2020 m. sausio 24 d.

 

Dėl ypatingos padėties Garliavoje

Paskelbta: 2012-05-10 06:07 Autorius: ekspertai.eu
Susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ PAREIŠKIMAS
Dėl ypatingos padėties Garliavoje

2012 m. gegužės 10 d.

Mes, susivienijimo “Už Lietuvą Lietuvoje“ atstovai, atsižvelgdami į oficialių pareigūnų viešai pareikštus grasinimus susidoroti su Garliavoje susirinkusiais piliečiais, kurie nepritaria Kėdainių teisėjo nutarimui skubiai nustatyti naują gyvenamąją vietą mergaitei, pasipiktinę dėl kai kurių viešų pareiškimų, kad mergaitės paėmimui iš jos gyvenamosios aplinkos gali būti panaudotas net ginklas, p a r e i š k i a m e:

1. Nepaisant daug kartų viešai pateiktų reikalavimų, kad Kėdainių apylinkės teismo nutarimas nebūtų vykdomas, kol nebus išnagrinėta Kauno pedofilijos byla, antstolės iniciatyva artimiausiu metu ketinama naudoti prievartą, pasitelkiant net specialiąsias tarnybas. 2. Visa atsakomybė už galimą prievartos naudojimą ir kitas neteisėtas operacijas bei galimą vaiko psichologinį traumavimą teks antstolei, o taip pat vaikų teisių apsaugos tarnybai bei policijai.

Susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ vardu:

Lietuvos centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis

Lietuvos  socialdemokratų sąjungos pirmininkas Arvydas Akstinavičius

Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras