2020 m. liepos 4 d.

 

Du socialdemokratai: terorizmas veda į asmenines tragedijas, o ne į teroristų pergales

3
Paskelbta: 2017-05-24 07:43 Autorius: ekspertai.eu
G. Kirkilas ir J. Bernatonis.
G. Kirkilas ir J. Bernatonis.

Socialdemokratai Gediminas Kirkilas ir Juozas Bernatonis pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl žiauraus teroro akto Mančesteryje Jungtinės Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystės Parlamentui, šios valstybės piliečiams ir žuvusiųjų artimiesiems.

„Tokie žiaurumu nesuvokiami teroro aktai kaip Mančesteryje veda į asmenines nepamatuojamo skausmo tragedijas, griauna ir negrįžtamai pakeičia daugybės žmonių gyvenimus. Reiškiame gilią užuojautą mūsų kolegoms Jungtinės Karalystės parlamente ir pirmiausia – žuvusiųjų artimiesiems, kurie šiuo metu išgyvena neįsivaizduojamą kančią.

Bet kuris teroristinis aktas yra absoliučiai beprasmis ir neveda į jokias pačių teroristų įsivaizduojamas pergales ar jų deklaruojamus tikslus. Tai yra tik pralaimėjimas pačioms teroristų organizacijoms, kurios manipuliuoja eiliniais savo nariais, kad šie vykdytų tokius baisius veiksmus prieš nekaltus ir visiškai niekuo dėtus žmones“, - pasakė G. Kirkilas su J. Bernatoniu.

Šaltinis: lrs.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
3. Pensininke
(2017-05-24 10:16:06)
(86.38.178.76) Parašė:

O kur jusu uzuojauta del Deimentes dingimo, kodel nera nuraminama liaudis?2. tik dabar
(2017-05-24 09:34:55)
(78.58.143.122) Parašė:

Ar tik dabar supratome ?.1. hehe
(2017-05-24 08:37:16)
(213.197.175.110) Parašė:

Užuojauta kolegoms? Jūs buratinai sumauti....Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras