2020 m. birželio 2 d.

 

D. Valys aukojamas? „Normalaus“ politinio proceso spektaklis tęsiasi

7
Paskelbta: 2013-08-21 12:05 Autorius: Andrius Švarplys | andriussvarplys.wordpress.com
LR generalinis prokuroras Darius Valys
LR generalinis prokuroras Darius Valys

Yla pradeda lįsti iš maišo. Konkretumą įgauna tai, ką visi matėme jau seniai – kad mafijinis laikraštis yra maitinamas informacija iš spec. tarnybų. Ar kas nors, kaip nors, kada nors prigaus pagrindinį pseudo… laikraščio šaltinį – VSD?

Bet žinote, kas įdomiausia? Ogi tai, kad rugsėjį visi taip bus pasinėrę į Dariaus Valio nuėmimą ir naujo paskyrimą, kad visiškai išnyks pati skandalo esmė: 1) aukščiausi Generalinės prokuratūros pareigūnai slapta teikia informaciją „dienraščių lyderiui“; 2) VSD realus vadas R. Vaišnoras suklastoja pažymą apie V. Gailių ir V. Giržadą; 3) pajungia ir paaukoja LiCS pseudopartiją, kad nuimtų pareigūnus; 4) D. Grybauskaitė aktyviai įsitraukia ir palaiko šią aferą.

WTF?

T. y. visas aukščiausias politinis procesas yra visiška klastotė. Tam, kad būtų paslėpti šešėliniai korupciniai interesai, kuriems kliudė Gailiaus FNTT.

Ir ranką duodu nukirsti – šitai užmiršę visi viešieji politologai tuomet vaidins, kad vyksta normalus politinis procesas: vienas genprokas keičiamas kitu. Bus aptarinėjami visų pliusai ir minusai, pasisakys visų politinių partijų lyderiai, bus daug TV ir radijo laidų, bus aptarinėjamas koalicijos likimas, partijų interesai bei galimybės ir t. t.

Labiausiai bus užmiršta D. Grybauskaitės atsakomybė. Nors šitas faktas – kad D. Valys (ar kas nors kitas iš Generalinės prokuratūros, kas buvo akivaizdu) teikė informaciją – visiškai diskredituoja Pirmosios Ponios kovą su korupcija. Ji apsistatė valiais, grinomis, kryževičiais ne tam, kad kovotų su korupcija, bet tam, kad kontroliuotų politinę situaciją.

Juk neįmanoma nuimti D. Valiaus be jo Visa Ko Aukščiausiosios Globėjos atsakomybės klausimo! Bet greičiausiai bus bandoma Valį aukoti kaip nepateisinusį Grybauskaitės vilčių, ir todėl veiksmingoji prezidentė, netoleruodama reformų vilkinimo ir tik ką (!) paaiškėjusios korupcijos Generalinėje prokuratūroje, priima jo atsistatydinimą. :)

Na, vienu žodžiu, turėsime progą stebėti „normalaus“ politinio proceso spektaklį.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
7. balsas
(2013-08-22 06:56:24)
(78.63.73.141) Parašė:

Koks geras zodis - "kiseninis". O tiek daug pasako! O svarbiausia - nebereikia - paemei ir ismetei.6. 5-am
(2013-08-21 18:18:33)
(68.200.125.38) Parašė:

Tai kad šis portalas žlunga. Laikosi jis tik dotacijomis iš Rusijos ambasados ir dar pritrakdamas nedideles grupeles psichiškai nestabilių skaitytojų, kuriems patinka isteriški, nepraustaburniški mažaraščių kaip Švarplys kliedesiai. Kuriems patinka idiotai, kišantys į avo straipsnius necenzūrišką anglišką trumpinį WTF, kurie nesusigaudo ar gen. prokuroro pavardė yra Valys, ar Valius ir t.t. Intelektualiniai ekskrementai, o ne ekspertai.5. !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ??? !!! ???
(2013-08-21 17:56:18)
(31.172.30.4) Parašė:

Ekspertai.eu turi sukurti reitinguojamą ir rūšiuojamą komentarų sistemą. Tai leistų filtruoti ir matyti prasmingas nuomones ir informaciją. Ir komentavimas taptų patrauklesnis lankytojams. Taip pat, dabar neišeina teksto tvarkingai įrašyti naujose eilutėse - visi sakiniai susilpdo į vieną eilę. Taigi portalas galėtų veikti geriau. --- --- --- --- --- --- --- --- Skaitytojai turėtų reikalauti ir prisidėti prie portalo vystymo!4. Tomas J.
(2013-08-21 16:22:00)
(184.105.146.7) Parašė:

Kai Adamkaus paskirtas A.Valantinas prarado visuomenės ir Seimo pasitikėjimą, jis atsistatydino iš GP vadovo posto. Kai TSKPistė parinko į jo vietą naują, visi spėliojo KOKS gi bus tas naujasis, ką čia mums NKVDisto dukra parinko, Jaunas, iš provincijos.. Kad jis bus niekam tikęs, supratau sužinojęs, jog TSKPistė MĖGSTA niekam tikusius, PASITIKI jais - niekam tikusį Valantiną paskyrė teisėju!! Po metų pasirūpino jo karjera - paskyrė į aukštesnės instancijos teismą... Nesuklydau - Valiui vadovaujant prokuratūros pagirti negali niekas, nebent nusikaltėliai, vagys, grobstytojai - patenkinti kad jiems nutrauktos bylos, kaip kad pvz. vagis Latėnas, 50 Lt vertės kėdes pirkęs valdiškais pinigais po 500 Lt..! Kokia iš to nauda Prezidentei? Nesuvokiu.. nebent džiaugiasi Kremliauskaitė, kad nesant teisingumo Lietuvoje žmonės nusivilia nepriklausoma Lietuva. Juk Kremliui, t.y TSKP, visad rūpėjo Lietuvos okupacija, o ne nepriklausomybė.3. Tomas J.
(2013-08-21 16:04:36)
(184.105.144.2) Parašė:

Kai Adamkaus paskirtas A.Valantinas prarado visuomenės ir Seimo pasitikėjimą, jis atsistatydino iš GP vadovo posto. Kai TSKPistė parinko į jo vietą naują, visi spėliojo KOKS gi bus tas naujasis, ką čia mums NKVDisto dukra parinko, Jaunas, iš provincijos.. Kad jis bus niekam tikęs, supratau sužinojęs, jog TSKPistė MĖGSTA niekam tikusius, PASITIKI jais - niekam tikusį Valantiną paskyrė teisėju!! Po metų pasirūpino jo karjera - paskyrė į aukštesnės instancijos teismą... Nesuklydau - Valiui vadovaujant prokuratūros pagirti negali niekas, nebent nusikaltėliai, vagys, grobstytojai - patenkinti kad jiems nutrauktos bylos, kaip kad pvz. vagis Latėnas, 50 Lt vertės kėdes pirkęs valdiškais pinigais po 500 Lt..! Kokia iš to nauda Prezidentei? Nesuvokiu.. nebent džiaugiasi Kremliauskaitė, kad nesant teisingumo Lietuvoje žmonės nusivilia nepriklausoma Lietuva. Juk Kremliui, t.y TSKP, visad rūpėjo Lietuvos okupacija, o ne nepriklausomybė.2. vst
(2013-08-21 13:33:23)
(84.15.185.42) Parašė:

Genprokai keičiasi, o tikrieji prokuratūros vadai išlieka...1. Kopūstai
(2013-08-21 12:46:51)
(162.213.1.6) Parašė:

Triušis beValys link aukojimo aukuro žygiuoja atšertas, atsigavęs ir visai patenkintas. Gal netgi pasiseks, šeimininkai jo nepjaus ir išleis atgal į rajoną, kur ramu ir jauku, auga šviežios morkos ir kopūstai. Bet kuriuo atveju, bus geriau nei dabar. Baigsis vargas toje baisioje vietoje, kur reikėjo vaidinti vadovą, nuolat lindo alkani žurnalistai ir vietoje morkos teko griaužti rašiklį.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras