2018 m. rugsėjo 25 d.


D. Pūras kviečia tęsti kovą už laisvę: N. Sadūnaitės ir S. Tamkevičiaus lūpomis buvo peržengta pavojinga riba

159
Paskelbta: 2018-01-15 13:16 Autorius: ekspertai.eu

Vienas garsiausių ir aktyviausių pedofilijos ir žudymų istorijos komentuotojų, gydytojas, vaikų ir paauglių psichiatras, liberalas Dainius Pūras visuomeniniuose tinkluose išsakė savo poziciją po sausio 13-ąją Seime paminėtos Laisvės gynėjų dienos.

Liberalas Dainius Pūras (raudoname stačiakampyje iš savo namų išnešama Deimantės Kedytės senelė Laimutė Kedienė). Nuotr. facebook.com


„Seime minint Laisvės gynėjų dieną, tęsėsi vakar ten pat prasidėję išpuoliai prieš trapią Lietuvos demokratiją.

Kiek begerbtume Nijolę Sadūnaitę ir Sigitą Tamkevičių už jų herojišką kovą už laisvę okupacijos laikotarpiu, neturime bijoti garsiai pasakyti, kad šiandien jų lūpomis buvo peržengta pavojinga riba.

Kai praeitą lapkritį palaikiau Pauliaus Gritėno poziciją dėl Laisvės premijos skyrimo Nijolei Sadūnaitei („Paulius Gritėnas: Laisvės premija – į Garliavos patvorius“), tikėjausi kad ji kalbės kitaip, kad gal pripažins klydusi ir klaidinusi daugelį žmonių. Bet N.Sadūnaitė praleido šią gerą progą ir pasirinko likti paklydime.

Ir tik jau nereikia čia ta proga visokių išvedžiojimų apie pagarbų amžių ar net bandymų diagnozuoti. Situacija yra gerokai rimtesnė. Kai iš Seimo tribūnos trapius demokratijos pamatus trypia Laisvės premija įvertintas žmogus, žmogus-legenda, ir kai tuo džiaugiasi ir tam pritaria nemaža dalis Lietuvos, o kas nepritaria - bijo tai pasakyti, tai jau yra pavojinga.

Šiandien daugelis suprato situacijos tragizmą, kai klausėsi šios nevykusios kalbos. Daug kam buvo gėda dėl tokios kalbos per tokią šventą Lietuvai dieną. Bet kas iš to? Nujaučiu, kad vėl tęsis pataikavimas ir nuolaidžiavimas demokratiją ir pamatines laisves dusinančioms jėgoms, kurioms Nijolė Sadūnaitė šiandien, deja, atstovavo.

Ar dar ilgai Lietuvoje bus pataikaujama jėgoms, kurios stabdo Lietuvos siekius tapti sveika visuomene, brandžia demokratija, modernia pasaulietine valstybe, gąsdina Europos vertybėmis, kursto niekingas sąmokslo teorijas?

Kiek turime politikų, kurie nebijo pasakyti, kad Europos vertybės ir visuotiniai žmogaus teisių principai nekelia pavojaus Lietuvai? Kad jie mums tiesiog gyvybiškai svarbūs ir būtini?! Ar negalėtų Lietuvos kaip pasaulietinės valstybės prezidentė Dalia Grybauskaitė aiškiai pareikšti, kad ji, kaip Lietuvos patriotė, yra už vertybes, kurias išpažįsta sveikiausios pasaulio ir Europos valstybės, ir kad būti Lietuvos patriotu ir Europiečiu puikiai dera? Aš taip suprantu lyderio misiją. Būtų puikus pavyzdys tiems, kurie neužilgo pretenduos į Prezidento postą.

Liberali demokratija, kurios siekiame kaip Europos Sąjungos narė-valstybė, nėra tobulas išradimas,, bet geriau niekas nėra sugalvojęs.Padėkime valdžiai ir vieni kitiems demokratijos dvasią ir mechanizmus stiprinti, o ne dangstyti korupciją ir kurstyti sąmokslo teorijas apie grėsmes iš vakarų ir šiaurės.

Sausio 13-ą ir kovo 11-ą Išsivadavę iš sovietų komunistinio totalitarizmo, šiandien turime telktis, kad apgintume Lietuvą nuo kitokios pakraipos fundamentalistinių jėgų. Jos yra nuosavos, lietuviškos, ir prisistato mūsų moraliniais gelbėtojais nuo laisvojo pasaulio vertybių, kaip buvo ir Garliavos klastingoje istorijoje. Laikas būtų vienytis visiems, kurie nori tokios Lietuvos, kur gerbiamos kiekvieno žmogaus teisės ir laisvės ir kur klesti laisvų piliečių ir atviros vizuomenės dvasia.

Kova už mūsų laisvę tęsiasi“, - pranešė D. Pūras.Pedomafijos kova už jų laisvę tęsiasi.
 
Susiję:

Portalas 15min.lt paskelbė, kas nužudė teisėją J. Furmanavičių ir nuo ko mirė A. Ūsas 

Monika Garbačiauskaitė metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą   

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
159. viktoras
(2018-06-30 20:09:06)
(78.56.37.190) Parašė:

puras yra pedofilas158. Gražina
(2018-06-04 15:33:55)
(5.20.163.81) Parašė:

Kam Jakelaitis, Pūras ir panašūs į juos yra autoritetas? Man ne. Tuo tarpu Sadūnaitei nuoširdi PAGARBA.157. Taip buvo
(2018-06-04 08:28:28)
(185.26.180.83) Parašė:

ir yra ne tik Lietuvoje,bet ir visame pasaulyje.Pedofilai galingi.156. laikas
(2018-02-20 19:53:05)
(84.46.238.229) Parašė:

Dainių Pūrą laikas uždaryti į durnyną...155.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.154. kas čia per neprausta burna, šūdo pilna IP 88.119.244.43
(2018-02-15 18:49:20)
(5.62.60.31) Parašė:

Ligoninėje atsidūręs V. Landsbergis praleis šimtmečio renginius, gal čia toks piktas ir rašinėji?153.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.152.

Šis komentaras dėl portalo taisyklių pažeidimo buvo pašalintas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras