2020 m. vasario 23 d.

 

Brazilija: sugriuvus pastatui žuvo mažiausiai aštuoni žmonės

Paskelbta: 2013-08-28 08:59 Autorius: Naujienų redaktorius

Sugriuvus pastatui Brazilijos San Paulo mieste žuvo mažiausiai aštuoni žmonės. Tai trečiadienį pranešė gelbėtojai, jau daugiau kaip 16 valandų dirbantys tragedijos vietoje.

Jų duomenimis, iš nuolaužų gyvi ištraukti 26 žmonės. Daugelis patyrė įvairių traumų. Visi nukentėjusieji nugabenti į ligonines. Septynių išgelbėtų žmonių būklę gydytojai apibūdina kaip sunkią.

Statomas dviejų aukštų prekybos centro pastatas San Paulo rytuose sugriuvo antradienį. Gautomis žiniomis, tuo metu statybvietėje buvo mažiausiai 35 darbininkai. Pasak mačiusiųjų, pastatas sugriuvo netikėtai, sprogimo nebuvo girdėti. Nepriklausomų ekspertų nuomone, labiausiai tikėtina tragedijos priežastis – laikančiųjų konstrukcijų defektas. Tai patvirtina ir sugriuvimo pobūdis.

Bet oficialūs teisėsaugos institucijų atstovai kol kas susilaiko nuo galutinių išvadų. Sugriuvusio statinio vietoje anksčiau buvo degalinė su požeminiais rezervuarais.

Kaip praneša Brazilijos žiniasklaida, statybos darbai vyko pažeidžiant techninius reikalavimus, už tai kompanija rangovė anksčiau buvo nubausta 100 tūkstančių realų (43 tūkstančių dolerių) bauda.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras