2020 m. liepos 5 d.

 

BBC reportažas: Palestinoje kūdikis gimė mirusiai motinai (žuvusių skaičius jau perkopė per tūkstantį)

4
Paskelbta: 2014-07-26 18:50 Autorius: ekspertai.eu

Lietuvos politikų žudynių Palestinoje tema nėra mėgiama. Apsilankius, pavyzdžiui, Užsienio reikalų ministerijos puslapyje svarbiausia žinia susijusi su šiuo regionu yra liepos 23 d. pranešimas informuojantis apie skrydžius iš Izraelio.

Ir ištikrųjų, ką čia daug kalbėt, kariauja tai kariauja, ką padarysi, toks gyvenimas. Galų gale tvarka regione turi būt įvesta ir viskas, nėra čia ko pliaukšti liežuviu nuo ryto iki vakaro, kaip apie kokią Ukrainą. Palestina ne Ukraina, nėr čia ko tuščiai tauzyti, o tai netyčia dar ką ne taip leptelsi tai tik bėdų prisidarysi.


 
Komentarai

 
4. Justas
(2014-07-27 10:26:36)
(96.44.189.100) Parašė:

Tai aisku Lietuvos politikai Izraelio temos neliecia... Zinotumet kie zydu sulinde i Lietuvos politika, tai ramiai nesedetumet... Pasiziurekit atidziau kaip jie sneka, kokios ju fizionomijos ir kaip puikiai sugebe neistarti RRRRiebiu RRRaidziu :D Bet bukim rimti - zydai problema ne tik ten.., problema ir cia.., tik cia jie viska daro slaptai ir tyliai...3. to 2.
(2014-07-27 09:23:31)
(185.45.12.130) Parašė:

tau skauda, o tokia analfabeta gardziuojasi zudynemis2. Danguolė Tubutienė
(2014-07-26 21:28:59)
(90.192.132.137) Parašė:

Man labiausia skauda, kad žūsta žmonės. Man nesvarbu kuriam pasaulio krašte, kokios jie rasės, tautybės, religijos. Ne vienam žmogui, ar ir visai tautai nereikia karų ir žudynių. Žmonių kančių ir kraujo reikia tiems, kas juos valdo, kad galėtų gauti to ko jiems labiausia reikia ir ko jiems niekada negana - pinigų ir valdžios. Bet žudo vieni kitus būtent tie, kuriems to nereikia. KODĖL? Gal todėl, kad ne savo širdies išminties klauso, bet ,,gelbėtojų,, ir ,,šviesios ateitiea žadėtojų,, kurie pažadina kiekviename iš mūsų tūnančią neapykantą, gobšumą, kitokių nei mes neigimą. Tai, kad žmogui nerūpi kitų skausmas - yra žmonijos ir šitos ašarų pakalnės tragedijos ir galiausiai pražūties priežastis. Tikrieji žudikai ir yra abejingieji. Ir kol jie nesuvoks, kad negelbėti žudomo žmogaus, bet kuriame pasaulio kampelyje - yra tas pas kaip negelbėti žudomo kaimyno... Šiandien meldžiuosi už viso pasaulio pavergtuosius ir kovojančius už savo laisvę: nuo Ukrainos iki Palestinos ir nuo Palestinos iki Ukrainos. Ir apraudu visus nužudytus.1. Aja
(2014-07-26 19:10:05)
(78.60.172.124) Parašė:

Butent... Prie ko cia Palestina? Ukrai svarbiau. Man rimtai neidomu, kad Palestinoje per savaite zusta daugiau, nei ukruose per kelis menesius... Nu, dar tas "nelaimingai" pakliuves i taikini lektuvas.... Gal klystu? Kas domisi Palestina-Izrajelis labiau nei ukru tema?Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras