2020 m. vasario 25 d.

 

Dėl situacijos Ukrainoje – prezidentės pasitarimas nacionalinio ir regioninio saugumo klausimais

2
Paskelbta: 2014-03-03 10:49 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „lrp.lt“
Nuotr. iš „lrp.lt“

Pirmadienį, kovo 3 dieną, dėl situacijos Ukrainoje prezidentė Dalia Grybauskaitė aptarti padėčiai Ukrainoje ir jos keliamai grėsmei nacionaliniam ir regiono saugumui sukvietė platų visų atsakingų politinių jėgų ir institucijų atstovų pasitarimą.

Pasitarime dalyvavo ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Seimo vicepirmininkas ir Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, Seimo vicepirmininkas Petras Auštrevičius, Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Benediktas Juodka, opozicijos lyderis Andrius Kubilius ir Lietuvos kariuomenės vadas Arvydas Pocius.

Susitikime esą kalbėta, kokią grėsmę Lietuvai ir visai Europai kelia Rusijos agresija Ukrainoje ir aptartos priemonės nacionaliniam saugumui užtikrinti. Šalies vadovės teigimu, sprendžiant strateginius, ypatingos svarbos klausimus, susitelkti bendram darbui ir imtis atsakomybės už šalies saugumą turi visi – ir valdantieji, ir opozicija.

„lrp.lt“, „ekspertai.eu“ inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
2. trumpai
(2014-03-03 13:34:42)
(78.61.53.31) Parašė:

Tariant geras politinis idirbis musu prezedentu su kaimynais.1. Darijus
(2014-03-03 11:48:52)
(212.66.75.12) Parašė:

Galėtų paskelbti ekonominį boikotą Rusijai. Per kiek dienų Lietuva "užsilenktų"?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras