2019 m. gegužės 26 d.

 

Didžiausias nusikaltėlis su bent 5 proc. žmogiškumu (II dalis)

17
Paskelbta: 2018-06-11 07:26 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com

Diskusijos pirma dalis yra paskelbta 2018-05-29 straipsnyje „Didžiausias nusikaltėlis su bent 5 proc. žmogiškumu (I dalis).

Galite čia susipažinti su labai skirtingomis nuomonėmis. Čia tęsiame diskusiją, kurios komentarai yra paskelbti po 2018-04-21 publikacija „Gerovės valstybės daugumai sukūrimas (VIII d.): nuo užsienio politikos iki branduolinių smūgių“.

65. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-21 16:35:20) (98.193.120.238) Parašė:

Pakartotinis prašymas Kęstučiui Urbai: "Prašymas Kęstučiui Urbai nepamiršti pateikti įrodymus kaip tapau Ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas".

Stenkitės iš paskutiniųjų, nes labai daug žmonių norėtų tai žinoti. Esu įsitikinęs, kad ir visi Seimo nariai, Vyriausybė, Prezidentė ir t.t. Net teisėsauga ir teisėtvarka turėtų būti apie tai INFORMUOTA. Neleistina, kad didžiausias nusikaltėlis, apie kurį, na tikriausiai, tikrai žinote, vis dar vaikščiotų laisvėje. Neslėpkite mano nusikaltimų, nes dėl to galite būti apkaltintas, kaip slepiantis didžiausio nusikaltėlio nusikaltimus.

Todėl padėkite jiems su įrodymais, FAKTAIS, kaip „Ramanauskas yra didžiausias nusikaltėlis bet su 5 proc. žmogiškumo".

Labai raginu, neslėpti mano nusikaltimų ir atskleiskite juos. Tikiuosi, kad jų surasite daugiau negu 40. Taigi negaiškite laiko, savo ir mano, tiesiog dėkite visus mano nusikaltimus į VIEŠUMĄ, kad žmonės žinotų su kuo turi reikalą. PASKUBĖKITE.“

 

92. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-21 19:25:42) (98.193.120.238) Parašė:

Pokalbis buvo įdomus, nors A.Nakas vis „siekė“ padaryti jį propagandiniu vis piršdamas Kremliaus „neratyvu“. Labai daug minčių diskusijoms davė K.Urba. Man labiausiai patiko, kad K.Urba kalbėjo apie ES PAGRINDUS, kurie yra nepakankamai tvirti, taip supratau. Tai čia man ir pasirodė labai įdomus dalykas. Kai siekiu, kad Lietuvos teisiniai demokratiniai pagrindai būtų tvirti, tai K.Urba mane įvardino DIDŽIAUSIU NUSIKALTĖLIU. Būtų visgi malonu, kad K.Urba, būdamas taip labai apsišvietęs, labai detaliai pagrįstų nors 40 kriminalinių kaltinimų, kodėl esu DIDŽIAUSIAS NUSIKALTĖLIS. Manau, kad būtų labai įdomi diskusija? Taigi kviečiu K.Urba įrodyti, kodėl esu DIDŽIAUSIAS NUSIKALTĖLIS. Nuoširdžiai kviečiu. Pasirengęs gintis.

103. urba>ramanauskui (2018-04-22 14:25:37) (193.219.130.163) Parašė:

Neįsijauskite ir nesureikšminkite savo įsivaizduojamų dalykų kurių nėra. Dar kartą aiškinu, literatūrinis hiperbolizuojantis situaciją teiginys - „ramanauskas turi bent 5 proc. žmogiškumo“, realiai reiškia kad jis tikriausia turi 95 ar net 99 proc. Tamstos užsiciklinimas ir kabinėjimasis bei aiškinimas, kad tamstą prilyginau didžiausiems nusikaltėliams darosi atgrąsiu, nes rimtai vertinant tai šmeižtas.

Užsiimkite žymiai rimtesnėmis problemomis, o ne bandykite kabinėtis prie žodžių. Tai, kad toliau plūstatės su nepraustaburniu morozu, rodo, kad neturite ką veikti, ir nusileidžiate iki jo lygio - pvz. jis liberastiškai teigė, kad rinkos ekonomikoje kainos nereguliuojamos, nors sėkmingas Izraelio pavyzdys rodo ką kitka. be to, tas manijakas, priklausomas nuo portalo ir verčiantis juos kloaka, grąsino man chirurgo susidorojimu ar gaisru, o paaiškinus atsakomybę pagal BK, pradėjo leisti į kelnes.

Rinkitės -arba solidariai BOIKOTUOKITE (neskaitykite neatsakinėkite į juos kliedalus) nepraustaburnius morozą, putinoidus trolius Nu jo... Dzūką - tegul kalbasi patys su savimi arba daugiau iš manęs nesulauksite nei vieno komentaro.

Geriau pasidomėkite ES penkiais scenarijais ir nustaykite kiek jie realūs ir duokite savo - šeštą. Tai bent jau bus naudos.

104. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-22 16:28:52) (98.193.120.238) Parašė:

to „103. urba>ramanauskui (2018-04-22 14:25:37) (193.219.130.163) Parašė: neįsijauskite ir nesureikšminkite savo įsivaizduojamų dalykų kurių nėra. Dar kartą aiškinu, literatūrinis hiperbolizuojantis situaciją teiginys - "ramanauskas turi bent 5 proc. žmogiškumo", realiai reiškia kad jis tikriausia turi 95 ar net 99 proc. Tamstos užsiciklinimas ir kabinėjimasis bei aiškinimas, kad tamstą prilyginau didžiausiems nusikaltėliams darosi atgrąsiu, nes rimtai vertinant tai šmeižtas. Užsiimkite žymiai rimtesnėmis problemomis, o ne bandykite kabinėtis prie žodžių.“ ***

Tai reikėjo taip ir parašyti, Ramanauskas turi "95 ar net 99 proc" žmogiškumo, ir pagrįsti, kodėl ne visą 100 procentų? Suvokimo problemos? Imkime tamstos, Kęstuti Urba originalų, o ne Jūsų iškreiptą, apkarpytą teiginį. Skaityti nuo vidurio ar apkarpyti teiginius yra LR KT metodas, taip iškreipiant ir suniekinant Konstituciją. Labai gerai pažįstamas kgb propagandos metodas.

Todėl turėtų būti labai negražu ir Jums naudoti tą patį ESMĖS IŠKRAIPYMO METODĄ. Nemanau, kad tas Jūsų originalus sakinys Jums tik išsprūdo. Tikriausiai žinote ką rašau ir kaip rašau. Taigi imkime visą originalų tamstos sakinį „ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas“.

Kalba eina ne apie 5 proc. žmogiškumo, o kalba eina apie „didžiausius nusikaltėlius... kaip ir ramanauskas“. Paniekinamas teiginys, net pavardė iš mažosios raidės. Nesibijokite, neįsižeidžiau. Atvirkščiai, labai noriu žinoti tuo pagrindus, dėl ko Jūs kaip pavyzdį didžiausiems nusikaltėliams nieko kito nesuradote Lietuvoje ir visame pasaulyje, tik „ramanauską“.

Tikrai labai įdomu žinoti ir tikrai manau, kad tai yra svarbu ir Seimui, kurį laikau NELEGITIMIU. Tai jeigu Jūs, Kęstuti Urba, sugebėsite įrodyti, kad esu tarp didžiausių nusikaltėlių“, tai ir Seimui, pas kurio narius dažnai lankotės, padės išlikti švaresniems nors propagandiškai, nes galės teigti, kad Seimą kaltina DIDŽIAUSIAS NUSIKALTĖLIS Ramanauskas. Taip, kad čia nėra mano asmeninis reikalas, kaip ir visa kitą ką rašau straipsniuose.

Matau, net tamstos kitus teiginius, dėl kurių Jūs puolate mane ir įvardinate didžiausiu nusikaltėliu. Pabrėžiu, tai joks tamstos ŠMEIŽIMAS, nes tai Jūsų juodu ant balto parašyti žodžiai: „ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas“.

Tai gal Jūs norėjote mane apšmeižti? Nemanau, tiesiog Jūsų galvoje yra visai kitoks požiūris į aplinką, kaip pasakytų, kitoks matymo kampas. O kaip atsimenate, žadėjote net straipsnelį parašyti, kad pagrįsti vienaip ir kitaip“ renkamą Seimą.

Čia ir yra esmių esmė, nes „vienaip niekaip nelygu kitaip“, todėl Lietuvos valdžia iki šiol ir dabar yra NELEGITIMI. O čia jau ne juokai, o Lietuvos valstybės teisinių demokratinių pagrindų išniekinimas.

Su Jumis diskutuoju todėl, kad matau, kad Jūs, Kęstuti Urba, turite labai įdomių ir įvairiapusių žinių, argumentų ir visokio tokio, kas gali būti įdomu ir kitiems žmonėms. Tačiau, kad Jūs nukarpytumėte savo teiginius, negaliu toleruoti. Čia jau man atleiskite. Kaip netoleruoju ir LR Seimo NELEGITIMUMO. Visi 7 Seimai yra „išrinkti“ antikonstuciškai.

Taigi man atrodo, kad Jūs mane prilyginote didžiausiems nusikaltėliams ne be reikalo. Taip, netgi su tuo Jūsų tvirtinimu linkęs sutikti. Nes būtent neteisėtos, nelegitimios Lietuvos valdžios atžvilgiu ir esu DIDŽIAUSIAS NUSIKALTĖLIS, siekiu atkurti Lietuvoje konstitucinę valdžią, taip, kaip parašyta Konstitucijoje, kuriai prisiekiama, ir taip, kaip yra PRIVALOMA.

Norisi išgirsti Jūsų argumentus, įrodymus tam, ką Jūs pasakėte. NEIŠSISUKINĖKITE. Niekas Jums bylos neiškels, tikrai nėra reikalo gąsdintis, net ir dėl kaltinimo, kad turiu bent 5 procentus žmogiškumo. O tai kodėl tik 5 procentus. O kiek žmogiškumo turi tie, kurie pagrobė ir nužudė Deimantę, kurių tyliu sutikimu tai buvo įvykdyta. Tam yra straipsnis „Seimo smarvėms“. Tiesiog reikia viską pagrįsti ir tiek. Noriu matyti samprotavimus viešai. Gal jie veda Lietuvą į šviesią ateitį, teisinę demokratinę valstybę, o gal į pelkę, kaip tas Susaninas.

Taigi, Kęstuti Urba, Jūsų žodis...... A, priminsiu, labai garsus ambasadorius ir pasaulino garso mokslininkas, lietuvis, irgi kaltino mane artimai tuo, kaip Jūs mane kaltinate, ir jie tikrai gavo ATSAKYMĄ. Į atsakymą atsakymo nebuvo. Tie kaltinimai ir atsakymas yra publikuoti taip pat.

105. urba>ramanauskui (2018-04-22 16:46:43) (193.219.130.163) Parašė:

jei ramananauskas turi 95 proc. žmogiškumo, tai jis turi ir tuos 5 proc. - pagarba Motinai, broliams, seserims, kuriuos dažnai turi ir didžiausi nusikaltėliai. Tiek tenorėjau su šypsena pasakyti. Jei nesupratote - tamstos problema. Jei įžeidžiau netyčia - atsiprašau.

Seimas legitimus nelegitimus - teisininkų narpliojimai. Kad ir dešimt metų stovėčiau ant seimo stogo su plakatu -seimas neligitimus - niekas nepasikeistų nuo to. Problemos visai ne tame, o ir pačiame pamatiniame konstitucijos silpnume. Garliavos įvykių problematika ir esmė yra visai kitame nei primestas tautai interpretavimas.

Tamstos užsispyrimas, būk tai, prilyginau ramanauską -Jus nusikaltėliams - kitų 90 proc. žmogiškumo neturėjime galėtų būti naudingi visai kitoje plotmėje.

Rautis su kiekvienu čia besilankančiu keikūnu iškraipančių tamstos pavardę į lenkišką - ne pats tikslingiausias užsiėmimas.

Duok durniui kelią - šimtas dienų atlaidų. Kadangi išmanote konstitucinę teisę ir kitus aspektus, tikrai galėtumėte būti labai naudingas Lietuvai ir pasauliui. Atsipalaiduokite nuo šio naratyvo - ir tiek.

112. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-22 18:18:00) (98.193.120.238) Parašė:

to „105. urba>ramanauskui“. Kęstuti Urba, kas darosi, kas darosi? Nesijaudinkite, niekas nesiruošia Jūsų bausti už Jūsų nuomonę. Tik toks noras, kad ją, tą nuomonę, pagrįstumėte.

Kaip jau ir paaiškinau, esu DIDŽIAUSIAS NUSIKALTĖLIS okupantų kolaborantų, niekšų, vagių atžvilgiu, Konstitucijos niekintojų atžvilgiu ir t.t. Manęs tas nei jaudina, nei ką, kas kaip nori tegu vadina. Nes esmėje, čia ne savo asmenines problemas sprendžiu. Tiesiog įdomu, kas Jūsų galvelėje darosi, kokios mintys draikosi, kad Jums teko ištarti tuos žodžius: ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas".

Tai kaip tapau taip reikšmingu, kaip didžiausias nusikaltėlis? Suprantu ir tą propagandą, kuri sklaidosi, ji sugrįžta man ir tuo man netenka stebėtis, nes puikiai suprantu su kuo turiu reikalą ir kad būsiu šmeižiamas visa kolaborantų, niekšų, okupantų galia. Jie nenori nei girdėti, nei matyti ką, sakau. Oi kaip jie nemėgsta manęs. Tai tamstos žodžiuose ir yra išreikšta tos neapykantos kvintesencija.

Todėl tie žodžiai yra svarbūs, o tamstos pasakyta mintis yra gana tiksli tos propagandos išraiška. Tai visai būtų neblogai, kad atskleistum tą savo minčių geneze, kodėl Jūsų galvoje atsirado tokia tiksli mintis didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas“.

Gal jau ir buvau Jums už tai padėkojęs? Taip. Yra pas jus ir ne visai genialių minčių, kaip antai „Jei nesupratote - tamstos problema.“

Puikiai supratau, tik kaip jau minėjau, netoleruoju minčių iškraipymo, sakinio dalinio skaitymo, nes tai aferizmas, o Jūs man neatrodote aferistu, tik siekiate apsiginti. Neklaidinkite kitų. Puikiai suprantu Jūsų sakinį tokiam pavidale, kokiame jis yra pilnai parašytas. Manau, kad Jūs, Kęstuti Urba, dar turite vieną neteisingą nuostatą: „Užsiimkite žymiai rimtesnėmis problemomis, o ne bandykite kabinėtis prie žodžių“.

Teisėje, o ir bandyme suvokti kas parašyta, kiekvienas žodis ir žodelis turi reikšmę, kiekvienas kablelis turi reikšmę. Todėl, kai nėra to kabinėjimosi“ prie žodžių, turime ANTIKONSTITUCINĘ Lietuvos valdžią, kitaip tariant OKUPANTO valdžia. Okupantas išeidamas pasiliko ir antikonstitucinio Seimo rinkimų įstatymo pagalba išsilaiko valdžioje jau 26 metus. Taip, kad kabinėtis“ prie žodžių, t.y. siekti suprasti tikrą ne tik žodžių prasmę, bet ir sakinio prasmę, ir YPAČ teisinio sakinio prasmę yra PRIVALU.

Ponas Kęstuti Urba, Jūs siūlote Geriau pasidomėkite ES penkiais scenarijais ir nustaykite kiek jie realūs ir duokite savo - šeštą.“ Ar žinote ką Jūsų pasiūlymas reiškia? Reiškia, kad Jūs siekiate nukreipti kalbą nuo pačios svarbiausios, esminės Lietuvos teisinių ir demokratinių pagrindų PROBLEMOS - Lietuvos antikonstitucinės valdžios.

Tai pirmiausiai, kai Jūs vaikščiojate pas tuos konstitucinius NUSIKALTĖLIUS, tai pirmiausiai ir turite suprasti pas ką einate ir dėl ko einate. Einate diskutuoti su konstituciniais NUSIKALTĖLIAIS. Gal nesiimsime trumpame komentare diskutuoti dėl visos Konstitucijos netobulumo, kaip Jūs sakote: "Problemos visai ne tame, o ir pačiame pamatiniame konstitucijos silpnume.".

Geriau pakalbėkime trumpai ir konkrečiai apie LYGIOS rinkimų teisės realizavimą, nes tai Lietuvos valdžios LEGITIMUMO klausimas ir čia reikia „kabinėtis“ prie kiekvieno žodelio labai nuosekliai. Lietuvos valstybės pagrindas - valdžios legitimumas- yra labai svarbu. Tai tuo požiūriu LR Konstitucija yra TOBULA, nes įtvirtina būtent LYGIĄ rinkimų teisę, o ne „vienus vienaip, kitus kitaip“.

Ir nesunku bus Jums suprasti, kad tas LYGIOS rinkimų teisės principas kyla iš „visų lygybės prieš įstatymą“ principo, t.y. visų lygybės prieš Konstituciją principo. Nematau čia jokio Konstitucijos NETOBULUMO. Taigi Jūsų bandymas nukreipti dėmesį nuo rinkimų pagal lygios rinkimų teisės principą dėl to, kad kažkur Konstitucija yra netobula, yra NETEISINGAS. Teisėta valdžia gali teisėtu būdu pakeisti Konstituciją.

Gi neteisėta, nelegitimi valdžia negali priimti jokio teisėto įstatymo, padaryti jokio teisinio sprendimo išskyrus VIENĄ, paklusti Konstitucijai ir įvykdyti teisėtus rinkimus į Seimą. Linkęs praktiškai sutikti su tamsta, kai teigiate: „Garliavos įvykių problematika ir esmė yra visai kitame nei primestas tautai interpretavimas.“ Nežinau jūsų šio sakinio turinio. Tik apie tai galima pasakyti gerokai griežčiau. Specialiai sunaikintas teisingumas neteisėtos Lietuvos valdžios rankomis.

Va čia ir galima būtų įvertinti, kad Lietuvos valdžia yra dėl to DIDŽIAUSI NUSIKALTĖLIAI ir visiškai be jokio ŽMOGIŠKUMO, nes tai įvykdė ne kažkaip netyčią, o specialiai veikdami, skleisdami propagandą ir naikindami teisingumą sužvėrėję. Pasikėsino ir įvykdė susidorojimą su mažu nuskriaustu vaiku.

ŽVĖRYS, apie žmoniškumą čia nėra jokios kalbos. Apie tai straipsnis „Seimo smarvėms“. Taigi Jūs vaikščiojate ir kalbatės su tais, kuriems krenta atsakomybė už tą sužvėrėjimą ir Deimantės sunaikinimą. Apie tai, suprantu, nekalbate, nes būtumėte IŠVYTAS.

Gerokai įdomi Jūsų mintis Kad ir dešimt metų stovėčiau ant seimo stogo su plakatu -seimas neligitimus - niekas nepasikeistų nuo to.“ O kas ant to stogo stovi? Visi Seimo nariai yra informuoti ir jiems išaiškinta daug kartų, net 11 kartų prieš rinkimus, kad jie yra NELIGITIMŪS valdžioje, kad jie šiurkščiai ir kiekvieną dieną laužo savo priesaikas ir todėl yra be garbės, be sąžinės, be teisingumo jausmo, su visu savo niekingu įžūlumu naikina Lietuvos valstybę, jos teisinius demokratinius pagrindus. Ar nematote rezultato: jau milijonas pabėgo.

116. urba>ramanauskui (2018-04-23 08:48:37) (193.219.130.163) Parašė:

kiekvienas vertas to ką galvoja apie kitus. Čia diskutuojama ne sausa teisės kalba ir formuluotėmis, o vaizdinga literatūrine žmogiška kalba. Rašiau tą sugretinimą su šypsena, turėdamas galvoje, kad turime apeliuoti į tuos bent jau penkis proc. žmogiškumo (JEI NE DAUGIAU...) kuriuos turi ir didžiuma nusikaltėlių (dalis seimūnų), kaip ir toks Ramanauskas, o ne užsilipti ant legitimumo postamento ir ignoruoti seimą.

Išdidu, bet ne konstruktyvu, jei tikslas gerovė daugumai, o ne legitimumas. Tai kas gi dedasi tamstos galvelėje? Mano žodžiuose išreikšta, anaiptol, ne neapykantos kvintesencija, o krikščioniška pozicija, sakanti, kad dažnai geruoju galima laimėti daugiau nei piktuoju. Aš kalbuosi su seimūnais žmogiškai, ir jie dažnai tuo atsako. Jei prieisiu sakysiu - esate neligitimus, jie paprasčiausiai atsuks nugarą. Didžiausi nusikaltėliai turi dažnai fizinės jėgos kaip ir sportininkai. Ar tai reiškia, kad sportininkai yra nusikaltėliai, o ramanauskas irgi buvo priskirtas jiems? Su logika prastai tamstai - ir tiek. Okupantas pasiliko? Be abejo - daugybe pavidalų. betgi apie tai pats rašiau prieš 25 metus. O tamsta mane mokote.

Irgi naujiena -antikonstitucinė valdžia. Teisėje pilna prieštaravimų realybei. O bandyti keisti reikia tai kas įmanoma, ir palikite man teisę pačiam rinktis kelius bei metodus. Man partiniai interesai ir rietenos neįdomūs, nes man rūpi Lietuva ir platesnis pasaulis. Bet norint realių permainų nesibaidau pasimurkdyti purve, skirtingai nuo tamstos, pjedestalinės sterilios pozicijos.

Pati lygios rinkimų teisės sąvoka yra labai jau paviršutiniška, nes vieni rinkėjai gauna vienokią informaciją, kiti kitokią, o rinktis tenka iš tų pačių. Norite sunaikinti „sąrašinę“ teisę? Aš taip pat, bet ne per vienmandatininkus.

122. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-23 15:25:55) (98.193.120.238) Parašė:

to „116“. Labai įdomi Kęstučio Urbos pozicija: "turime apeliuoti į tuos bent jau penkis proc.žmogiškumo (JEI NE DAUGIAU...) kuriuos turi ir didžiuma nusikaltėlių (dalis seimūnų), kaip ir toks Ramanauskas, o ne užsilipti ant legitimumo postamento ir ignoruoti seimą.“

Esu vėl nustebęs, Seimo NEIGNORUOJU tai jau tikrai. Ko gero neskaičiavau, bet jei suskaičiuočiau, tai į Seimą, į kiekvieną Seimo narį, raštiškai emailu esu kreipęsis gal kokį 50 kartų pačiais svarbiausiais dabar Lietuvos valstybei klausimais: dėl antikonstitucinių rinkimų, dėl dviejų pilietybių, dėl kalbos, dėl apkaltos, dėl Deimantės likimo ir t.t. Taip, kad apkaltinti IGNORUOJANT SEIMĄ.... tai paprasčiausiai yra ABSOLIUTI NETIESA.

Kažin ar yra tokių, kurie daugiau kartų kreipėsi į visus Seimo narius personaliai emailais? Juk Seimo nariams kaip ir privalu bendrauti su rinkėjas? Ar tik su kurlianskio tipo rinkėjais?

Kęstutis Urba turi gilią pasaulėžiūrą, kurią išreiškia taip: „Mano žodžiuose išreikšta, anaiptol, ne neapykantos kvintesencija, o krikščioniška pozicija, sakanti, kad dažnai geruoju galima laimėti daugiau nei piktuoju.“

Nieko prieš neturiu, viskas priklauso nuo situacijos. Kažin ar Lietuvos partizanai geruoju susitardami su okupantu siekė laisvės Lietuvai, gal jie buvo ne krikščionys? Gal Lietuvos Bažnyčios Kronikos leidėjai nebuvo krikščionys ir tiesiog KOVOJO TIESOS žodžiu su OKUPANTU? Kuo blogas kovoje už Lietuvos laisvę TIESOS ŽODIS? Kas Jums nepatinka TIESOS ŽODYJE?

O tas tiesos žodis yra išreiškiamas po nuoseklios juridinės analizės: Lietuvoje yra ANTIKONSTITUCINĖ valdžia. Kur Jūs čia matote „neapykantos kvintesenciją“? Matote kitur? Patikrinkite, ar tai TIESOS ŽODIS? Manyčiau, kad minėti sportininkus didžiausių nusikaltėlių kontekste... labai nesutinku su Jūsų nuomone. Kokią turite tokią turite.

Nežiūrint į tai, kad tikrai nepilnai išanalizavau Jūsų atsakymą, visgi laikau ji svarbiu kitokiu požiūriu. Tikrai manau, kad ši diskusija gali būti išplėtota ir žinoma visuomenei. Juk Jūs savo poziciją dėstote viešai ir savo vardu ir tai yra garbinga.

124. urba>ramanauskui (2018-04-23 17:08:23) (193.219.130.163) Parašė:

Ne kiekvienas seimūnas skaito jam siunčiamus laiškus, neretai tai patikima padėjėjams, kurie yra mažiau pagaulūs ir atsakingi. informacijos kiekis plaukęs ir plaukiantis į seimą yra milžiniškas - neadekvačiai didelis, o TIESOS žodis -ši vaizdi sąvoka turi daugybę konkrečių turinių. Problema - kurį turinį pateikinėti pirma, o kurį vėliau. Kuriuo paros metu ir kurioje vietoje bei kuriems? Efektą duoda šiokį tokį atviros visuomenei konferencijos seime.

131. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com (2018-04-24 18:40:59) (98.193.120.238) Parašė:

to „124. urba>ramanauskui (2018-04-23 17:08:23) (193.219.130.163) Parašė:

ne kiekvienas seimūnas skaito jam siunčiamus laiškus, neretai tai patikima padėjėjams,...“

Neskaito? Ne problema. PRIVALO skaityti LR Konstituciją, kuriai prisiekė. Kadangi jie Konstitucijos NEVYKDO, vadinasi jie NESKAITO Konstitucijos. Tai kaip prisiekia tam, ko neskaito???

Tai vis tiek nors vienas Seimo narys, tarkim, Seimo pirmininkas vis tiek turėtų kada nors atsiversti Konstituciją, kuriai prisiekė. Ar ir tam nebūtina Konstitucijos skaityti?

Visiškai man nesvarbu, skaito, neskaito, o atsakomybė už tyčiojimąsi iš Konstitucijos, kuriai prisiekė, vis tiek PRIKLAUSO.

Kęstuti Urba, tikiuosi, kad Jūs visgi skaitote, ir gal net perskaitėte nors 70 mano straipsnių, nes kaip kitaip kitaip Jūs padarėte tokia esminę išvadą: "Ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas"?

Kartu Jūs, Kęstuti Urba, noriu informuoti, kad ne tik Seimas yra informuotas apie Seimo rinkimų antikonstituciškumą, tačiau ir VISOS Lietuvos partijos, Prezidentūra, Vyriausybė, ministerijos. Tai ar visoje Lietuvos valdžioje yra nors vienas asmuo, kuri moka skaityti ir skaito?

Tikrai manau, kad Jūs, Kęstuti Urba, tikrai skaitote, nes padarėte IŠVADA: „Ir didžiausi nusikaltėliai turi bent 5 proc. žmogiškumo, kaip ir ramanauskas".

134. urba>ramanauskui (2018-04-25 09:41:06) (193.219.130.163) Parašė:

konstitucija yra pilka , prieštaringoka instrukcija su puikia preambule.

Jos studijoms yra skirtas konstitucijos egzaminas. Gyvenime daugybė neatitikimų teisės raidei įvairiausiuose lygmenyse.

Konstitucija tėra orientyras pagal kurį nusistovi politinio ritualo vyksmas.

Ją - paskutinę redakciją 92-93 m sukūrė grupelė susimokėlių, o tauta prabalsavo, nes reikia turėti konstituciją.

Neatitikimai yra negerai, o jų šalinimas yra gyvas procesas.

Diskusijos tęsinį įtraukus papildomą komentatorių skaitykite straipsnio III dalyje vėliau. Tikrai daugiau iš to sužinosime.

Išvadas iš diskusijos kiekvienas pasidaro pats.

Straipsnis susijęs su 2018-05-29 straipsniu „Didžiausias nusikaltėlis su bent 5 proc. žmogiškumu (I dalis).

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
17. Senis Šaltis
(2018-06-16 20:05:51)
(88.222.97.16) Parašė:

Per sunkūs klausimai propesoriui?16. Senis Šaltis
(2018-06-15 03:47:04)
(88.222.97.16) Parašė:

Aj dar pridėsiu šiek tiek prie 2)-tro punkto pastabų. "...LYGIOSE APYGARDOSE (kaip žinia daugiamandatė apygarda iš principo negali būti lygi bet kuriai vienmandatei apygardai)" --- Ir tas protingas dr. gal galėtų paaiškinti kas tos "lygios apygardos" ar "vienmadatės apygardos"? kas čia per naujadaras? gal geriau jau pasilikti dvigubu idijotu, nei išsigalvoti tokį briedą. "apýgarda sf. (1) 1. J apylinkė, kraštas apie kokį centrą (miestą); ten gyvenantys žmonės: Paskelbk viešai, kad žinotų visa apýgarda Dkš. Ana viso[je] apýgardo[je] pagarsėjusi Pvn. Gyventojai, atstu apei tas piles gyvenantys, turėjo eiti pakarčiui jų sergėti, nuo ko šiandien dar tokio krašto sritis apygarda vadinas S.Dauk. Auga [viksva] apygardoj Lenkimų P. 2. istor. buvusios TSRS administracinis vienetas: Nacionalinė apýgarda DŽ. 3. karinis administracinis vienetas: Karinė apygarda rš. 4. kuriam nors specialiam tikslui įvedamo teritorinio paskirstymo vienetas: Rinkiminė apygarda rš. 5. psn. kieno nors administruojama, tvarkoma sritis: Mokslo, teismo apýgarda J.Jabl." -- tikriausiai kalbi apie tsrs administracinį vientą. Nors ir čia niekaip neįkišu, kaip vienmandatis ar lygios. Taigi, prieš klijuodamas kitiems ar netgi urbai-Turbo etiketes, pažiūrėk kokias nesąmonęs fašistėli jormalūzas.com (kgb Zuikis) rašinėji.15. Senis Šaltis
(2018-06-14 22:29:26)
(88.222.97.16) Parašė:

1)"išaiškintam kgb agentui PRANUI" -- nieko nereikėjo "išaiškinti", nes viskas apie tą kgb bendradarbiavimą ilgai gulėjo wikipedijoje; 2) "paaiškinu, kad LR Konstitucija, LR Konstitucinio Teismo išaiškinimas, Europos teisė, Jungtinių tautų teisė, sveikas protas parodo, kad rinkimai į Seimą turi vykti LYGIOSE APYGARDOSE (kaip žinia daugiamandatė apygarda iš principo negali būti lygi bet kuriai vienmandatei apygardai) ir privalo būti "vienas rinkėjas - vienas balsas". " --- Pas tave nėra net menkiausios kvalifikacijos aiškinti ar paaiškinti teisinių dalykų. Antra, kada aiškini reiktų ir nuorodos į tas visas tavo sudėtas organizasijas ir tavo minimus įstatymų punktus; 3)"Taigi gali staugti kiek nori, vadinti šlapuku ir kaip tik nori, tačiau niekaip neišsisuksi, nes savo sapaliojimais sieki nukreipti dėmesį nuo temos, kad visi 7 Seimai yra antikonstituciniai, t.y. Lietuvą valdo OKUPANTAS ir tamsta esi jos kolaborantas." --- klausiu jau netoli dešimto karto, jei tu teigi, kad visi 7 seimai antikonstituciniai, kas turės padėti konstitucijai tinkantį legalų parašą po bet kokiu įstatymu, kuris būtų teisėtas? 4)"Tačiau ir JAV yra tiksliai nustatyta, kad "vienas rinkėjas - vienas balsas"" -- paklausiu dar kartą - - kada paskutinį kartą balsavai Lietuvoje? 5)"atrodai kaip efektyviai dirbantis KGB agentas, nes kgb agentai sukonstravo tokią idiotiškai privilegijuotą Seimo rinkimų įstatymą" --- vis dar laukiu tų kgb instrukcijų ir nuorodų į dokumentus, kur yra būtent toks kgb sukonstruotas agentų planas; 6)"Man tai atrodo, kad gali savo tuos "dvejus rūmus" stumpti į priekį, tas nemaišo visiškai. Tačiau pirma turi pakeisti Konstituciją ir tik pagal KONSTITUCIJĄ, tiksliai pagal Konstituciją, turi vykti rinkimai į valdžia, nes kitaip valdžia yra NELEGITIMI, t.y.NETEISĖTA" ---- o, kaip juos stumti ir referendumu pakeisti konstituciją, prieš tai nereklamuojat ir nediskutuojant tuo klausymu? Ar pagal tave konstitucijos pakeitimai turi vykti slapta paskelbus slapta apie tokį referendumą ir klausymus sužinoti tik rinkimų apygardoj, gaunant biuletenį? Jei pakeis konstituciją, tai ir vyks rinkimai pagal urbą. Kodėl urba negali jau dabar apie tai triesti kur papuola? Tu gali išsidirbinėti bet kuriuo klausymu, o urbai neleidi. Konstituciją skaitei apie savo nuomonės reiškimą propesoriau? 7) Toliau jau sunku ką ir nagrinėti psichinio ligonio komentare, kuris save įvardyja, kaip dr. nors pagal komentarus ir mazgotes, greičiau deBilas.14. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com
(2018-06-14 21:58:23)
(98.193.120.238) Parašė:

to "12. urba>šlapukui ramanauskui". Profesionalui manipuliatoriui Kęstučiui Urbai (išaiškintam kgb agentui PRANUI) paaiškinu, kad LR Konstitucija, LR Konstitucinio Teismo išaiškinimas, Europos teisė, Jungtinių tautų teisė, sveikas protas parodo, kad rinkimai į Seimą turi vykti LYGIOSE APYGARDOSE (kaip žinia daugiamandatė apygarda iš principo negali būti lygi bet kuriai vienmandatei apygardai) ir privalo būti "vienas rinkėjas - vienas balsas". Taigi gali staugti kiek nori, vadinti šlapuku ir kaip tik nori, tačiau niekaip neišsisuksi, nes savo sapaliojimais sieki nukreipti dėmesį nuo temos, kad visi 7 Seimai yra antikonstituciniai, t.y. Lietuvą valdo OKUPANTAS ir tamsta esi jos kolaborantas. Tai dabar sakai, kad reikalingi: " parlamentai susidedantys iš dviejų rūmų.". Kodėl gi ne? Jeigu tik sugebėsi pakeisti Konstituciją taip, kaip tuose vakarų demokratijose yra, pvz. JAV. Tačiau ir JAV yra tiksliai nustatyta, kad "vienas rinkėjas - vienas balsas" ir tikrai taip nėra, kad tarkim į Senatą ar Atstovų rūmus renkant būtų taip, kad vienas ir tas pats asmuo į Senatą ar Atstovų rūmus būtų išrenkamas DU kartus per tuos pačius rinkimus tam, kad ten patektų nerinkti asmenys. Ar supranti, kokiu IDIOTU esi, kai elementarių dalykų nesuvoki? Manau, kad suvoki. Taigi gali sau šlapukiškai šlapintis ir toliau. Pagal tai, kaip kalbi, parodai didžiulį išsilavinimą, o kai kalbi apie rinkimų sistemą, kurioje "vienas rinkėjas - vienas balsas" atrodai kaip efektyviai dirbantis KGB agentas, nes kgb agentai sukonstravo tokią idiotiškai privilegijuotą Seimo rinkimų įstatymą, kad neišrinti patenka į Seimą, o kiti išrenkami po du kartus. Tai nors po visą pasaulį važinėk, tokio IDIOTIZMO niekur ŽEMĖJE ir Paukščių Tako Galaktikoje nesurasi. Detaliau gali studijuoti 2017-03-11 straipsnyje "Okupuota nepriklausomybė" (ht*tp:/*/ww*w.ekspertai.*eu/okupuota-nepriklausomybe91670/). Dar keisčiau atrodo toks tamstos teiginys: "Seimo ateitį matai kaip vienmandatininkų (vietinių rėksnelių, melžėjų...ar karaliukų) rinkinį rodo, kad esi bukaprotis, ...". Suprantu, kad tamstai nesinori "vietinių rėksnelių", nes kgb reikia paklusnių tylenių, kurie prisiekia Konstitucijai ir ją tą pačią akimirką sutrypia išniekindami ir save kaip žmonės. Tamsta taip pat darai. Tamstai atrodo, kad į sąrašus paskirtieji yra labai iniciatyvūs... savo interesams patenkinti ir tai partinėse GAUJOSE žymiai efektyviau sekasi. Man tai atrodo, kad gali savo tuos "dvejus rūmus" stumpti į priekį, tas nemaišo visiškai. Tačiau pirma turi pakeisti Konstituciją ir tik pagal KONSTITUCIJĄ, tiksliai pagal Konstituciją, turi vykti rinkimai į valdžia, nes kitaip valdžia yra NELEGITIMI, t.y.NETEISĖTA, kaip ir -dabar yra visuose 7-niuose Seimuose. Valdžios teisėtumas yra Valstybės pagrindų pagrindas, pačių pagrindų pagrindas, nes OKUPACINĖ valdžia buvo NETEISĖTA, tai ir dabar yra valdžia NETEISĖTA, nes neatitinka LR Konstitucijos. Taigi ponas Kęstuti Urba, kaudamasis prieš Seimų legitimumą, kauniesi prieš Lietuvos teisinius demokratinius pagrindus, reiškia kauniesi prieš siekį Lietuvą paversti teisine demokratine valstybe, tai yra atlieki kgbistinę Lietuvos Valstybės griovimo užduotį. Štai ką reiškia tamstos "šlapukavimas". Pagal tamstos, Kęstuti Urba, pasakymą: "kai pats stovėjai dar po medžiu, maskvėnų struktūromis užsiėmiau iš esmės tiesiogiai.", kad "maskvėnų struktūromis užsiėmei iš esmės tiesiogiai" reiškia, siekei, kad tos struktūros UŽGROBTŲ Lietuvoje valdžia ir naikintų Lietuvos valstybę. Taip sakau net dabar, nes matau aiškiai tamstos ANGAŽUOTUMĄ, kad ir toliau Seimai būtų ANTIKONSTITUCINIAI. Ačiū už tamstos komentarą. Atsiskleidei pilnumoje.13. StasysG
(2018-06-13 09:45:21)
(82.140.177.124) Parašė:

be pykčio. ReferendŪmas bus. Ir dar kitos pilietybės istorijos čia: "Kęstutis Girnius. Pilietybės ir kiti referendumai" 2018 06 12. "Jau kurį laiką svarstoma rengti referendumą dėl dvigubos pilietybės, siekiant pakeisti Konstitucijos pastraipą, kuri nurodo, kad „išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos respublikos ir kitos valstybės pilietis.....“. w w w . delfi . lt /news/ringas/lit/kestutis-girnius-pilietybes-ir-kiti-referendumai.d?id=7825594712. urba>šlapukui ramanauskui
(2018-06-13 08:15:15)
(193.219.130.163) Parašė:

kai pats stovėjai dar po medžiu, maskvėnų struktūromis užsiėmiau iš esmės tiesiogiai. Aiškiai parašiau, kad paties komentarai iš kurių paaiškėjo, kad Seimo ateitį matai kaip vienmandatininkų (vietinių rėksnelių, melžėjų...ar karaliukų) rinkinį rodo, kad esi bukaprotis, nesuvokiantis pažangių vakarų demokratijų patirčių, kur parlamentai susideda iš dviejų rūmų. Nusukinėji kalbą į pievas kaip patyręs kazuistikos užmačių sklidinas gražbylys11. Senis Šaltis
(2018-06-12 19:59:38)
(88.222.97.16) Parašė:

Siūlau į prezidentus, jei nieko nerasite - mane, Senį Šaltį. Geriau nebus, bet pažadu pusę išsodinti.10. Senis Šaltis
(2018-06-12 17:04:49)
(88.222.97.16) Parašė:

"kad sąmoningai vykdote užduotį, nenustojate būti "PRANU"." --- pone jūs nenustojate būti "Zuikiu" ir bėgioti nuo tiesioginių atsakymų. kaip tamsta žadi įvesti konstitucinius rinkimus, jei valdžia jau nuo konstitucijos priėmimo yra antikonstitucinė? kas patvirtins įstatymą, kuris bus patvirtintas legitimiu parašu?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi