2020 m. gegužės 29 d.

 

Britų patarėjai Libijoje kuria antiteroristines ląsteles

4
Paskelbta: 2016-02-28 18:58 Autorius: ekspertai.eu
Specialusis Jungtinės Karalystės patarėjas Libijoje Džonatanas Pauelas (Jonathan Powell).
Specialusis Jungtinės Karalystės patarėjas Libijoje Džonatanas Pauelas (Jonathan Powell).

Vasario 27 d. britų dienraštis The Sunday Telegraph pranešė, kad Jungtinė Karalystė į Libiją nusiuntė patarėjus, kurie kurs armiją, kovosiančią su šalyje esančiais Daesh teroristais.

Kitaip tariant, kartu su JAV kolegomis Misratos mieste Libijoje dabar dirbs ir britų specialiosios pajėgos, kurios bandys sustabdyti teroristų plėtrą.

JAV kariškiai pradėjo apmokyti Libijos gyventojus, nors Vašingtono, Londono ir Europos sostinių diplomatai teigia, kad pradėti reikia nuo vieningos Libijos vyriausybės formavimo.

Britų vyriausybė nekomentuoja, ar Libijoje yra jos specialiųjų pajėgų, nors premjeras Deividas Kameronas (David Cameron) prieš penkerius metus entuziastingai parėmė veiksmus Libijoje.

Šaltinis: telegraph.co.uk

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
4. trumpai
(2016-02-29 09:16:44)
(78.61.53.31) Parašė:

Kolonijos niekur nedingo tik ju valdymas tapo kitoks3. tai dar LIBIJOJE
(2016-02-29 06:20:26)
(108.61.166.135) Parašė:

liko plėšikų nepagrobto aukso?2. Dzūkija
(2016-02-28 21:58:39)
(78.62.212.240) Parašė:

Kalbos gražios,o darbai - juodi ir dar kruvini...1. Donda
(2016-02-28 21:25:01)
(94.244.103.11) Parašė:

„Vašingtono, Londono ir Europos sostinių diplomatai teigia, kad pradėti reikia nuo vieningos Libijos vyriausybės formavimo“. Tai visiškai nenaudinga korporacijoms, galinčioms chaoso metu laisvai savintis Libijos naftą- the show must go on. Vogtos naftos biznis taip viliojantis, kad, nepavykus Sirijoje, chaosas permetamas į Libiją.Ten jis ir kuriamas svetimomis,kaip įprasta anglosaksams, rankomis: britai apmokys vietinius kovoti su teroristais, o amerikiečiai jau gabena iš Sirijos lėktuvais Daesh karius. O ir biznis papildomas- ginklus pirkti teks abiem pusėm iš savo „globėjų“. Kaip kitaip paaiškinti didėjantį teroristų iš Sirijos kiekį Libijoje, jei keliaujant sausuma į ją iš Sirijos, reikia kirsti priešiškai Daesh nusiteikusių valstybių, ypač Egipto, teritorijas.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras