2020 m. vasario 23 d.

 

Egipto valdžia nurodė blokuoti protestuotojų stovyklas

Paskelbta: 2013-08-03 10:44 Autorius: Naujienų redaktorius

Egipto vyriausybė nurodė policijai užblokuoti įėjimus į protesto stovyklas, kurias įkūrė nuverstojo prezidento Mohamedo Mursio šalininkai, praneša BBC, remdamasi Egipto televizija.

Tūkstančiai žmonių neklauso Egipto valdžios perspėjimų skirstytis iš protesto stovyklų Kaire. Penktadienį vakare nuverstojo prezidento rėmėjai savo protestus išplėtė ir įkūrė dar vieną stovyklą. Per susirėmimus nuo prezidento nušalinimo liepos 3 dieną jau žuvo daugiau nei 100 M. Mursio rėmėjų.

Penktadienį vakare Egipto televizija pranešė, kad saugumo pajėgos per ateinančias 48 valandas dviejose protestuotojų stovyklose pradės blokadą ir leis žmonėms išeiti, bet neleis įeiti į stovyklas.

Egipto valdžia dar trečiadienį perspėjo protestuotojus skirstytis ir teigė, kad jų stovyklos kelia pavojų nacionaliniam saugumui. M. Mursio rėmėjai pareiškė, kad nesitrauks. Organizacija „Human Rights Watch“ taip pat perspėjo valdžią, kad ši nebandytų protestuotojų išvaikyti. Anot organizacijos, Egipto valdžia turi užtikrinti teisę į taikius protestus ir ieškoti kitų alternatyvų, o ne jėga išsklaidyti minias.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras