2020 m. liepos 4 d.

 

BREXIT atidedamas: daroma prielaida, kad Jungtinė Karalystė rengs rinkimus ir EP toliau dirbs 751 narys

1
Paskelbta: 2019-04-18 14:12 Autorius: ekspertai.eu
Lietuvoje rinkimai į EP vyks gegužės 26-ąją.
Lietuvoje rinkimai į EP vyks gegužės 26-ąją.

Europos Parlamentas (EP) ketvirtadienį paskelbė paskutinį savo būsimos (9-osios) kadencijos sudėties (751 nario) projekcijų rinkinį, paremtą valstybėse atliktų apklausų duomenimis.

Projekcijos paremtos patikimomis apklausomis, kurias iki 2019 m. balandžio 15 d. ES valstybėse atliko valstybių sociologinių tyrimų įmonės, o jas Parlamento užsakymu sujungė „Kantar Public“.

Projekcijos pateikiamos su prielaida, kad Jungtinė Karalystė rengs rinkimus ir Parlamente toliau dirbs 751 narys. Taip pat atnaujintos ankstesnės projekcijos, paskelbtos kovo 29-ąją, kad būtų paprasčiau palyginti rezultatus.

Partijos priskirtos tik dabartinėms politinėms frakcijoms arba toms europinėms politinėms partijoms, prie kurių jos jau prisijungusios. Visos naujos politinės partijos ar judėjimai, kurie dar nepaskelbė savo planų, priskirti kategorijai „kiti“.

Projekcijas rasite EP informacijos žiniasklaidai rinkinyje. Jame taip pat galima parsisiųsti išsamesnius kiekvienos ES valstybės rinkėjų apklausų duomenis (nuo 2018 m.).
 
Europos Parlamento rinkimai vyks gegužės 23–26 dienomis. Lietuvoje jie vyks gegužės 26-ąją.

Šaltinis: EP biuras Lietuvoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
1. šernius
(2019-04-18 18:39:04)
(185.220.102.6) Parašė:

O, taip, tai vadinasi dermokratija, vakaruose visada atsižvelgiama į balsuotojų valią. Jeigu ta valia teisinga :)).Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras