2020 m. sausio 20 d.

 

ES tęs sankcijų politiką Rusijos atžvilgiu

2
Paskelbta: 2019-03-08 12:38 Autorius: ekspertai.eu

ES turi tęsti sankcijų politiką Rusijos atžvilgiu, kol ši valstybė pažeidinės tarptautinę teisę, sakoma rezoliucijoje, dėl kurios Europos Parlamento (EP) nariai balsuos kovo 12-ąją.

Europarlamentarai siūlo ES persvarstyti dabartinį Partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimą ir bendradarbiauti tik tose srityse, kuriose turima bendrų interesų, pavyzdžiui, kovojant su terorizmu ir klimato kaita.

Artimesni santykiai būtų įmanomi tik tuomet, jei Rusija iki galo įgyvendintų Minsko susitarimus, kuriais siekiama užbaigti karą Ukrainos rytuose, ir pradėtų gerbti tarptautinę teisę.

Savo ruožtu ES raginama būti pasirengusi papildomoms sankcijoms Rusijai, ypač nukreiptoms prieš konkrečius asmenis. EP nariai priduria, jog sankcijos turi būti proporcingos Rusijos keliamoms gresmėms.

Praėjusiųjų metų gruodį ES Taryba pratęsė ekonomines sankcijas Rusijai iki 2019 m. liepos 31 d.

Šaltinis: EP biuras Lietuvoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. Dzukas (Papildymas)
(2019-03-08 12:53:25)
(93.100.87.209) Parašė:

Rusija negali nei igyvendinti, nei neigyvendinti Minsko susitarimu. Ji nera tu susitarimu dalyvis - kas taresi, tas ir igyvendina. Kitaip nebuna. Kai, taip vadinami, vakarai ismoks gerbti suverenias valstybes, galimas daiktas - jie supras kas yra ta Tarptautine teise ir kas ja gerbia.1. Dzukas
(2019-03-08 12:44:03)
(93.100.87.209) Parašė:

Puiku, visiskai pritariu.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras