2020 m. liepos 3 d.

 

Čekistiniai rinkimai Lietuvoje

5
Paskelbta: 2019-08-12 06:49 Autorius: Dr. Jonas Ramanauskas | joramlt@yahoo.com
Balsadėžė.
Balsadėžė.

Reikia prisiminti „perestroikos“ 1985-1991 laikus, kurie Michailo Gorbačiovo buvo skatinami iš Maskvos ir prisiminti kuo tai pasibaigė. Lietuva pirmoji 1990-03-11 paskelbė savo Nepriklausomybę, galų gale subyrėjo ir visa TSRS.

Dabar vėl tenka stebėti įvykius Maskvoje, kur jaunoji karta siekia, kad Maskvoje vyktų letitimūs rinkimai. Pasirodo, kad kandidatais į Maskvos dūmą gali tapti tik tie, kuriems leista, kuriems kremliniai čekistai leidžia, užregistruoja. Taigi matome aiškiai, kad Maskvoje vis dar yra tokie laikai, kaip ir prie sovietų buvo. Kandidatais į valdžios organus galėjo tapti tik kgb ir kompartijos patikrinti, aprobuoti asmenys.

Jokio savarankiškumo tautai ar tarkim toje teritorijoje gyvenantiems asmenims nebuvo palikta. Balsuoji už tai, kas tau parinkta. Tai ir Maskvoje, tas sovietizmas, čekistinis rinkimų organizavimas yra tvirtai įaugęs į kraują.

O va Maskvos jaunimas, teisės mokslus baigę net su raudonais diplomais (Liubov Sobol), siekia, kad rinkimai į Maskvos dūmą vyktų ne pagal čekistų aprobuotus kandidatus, o vyktų realiai pagal įstatymą ir kad maskviečiai turėtų savo, o ne čekistų parinktus, kandidatus. Mato, kur čekistinis valdymas veda.

Tai čia kalbėdamas apie rinkimus į Maskvos dūmą siekiu išsiaiškinti ir parodyti tuos metodus, kuriuos naudoja čekistai, kremliniai fsbistai, kitaip tariant kgbistai, užsikonspiravę komunistai. Čia nereikia žiūrėti tiksliai į pavadinimus, reikia žiūrėti į naudojamus metodus.

Tai čekistai naudoja rinkimuose į Maskvos dūmą tokį metodą, kad nepraėję pro jų filtrą asmenys negali tapti kandidatais į Maskvos dūmos rinkimus. Tai labai aiškiai matyti iš tų mitingų 2019-07-27, 2019-08-03, 2019-08-10 ir juose skelbiamų lozungų ir pasisakymų.

Taigi kalbėdamas apie Maskvos dūmos rinkimus matau, kad į Maskvos dūmą gali kandidatuoti tik čekistų parinkti, aprobuoti asmenys. Tai yra rinkimams į Maskvos dūmą gali būti realiai registruoti tik aprobuoti, parinkti asmenys. Prieš tuos, kurie išimtinai taikiai kaunasi už įstatymu pagrįstą teisę kandidatuoti ir rinkti yra naudojami klastojimai, grubi jėga, daužoma lazdomis, sulaikomi ir net keliamos baudžiamosios bylos. Tuo tarpu šiuos protestus sukėlė išimtinai antikonstitucinė, čekistinė valdžia, kuri siekia nekaltus padaryti kaltais. Kaip neprisiminsi 2012-05-17 Deimantės budeliško pagrobimo ir po to nekaltiems keliamų bylų, o kaltuosius paaukštinat pareigose.

Išskiriame du pačius svarbiausius čekistinių rinkimų požymius. Pirmiausiai tai turi būti antiįstatymiai rinkimai ir kandidatai privalo būti aprobuoti.

O kaip Lietuvoje?

Tiksliai vyksta čekistiniai rinkimai ir svarbiausias jų požymis yra tai, kad vyksta antikonstituciniai rinkimai pagal Seimo rinkimų įstatyme įtvirtintą nelygią rinkimų teisę [1-4]. Ir niekada nereikėtų pamiršti, kad šią antikonstitucinę nelygią rinkimų teisę revanšistiškai Lietuvos 1990-03-11 Nepriklausomybės aktui 1992-07-09 įtvirtino signatarai su LTSR-LR AT pirmininko prof. Vytauto Landsbergio parašu.

Kitaip tariant čekistai įvykdė revanšą Nepriklausomybės aktui užsitikrindami privilegijas patekti į valdžią. Kandidatai rinkimuose yra aprobuojami antikonstituciniais „partiniais“ sąrašais. O rinkėjams yra palikta tik balsavimo teisė. Kurį berinktum sąrašą bus vis tiek antikonstitucininkai. Čekistiškai protingai sugalvota, visada aprobuoti antikonstitucininkai lieka valdžioje. Paaiškinsiu, kad dabar Seime yra tik 5 save išsikėlę, o visi kiti SĄRAŠINIAI antikonstitucininkai.

Kažkada straipsnyje skaičiau vieno garbingo žmogaus atsiminimus, kad jis 1989 metais pats matė kgbistų sąrašą iš 6337 asmenų, kurie pasirengę kautis prieš Lietuvą. Tai mano išsiaiškintas čekistas tuoj puls paneigti, kad tokių kgbistinių sąrašų būti iš viso negali, nesąmonė. Ir tenka su tuo išsiaiškintu čekistu sutikti. Manau, kad tikrai toks kgbistų sąrašas tikrai kompromituotų čekistinę veiklą. Juk jie yra tikrai ne idiotai. Tačiau kas galėtų paneigti, kad tokių sąrašų negali būti koks nors DEŠIMT? Vieni su kitais “pešasi” ir viskas atrodo, kaip SHOW sąrašinių DEMOKRATIJA, o iš tikro pilnai čekistinis valdymas.

Kitas požymis, kad Lietuvą valdo čekistai yra tai, kad Seime čekistai yra visumoje užslaptinti 100-ui metų. Tik čekistai taip ir gali sugalvoti ir įvykdyti.

Dar vienas požymis, kad Lietuvą valdo čekistai yra tai, kad visos 7 Seimo sudėtys buvo ir yra antikonstitucinės, nelegitimios, kurios demonstruoja ABSOLIUČIĄ tylą, kai raginama daugybę kartų atkurti legitimumą, pirmiausiai LR Konstituciją atitinkančius rinkimus - pagal lygią ir tiesioginę rinkimų teisę, kai apygardos yra lygios ir vienas rinkėjas-turi vieną balsą [1-4].

Čia nieko naujo nesugalvota. Tai atitinka Jungtinių Tautų teisę, Europos teisę, LR Konstituciją, LR Konstitucinio teismo išaiškinimą ir sveiką protą, kuris sako, kad jeigu save išsikėlęs kandidatu asmuo gali gauti iš vieno rinkėjo tik vieną balsą, tai ir bet koks kitas kandidatas į tą patį Seimą iš rinkėjo gali gauti tik vieną balsą.

Čekistinių rinkimų rezultate turime Seimo ir LR KT sudėtį, kurie principialiai nepaklūsta LR Konstitucijai, tarptautinių teismų sprendimams. Antikonstituciškumas ir yra čekistinio valdymo požymis. Kitaip tokius madingai mandagiai vadinu hibridiniais stribais.

Kaip vienas iš svarbių klausimų, nes buvo rengiamas referendumas dėl dviejų pilietybių, LR KT ir LR Seimas taip pat užsispyrusiai ir tyčia nepaklūsta LR Konstitucijai šiuo klausimu. Tai čekistinio valdymo požymiai. Tikslas neteisinė ir nedemokratinė valstybė, o taip pat LR piliečių konstitucinės tesės suspendavimas.

Išvados:

Maskvos įvykių stebėjimas dėl rinkimų į Maskvos dūmą padėjo aiškiausiai suvokti tuos metodus, kuriuos naudoja čekistai užgrobdami valdžią, na ir visa kitką.

Tas milžiniškas užsispyrimas, kurį demonstruoja seimūnai, kad Lietuvoje nevyktų Konstituciją atitinkantys tiek savivaldybių, tiek Seimo rinkimai parodo, kad Lietuvoje vyksta čekistiniai rinkimai.

Kremliaus čekistai taip pat užsispyrusiai neleidžia, kad vyktų įstatymą atitinkantys Maskvos dūmos rinkimai. Tik Maskvoje jaunimas jau yra ryžtingas ir jau juos 2019-08-10 palaikantis mitingas surinko arti 50000 žmonių.

Stebint ir įvertinus rinkimų į Maskvos dūmą realias savybes, ko gero kiekvienų metų liepos 9-ji [4] galėtų būti dar vadinama ne vien antikonstitucinės valdžios diena, bet ir ČEKISTŲ REVANŠO DIENA, nes 1992-07-09 signatarai su V.Landsbergio parašu gerai apgalvoję ir suplanavę [4] priėmė antikonstitucinį Seimo rinkimų įstatymą įvesdami privilegijas ir užprogramavo stagnaciją Valstybėje.

Čekistai iš paskutiniųjų gina čekistinius rinkimus ir arba mirtinai tyli, arba nukreipia kalbą kita linkme. Jie tuoj pat bando įrodyti, kad juoda yra balta ir atvirkščiai.

Straipsnio pavadinimą dalinai pasiskolinau iš Maskvos mitinguotojų, kurie šaukia: „Šalin čekistų valdžią!”, Leisk! , Išleisk!

Turi omenyje, kad leistų pagal įstatymą kandidatuoti rinkimuose ir kad neteisėtai suimtus išleistų.

Literatūra: 

„ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo“

„Profesoriaus išminties perlai“

„Politikos liūto blūdai“

„Okupuota nepriklausomybė“

„Liepos 9-ta – antikonstitucinės valdžios diena“

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
5. kk
(2019-08-12 20:00:37)
(86.100.96.22) Parašė:

Autorius šventai tiki, kad jei rinkimai bus ne pagal sąrašą tai išsirinksime tik ,,Lietuvos labui'' dirbančius seimūnus, prezidentus...Ir čekistai tada į valdžią nepateks, ir įstatymai bus legitymūs ir galės būti išrinktas bet kuris šalies pilietis.Įsitikinimas toks, kad mus valdo tie, kuriuos mes renkame, o jau jie ir priima sprendimus...Ir jau jeigu ne pagal partinius sąrašus tai jau tokius proto galiūnus išsirinksime, kad nu.O dabar tik verygos, šakalienės, masiuliai, linkevičiai, kukuraičiai, skverneliai...vienžo sąrašiniai )4. yel“l“ow submarine
(2019-08-12 19:13:08)
(88.119.234.132) Parašė:

čikagos šizofrenikas rado reikalą perpasakoti propindosinių media kliedesius ir melą apie municipalinius rinkimus bei protestus maskvoje :))) - negana to, prikergė tuos kliedesius prie litchūanijos (pindosijos protektorato) rinkimų sistemos (tipo sulygino), kuri, nežiūrint į daugybę ydų, bent jau iš principo, yra n kartų demokratiškesnė už pačios pindosijos rinkimų sistemą :)) - taigi lieka neaišku, ar košė to rusofobiško klouno galvoje tirštėja ar skystėja :D - bet ne tiek ir svarbu :) - svarbiausia, kad žmogelis nenusigyventų iki suicido, kai nulat puola rusai, čekistai, kgbistai, penktos kolonos , ir t.t., ir pan. ...3. Vytas
(2019-08-12 17:58:44)
(46.249.171.56) Parašė:

Kas liečia rinkimus Lietuvoje, tai pilnai sutinku su autoriumi J.Ramanausku. Na, o kas liečia rinkimus Maskvoje, tai norėčiau gerb. Ramanausko atkreipti dėmesį į tokį aspektą, kaip tų opozicinių jėgų finansavimą. Kas gi juos finansuoja? O gi tokie šaltiniai, kaip įvairūs fondai, NVO, valdomi visokio plauko sorošų ar spec. tarnybų. Aš nesu Rusijos ar jos politikos gerbėjas, bet kur Rusija buvo atsidūrusi valdant Jelcinui...Dabar protestus irgi kažkas finansuoja, juk atsitiktinai nieko ir niekada nevyksta. Kažkas juk ir Maidaną Ukrainoje finansavo, ir tikrai ne Rusija. Kažkas ir "taikią" ginkluotą opoziciją Sirijoje finansavo bei apginklavo. Kažkas ir arabų pavasarius globojo bei organizavo ir t.t. Ir, manau, šaltinis yra vienas ir tas pats.2. Blia
(2019-08-12 13:22:47)
(90.90.204.116) Parašė:

Durna ir Ramanauska ir baznycioje musa. 50000 tukstanciu LGBT nariu savo svoncais... pakol ikres proto. Daugiau po sita nesamone nieko nelieka ka pasakyti.1. trumpai
(2019-08-12 12:26:34)
(78.57.130.78) Parašė:

Niekas ir nepasikeis kaip ira taip ir bus,nes savi savu nebaus ši darba gali atlikti tik svetimas,o ar to reikia ir ar nuo to geriau abejoju.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras