2020 m. balandžio 2 d.

 

Bagdade per išpuolius žuvo mažiausiai 48 žmonės

Paskelbta: 2013-07-29 10:48 Autorius: Naujienų redaktorius

Irako sostinėje Bagdade, daugiausia šiitų rajonuose ir kituose miestuose, per keletą sprogimų žuvo mažiausiai 48 žmonės, skelbia BBC.

Per išpuolius sužeista daugiau nei 100 žmonių, informavo policija ir medikai.

Remiantis Jungtinių Tautų (JT) duomenimis, per atakas nuo balandžio mėnesio žuvo per 2 tūkst. 500 irakiečių. Tai didžiausias smurto proveržis nuo 2008 metų.

Automobiliuose paslėptos bombos buvo detonuotos prekyvietėse ir automobilių stovėjimo aikštelėse, teigė policija. Daugiausia žmonių žuvo rytiniame Sadro Sičio šiitų rajone.

Apie sprogimus pranešama Mahmudijos mieste, esančiame į pietus nuo Bagdado, Kute ir antrame didžiausiame mieste Basroje.

Nors smurtas Irake sumažėjo nuo sukilimo piko 2006 ir 2007 metais, sprogimai vis dar dažni. Vien liepos mėnesį žuvo daugiau nei 700 žmonių.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras