2020 m. birželio 1 d.

 

Dariau Jauniški, laukiu komentaro ir veiksmų

20
Paskelbta: 2020-02-17 15:56 Autorius: Zigmas Vaišvila

2020 m. vasario 4 d. buvo paskelbtas LR VSD ir AOTD prie LR KAM „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimas“.

Be įdomių Lietuvos žvalgybos tarnybų prisipažinimų šiame dokumente ir jo pristatyme (pvz. 2020-02-04 d. spaudos konferencijoje Seime D. Jauniškiui išsprūdo mintis, kad šie vertinimai skirti Lietuvos politinės sistemos apsaugai, t.y. ne žmonių, ne valstybės), šio vertinimo dalyje dėl terorizmo grėsmių pasisakyta ir apie karą Sirijoje – nurodyta, kad Sirijos Idlibo provincijoje „Damasko režimas“ baigia susidoroti su „sukarintomis opozicijos grupuotėmis“, pavadintomis „sukilėliais“, kurių tarpe yra ir „radikalūs islamistai“, kurių „padėtis yra labai sunki, jie nesugeba efektyviai priešintis režimo pajėgoms.“

Komentuodamas šią Grėsmių vertinimo dalį, viešai paprašiau (Zigmas Vaišvila. Ką gina Lietuvos žvalgybos tarnybos? 2020-02-04) D. Jauniškio ir R. Baltrėno, pasirašiusių šį grėsmių mums vertinimą, viešo paaiškinimo, kodėl jie susirūpinę Sirijoje „radikalių islamistų“, kurių tarpe yra ir Islamo valstybės grupuotės nariai, besiartinančiu pralaimėjimu Sirijos „režimui“? Klausiau, ar jie remia ir Islamo valstybės teroristinę organizaciją?

Papildomai D. Jauniškiui ir R. Baltrėnui paaiškinsiu, kas jiems pagal užimamas pareigas ir taip turėtų būti žinoma, jog Idlibo provinciją valdanti Hayat Tahrir al-Sham (anksčiau besivadinusi al-Qaeda – t.y. tos, kurią JAV paskelbė atsakingą dėl Niujorko Dvynių susprogdinimą, Sirijos atšaka) ir Islamo valstybės teroristinės organizacijos likučiai Idlibo provoncijoje dar prieš keletą metų ginklu privertė paklusti jiems „nuosaikiuosius sukilėlius“. 

Per praėjusį savaitgalį Sirijos Vyriausybės kariuomenė su jos rėmėjais išlaisvino likusią (apie 180 kv.km) Sirijos antro didžiausio miesto Alepo vakarinę dalį - Hayat Tahrir al-Sham ir jos „partneriai“ paskubomis pasitraukė beveik be mūšių. Nepadėjo ir Turkijos masiškai siunčiama ginkluotė ir kariai (vertinama, kad Turkija į Idlibo provinciją per kelias savaites atsiuntė apie 9000 savo karių).

Pateikiu Sirijos valstybinės informacijos agentūros SANA nuotraukas, kaip Alepo gyventojai švenčia Alepo vakarinės dalies išlaisvinimą.
Be abejo, D. Jauniški ir R. Baltrėnai, jūs pasakysite, kad tai – propagandinės nuotraukos. Nors ir sunkoka surežisuoti ekspromtu tokį kiekį įvykiais patenkintų žmonių.

Tačiau siūlau ir jums, Lietuvos žvalgybos tarnybų vadovai, atsiminti, kad tuoj prasidės dešimti karo Sirijoje metai ir siūlau atsisakyti jūsų skelbiamų propagandinių klišių, visų pirma, „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimuose“. Ir kviečiu jus užsiimti tikromis grėsmėmis Lietuvos nacionaliniam saugumui. Pradžiai bent pradėti tyrimą, kodėl Lietuvos eks-prezidentė Dalia Grybauskaitė iki šiol tebėra didžiausios, anot jūsų, grėsmės Lietuvai – Rusijos Federacijos – valstybės paslaptis.

Ginkite ne tik Lietuvą užvaldžiusią „politinę sistemą“, bet ir Lietuvos žmones, valstybę.

Žemėlapis, kuris parodo, kiek Idlibo ir Alepo provincijų teritorijos per pusantro mėnesio atsikovojo Sirijos Vyriausybė.

 

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
20. T
(2020-02-18 21:03:29)
(212.117.26.183) Parašė:

Dariau Jauniški, laukiu komentaro ir veiksmų 1919. zinoma
(2020-02-18 10:36:25)
(78.62.207.16) Parašė:

Padetis pavojingesne negu visi galvoja . Atliekami nuziuretiems taikiniams Seimoms sunkus nusikaltimai , apie kuriuos net niekas nedrys kalbeti . Ir kuo tokie sunkus daromi Jaunimaui , Seimoms nusikaltimai persekiojimai skiriasi nuo slaptu kalejimu agresijos ? Niekas negina luosinamu zudomu pilieciu visur savi trafikas vienas kita gina .? Silpnesnes Seimos itrauktos i kazkokius juodus kompiuterinius sarasus isnaudojimui , vergijai , eksperimentams slaptu ginklu , virusu , nuodu isbandymui ir po to likvidavimui . Prekyba Zmonemis voratinklis isnaudoja savo vergus ir likviduoja , nunuodija , uzkankina . Kas tuos sarasus sudarineja paverte Seimas priesais , visur kaltais ir ko gero dar ir paieskomais del visos sukurtos kalciu puokstes . Pas ka tie slapti sarasai ? Kas kontroliuoja kam gyventi , ka kankinti ,vergauti , ka parduoti , ka sunaikinti , kam prabangiai gyventi ?. Ciucena , kad is siu slaptu kompiuteriniu sarasu nenusiimama , kitaip sumazetu pelnas . Kas agresoriams duoda tokia valia kankinti , naikinti daryti eksperimentus , nusikaltimus silpnesnei Zmonijai ?. Eksperimentai ant gyvu Zmoniu pats pelningiausias biznis , kur mokinami treniruojami ant Zmogaus teroristai nusikalstamam pasauliui pardavimui , prekyba vergais . Kodel toks ziaurus banditizmas , baisi vergija , TURTO PRIEVARTAVIMAI Kaune kas tas banditiskas branduolys kuris pelnosi is Zmoniu vergu kanciu mirciu ?. Ten 90-uju konvejeris net nesustojo . Profesionalaus darbo sunkiame darbe kovoje su nusikalstamumu ginant savo piliecius , kad nusikalteliai neparduotu Jaunimo lytiniu zmogzudziu , pornografijos , narko ir kt . vergijoms .18. Vytas
(2020-02-18 10:27:08)
(46.249.171.56) Parašė:

Nėra blogo kareivio, blogas tik vadas, t,y. generolas. O kam pavaldūs tiesiogiai minėti ponai? Teisingai - PREZIDENTUI. Tik jis atsakingas už Lietuvos užsienio politika, kartu, žinoma, su užsienio reikalų ministru. Prie to, kad šie ponai atvirai išplepėjo, jog Lietuvos valdžia remia teroristus Sirijoje (JAV irgi juos remia, dargi juos sukūrė, reikia prisiminti ir tai kas dedasi Ukrainoje, kurią Lietuvos valdžia remia visokeriopai,nes ją irgi remia JAV. Lietuvos valdžios atstovas Ukrainoje, švediškas lietuvis J.Ohmanas skelbia, kas lietuviai instruktoriai moko ukrainiečius žudyti tik rusus, todėl fašistuojančiosukrainiečių gaujos Lietuvos valdžiai prie širdies.17. pranešė
(2020-02-18 00:12:00)
(88.222.22.88) Parašė:

lansberginė LRT durnedėžė: -Libijos žmonės džiaugsmingai mini devintąsias diktatoriaus nuvertimo metines, tebesitęsiant haosui šalyje -visiškas psichizmas- ekspertai.eu/visa-tiesa-apie-libija-ir-kadafi96181/16. Nu jo... (pataisytas)
(2020-02-17 23:18:02)
(188.69.207.235) Parašė:

Kažkodėl laikausi nuomonės, kad gerb. Zigmo užduoti klausimai tiek Jauniškiui, tiek Baltrėnui bus nesuprantami, todėl klausimus, dėl ataskaitoje minimo nerimo, reikėtų uždavinėti ne minėtiems ponams, o galvos ligų specialistams...15. Visos gijos veda į
(2020-02-17 23:07:54)
(188.69.193.96) Parašė:

Tvartelyj visj atsakymaj14. Nu jo...
(2020-02-17 20:42:39)
(188.69.207.235) Parašė:

Kažkodėl laikausi nuomonės, kad gerb. Zigmo užduoti klausimai tiek Jauniškiui, tiek Baltrėnui, todėl klausimus dėl tokių minčių reikėtų uždavinėtiminėtiems ponams, o galvos ligų specialistams...13. šitų kvailių
(2020-02-17 20:37:37)
(188.69.193.96) Parašė:

iniciatyvos labai derinasi su lansberginėm beprotybėmParašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 Naujausi