2019 m. rugpjūčio 23 d.

 

Darbo partijos lyderis pagyrė premjerą, tačiau stipriai įgėlė R. Karbauskiui: nuo šiol jį vadins nebe Ramūnu

3
Paskelbta: 2019-05-15 06:53 Autorius: ekspertai.eu
V. Uspaskichas.
V. Uspaskichas.

Lietuvos interesus Europos Parlamente atstovaujantis ir vėl siekiantis juos atstovauti Viktoras Uspaskichas, kad nuo šiol Ramūną Karbauskį vadins „ne Ramūnu, o Ramūnčiku“.

„Anksčiau leidau sau vadinti jį „napoleončiku“, nes jis niekada nesiskaito su kitų nuomonėmis, užsispyręs, pagal savo supratimą galvoja, kad visuomet yra teisus. Norėčiau tikėti, kad šią savybę išugdo jo nuoširdus noras tarnauti Lietuvai. Tačiau be noro dar reikia turėti ir sugebėjimų bei mokėti įsiklausyti į kitų nuomonę. O dabar reikia vadinti tiesiog Ramūnčiku, kuris supyko ir iš anksto išsižadėjo savo rinkėjų – „jeigu neišrinks jo remiamo kandidato, jis susirinks savo žaisliukus ir paliks šitą Seimo smėlio dėžę“. Tikrai, tai ne „nepoleončiko“, o įsižeidusio vaiko savybė, nes ne pagal jo valią žaidžia kiti vaikai.

Ramūnčikai, rinkėjai jums suteikė mandatą 4 metams, tai ir parodykit ką sugebat. O jeigu nesugebat, tai geriau prisipažinkit, kad esat impotentai, nes tai jau ir dabar matosi. Per pustrečių metų nėra priimta nė vieno sprendimo, kuris išjudintų ekonomiką, pagerintų investicinę aplinką, suteiktų sąlygas didesniam pelningumui. O tiesiog paimti tai, ko jūs patys nesukūrėt ir padalinti daug proto nereikia, nors ir čia nesugebėjot padalinti taip, kad neišprovokuotumėt protesto akcijos.

Kitą vertus, Prezidento rinkimai – tai ne politinių partijų konkursas, čia yra renkamos asmenybės. Nors premjeras ir pridarė klaidų, vis tik aš laikau jį asmenybe. Nes jis turi stuburą ir nelenkia galvos prieš Prezidentę, kuri per savo valdymo laikotarpį išvarė iš Lietuvos beveik milijoną žmonių, praskolino valstybę 3,5 karto daugiau nei visi kiti iki jos buvę Prezidentai. Susipyko su visais kaimynais. Sukūrė policinę valstybę, korumpuotą ir priklausomą teisėsaugos sistemą. Ir atvedė Lietuvą į skurdžiausiųjų gretas ES. Skvernelis yra vienintelis iš premjerų, kuris nelenkė galvos prieš šitą iš tikrųjų bailią, arogantišką visuomenės skaldytoją, reitingų sekėją ir nelabai kompetentingą moteriškę, pridariusią daug žalos Lietuvai. Esu tikras, kad po kelių dešimtmečių istorikai įvertins jos valdymą kaip daugiausiai žalos mūsų valstybei atnešusį laiko tarpsnį.

Todėl, Ramūnčikai, jūsų vaikiškas viešas žaisliukų surinkimas smėlio dėžėje atnešė didžiausią žalą S. Skverneliui – kaip kandidatui į Prezidento postą, nors jis ir nėra mano herojus, bet iš to, kas yra ant prekystalio, tai ne blogiausias variantas. O faktinė ir pagrindinė priežastis yra jūsų nesugebėjimas pasiūlyti kažką kardinalaus, kad būtų perlaužtas Lietuvos ekonomikos vegetavimas ir valstybė būtų pastumta į progresą bei santykinę lyderystę regione“, - įžvalgoje „Nuo šiol Karbauskį vadinsiu ne Ramūnu, o Ramūnčiku!“ pranešė V. Uspaskichas.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
 
Komentarai

 
3. Vytas
(2019-05-15 17:48:17)
(46.249.171.21) Parašė:

Karbauskis - kaip Pilypas kopūstuose. Ko vertas partijos lyderis, jei nesiima vadovauti seimui, o slepiasi kultūros komitete, kaip paskutinis bailys, vengiantis prisiimti bet kokią asmeninę atsakomybę už valdžioje esančios partijos veiklą ir seimo priimamus sprendimus?2. Poison
(2019-05-15 08:37:22)
(62.102.148.68) Parašė:

Aš nežinau kokį kapitalą jam vergai suunešė, tačiau žinau, kad veidrožio namie jis vis dar neturi.1. V. Ladas
(2019-05-15 07:10:33)
(188.69.197.220) Parašė:

Labai teisingi žodžiai, ir laiku pasakyti. Kokia bebuvo ta iš aukštosios partinės, jos laikas jau baigiasi. O valstiečiams jau laikas imtis kardinalių permainų. Jei sugeba ir išdrįs...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras
 
Naujausi komentarai
skiriu visiškai nuprotėjusiam ožiui ir jo padlaižiams
IP 185.186.79.244 | 17:06:52 gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com ...
cekavas
IP 84.55.9.215 | 17:05:53 Kas, kaip ir kada išvaduos įkaitus?...
bocmanas
IP 84.55.9.215 | 17:03:52 Durnių laive nieko naujo....