2020 m. vasario 24 d.

 

D. Grybauskaitė ir D. Cameronas pasmerkė Rusijos agresijos aktus Ukrainoje

2
Paskelbta: 2014-03-03 10:36 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „lrp.lt“
Nuotr. iš „lrp.lt“

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjosi su Jungtinės Karalystės (JK) ministru pirmininku Davidu Cameronu ir aptarė situaciją Ukrainoje, galimas pasekmes regiono ir visos Europos saugumui bei derino Lietuvos ir Jungtinės Karalystės pozicijas dėl neatidėliotinų priemonių konfliktui sureguliuoti.

Lietuvos vadovė ir JK premjeras griežtai pasmerkė Rusijos agresijos aktus Ukrainoje, pabrėždami, kad tarptautinė bendruomenė turi ieškoti bendrų sprendimų ir išeičių iš šios grėsmingos situacijos.

„Tai, kas vyksta prie ES išorinių sienų, yra nepateisinama ir gali turėti rimtų pasekmių viso regiono saugumui bei įtakos Europos ateičiai, todėl būtina kaip galima greičiau sustabdyti dirbtinį konflikto eskalavimą ir užkirsti kelią karinės jėgos panaudojimui“, – teigia D. Grybauskaitė.

Anot jos, Lietuvos ir JK pozicijos sutampa dėl planuojamų priemonių ES ir NATO lygmeniu. ES ir NATO esą turi pasiųsti aiškų signalą, kad visi, taip pat ir Rusija, privalo gerbti tarptautinius įsipareigojimus ir jų laikytis.

lrp.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
2. teisingumas
(2014-03-03 11:17:03)
(78.61.13.197) Parašė:

Neisgirdau ar neperskaiciau kad grybanova pasmerke kai buvo saudoma i taikius zmones prie seimo,o gal jau pasmerke kai buvo niekinama Lietuvos veliava Garliavoje ir panaudota jega pries taikius zmones.Negaliu net jos pavardes is dydziosios raides rasyti1. .Valda
(2014-03-03 11:01:35)
(81.7.71.141) Parašė:

.Dabar jau Rusija tikrai liausis.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras