2020 m. gegužės 31 d.

 

Baltarusijoje bus konfiskuojami neblaivių vairuotojų automobiliai

Paskelbta: 2013-06-20 15:02 Autorius: Naujienų redaktorius
Iliustracija iš www.alkas.lt
Iliustracija iš www.alkas.lt

Baltarusijos deputatai priėmė įstatymą, pagal kurį už pakartotinį vairavimą apsvaigus nuo alkoholio bus konfiskuojami automobiliai, praneša „RIA Novosti“.

Nacionalinio Susirinkimo Atstovų Rūmai trečiadienį dviem svarstymais priėmė kai kurių įstatymo aktų pakeitimus, sugriežtinančius atsakomybę už transporto priemonės vairavimą apsvaigus.

Pavyzdžiui, į Baudžiamąjį kodeksą įtraukta norma, leidžianti konfiskuoti automobilį, taip pat ir nepriklausantį neblaiviam vairuotojui, jeigu šis sulaikomas išgėręs antrą kartą per metus. Jeigu girtas vairuotojas pavogė automobilį, transporto priemonė nebus konfiskuojama.

Pirmą kartą per metus sulaikytas neblaivus vairuotojas neteks vairuotojo pažymėjimo ir turės sumokėti baudą, ekvivalentišką maždaug 1 150 dolerių.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras