2020 m. balandžio 2 d.

 

Briuselyje bus aptarta Konferencijos dėl Europos ateities iniciatyva

1
Paskelbta: 2020-01-27 16:33 Autorius: ekspertai.eu
Ursula von der Leyen
Ursula von der Leyen

Sausio 28 dieną Briuselyje vyks Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdis, kuriame pagrindinis dėmesys bus skiriamas diskusijoms dėl Europos ateities konferencijos.

„Konferenciją, kuri, planuojama, vyktų kaip dvejų metų procesas, pasiūlė surengti naujoji Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen“, - pranešė Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Jos metu Europos Sąjungos piliečiai, institucijos ir valstybės narės eilėje tęstinių diskusijų aptartų Sąjungos ateitį ir būdus, kaip padaryti ją efektyvesnę. Ministrai posėdyje apsikeis nuomonėmis dėl konferencijos rengimo koncepcijos, sudėties bei siektinų rezultatų.

Šį pusmetį ES Tarybai pirmininkaujanti Kroatija pristatys savo pirmininkavimo prioritetus. Tarp pagrindinių pirmininkavimo tikslų įvardijamos derybų dėl ES 2021–2027 metų daugiametės finansinės programos užbaigimas, kova su klimato kaita, derybos su Jungtine Karalyste dėl ES-JK ateities santykių, tolesnis bendrosios rinkos gilinimas, kova su dezinformacija.

Šaltinis: urm.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. AA
(2020-01-28 15:40:16)
(84.181.166.104) Parašė:

Greitai Europos imperijai ateis Amzinas Atilsis: ne viena imperija ilgai neissilaike.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras