2020 m. sausio 18 d.

 

Bedforde nuteistas lietuvę terorizavęs britas kaimynas

Paskelbta: 2014-05-14 14:43 Autorius: Anglija.lt

Didžiojoje Britanijoje nuteistas Bedforde gyvenantis vyras, kuris tikru pragaru pavertė jaunos lietuvės kaimynės gyvenimą. Britas teismo sprendimu už grotų praleis vienerius metus, informuoja vietos spauda.

Bylos duomenimis, vyras lietuvę vadino „sumauta lenke“, o savo lange buvo pakabinęs svastiką. 35 metų Johnas Williamsas prisipažino kaltu dėl priekabiavimo tautiniu pagrindu. Lutono karūnos teismui buvo pranešta, kad praėjusią vasarą visą mėnesį jauną lietuvę terorizavęs vyras į jos sodą mėtė šiukšles ir kačių išmatas, o sutikęs moterį ją apkeikdavo ir sakydavo, kad „tai tęsis, kol neišsikelsi“. Vienų metų liepą lietuvė net buvo trumpam išsikėlusi.

„Per vieną mėnesį jūs moters gyvenimą pavertėte pragaru“, – J. Williamsui pareiškė teisėjas, kuris skyrė jam 12 mėnesių nelaisvės ir uždraudė išėjus į laisvę artintis prie nukentėjusiosios.

 

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras