2020 m. liepos 3 d.

 

Etikos sargai: Šiaulių meras J. Sartauskas interesų nesupainiojo

Paskelbta: 2014-02-12 12:52 Autorius: Naujienų redaktorius
Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.
Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad Šiaulių mero Justino Sartausko elgesys Viešųjų ir privačių interesų derinio valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimams neprieštarauja.

Tai pranešama VTEK tinklalapyje.

Pranešime prabrėžiama, kad Šiaulių meras nusišalino šiai savivaldybės tarybai svarstant klausimą ir priimant sprendimą dėl jo darbo užmokesčio.

Anot VTEK, J. Sartausko elgesys pasirašant minėtojo savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę nelaikytinas pažeidžiančiu įstatymo nuostatas, nes mero darbo užmokesčio koeficientas nustatytas specialiame įstatyme.

„Šiuo atveju nesant J. Sartausko diskrecijos, nėra pagrindo teigti, kad tokie jo veiksmai buvo veikiami viešųjų ir privačių interesų konflikto“, – teigiama pranešime.

„vtek.lt“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras