai.

- Atleiskite, bet mes nebenorime stoti į jūsų Sąjungą, - prisipažino Bitės. - Jau geriau tegu kartą per metus ateina Lokys.


Vis dar Laukinio Miško vis dar Laukinių Bičių vis dar Bitininkas Vytautas, 2013.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
19. alksnaitis
(2013-11-08 15:01:44)
(82.135.195.72) Parašė:

Geri žodžiai rašomi šiame straipsnyje , pajuokaujant apie Lietuvos, Latvijos, Bulgarijos, Vengrijos gyvenimą ES. Vengrai - bitės kuriu keliu reikia eiti Lietuvos bitelėm18. jonas
(2013-07-23 20:59:07)
(78.61.151.143) Parašė:

gerai,kad prezidente nezino,koks pensininko atlygis,todel nakti gerai miega,juk anuku jai maitinti nereikia isleisti i mokslus taip pat,sekancius rinkimus balsuosiu uz daugiavaikia motina,nors ir nemoka angliskai,ismoks.17. tiesiog
(2013-07-17 17:48:35)
(86.100.105.103) Parašė:

genialu:)16. idiotams
(2013-07-17 12:50:24)
(94.244.64.178) Parašė:

"Jau geriau tegu kartą per metus ateina Lokys"15. IKX
(2013-07-17 09:46:30)
(195.14.168.6) Parašė:

Nu nors kazkas linksmesnio, bet valdziabezdziones sito nesupranta, o jeigu supranta tai mato viska tik per savo kisenes skyle! O cia komentaruose dar violetofobai dar smulkiai pirscioja:), idomu kur jie save priskiria ?14. vilte
(2013-07-17 09:33:55)
(85.255.48.4) Parašė:

Labai smaiksciai ir taikliai , bet kaip mes buvome uzsikrete tuo europiniu marazmu , o dabar tik pamateme visas variacijas...13. Grazu !
(2013-07-16 23:35:07)
(109.152.254.211) Parašė:

Dar galima prideti-duosim siokia tokia kompensacija,o jusu medi su dreve nukirsim...12. sake man
(2013-07-16 22:33:57)
(78.60.138.254) Parašė:

sake man dar pries issienant rusams, mes grisime cia po kokiu 20 metu... bus taip kad patys prasysim lokio nuo eurocenzūrau apginti... lokys supratinkas gyvunas. beje ir gi laukinis...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras