2020 m. balandžio 2 d.

 

Aukštojo Gebelsčiauskaitės pilotažo pavyzdys, vadovaujant valstybiniam transliuotojui LRTDELFI

15
Paskelbta: 2019-07-02 23:45 Autorius: ekspertai.eu
Prezidentė mėgdavo apdovanoti visus ištikimus iš anksto suderintų klausimų propagandistus. Kairėje – Monika Garbačiauskaitė-Budrienė (Gebelsčiauskaitė).
Prezidentė mėgdavo apdovanoti visus ištikimus iš anksto suderintų klausimų propagandistus. Kairėje – Monika Garbačiauskaitė-Budrienė (Gebelsčiauskaitė).

Liepos 1 d. valstybinis LRTDELFI informavo, kad Europos Sąjungos lyderiai neslėpė nusivylimo, kai per 19 valandų nepavyko sutarti, kas užims svarbiausius Bendrijos postus.

Tačiau tuo pat metu Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės (Gebelsčiauskaitės) transliuotojas uždegė vilties žvakę prezidentei Daliai Grybauskaitei ir visai lietuvių tautai, kai atskleidė, kad ši nesusitarimo nesėkmė gali virsti labai didele sėkme mūsų šalies vadovei.

„Kol dėl postų kovoja didžiosios partijų šeimos, jokiai partijai nepriklausančios Dalios Grybauskaitės pavardė nedalyvauja kovoje. Tačiau viskas gali pasikeisti partijoms nesutariant“, - vilties žvakę liepos 1 d. uždegė LRTDELFI.

Tačiau jau liepos 2 d. paaiškėjo, kad D. Grybauskaitė nieko nepeš, nes viską toms partijoms pavyko susitarti: naująja Europos Komisijos pirmininke ES lyderiai išrinko Vokietijos gynybos ministrę Ursulą von der Leyen, Europos Vadovų Tarybos pirmininku Belgijos premjerą Charlesą Michelį, ES užsienio politikos vadovu Ispanijos užsienio reikalų ministrą Josepą Borrellį, Europos Centriniam Bankui vadove Christina Lagarde.

Tačiau Lietuvos propagandos meistrai nebūtų meistrais, jei taip vadinamiems LT runkeliams neatskleistų D. Grybauskaitės reikšmingumo. Todėl liepos 2 d. LRTDELFI laidoje „Panorama“ apie ją paskelbė visiškai priešingą informaciją, negu kad skelbė dieną prieš.

„Postų dėlionėse ne kartą buvo minėta ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pavardė – pradžioje kaip Europos Vadovų Tarybos pirmininkės, o įstrigus deryboms ir kaip Europos Komisijos vadovės. Tačiau šįkart kaip niekada didelę įtaką postų dalyboms turėjo partijos, o Grybauskaitė nepartinė“, - informavo Gebelsčiauskaitės vadovaujamas mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomas transliuotojas.

Pasigėrėkime nuostabiu LRTDELFI smegenų pudrintojų darbu, tai tik nedidelė dalelė jų kasdienių pastangų skleidžiant propagandą tautinei biomasei:Ekspertai.eu primena, kad per oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties (D. Grybauskaitės) valdymo dešimtmetį ir taip ne per didžiausias, čia švelniai tariant, Lietuvos autoritetas sumenko, mūsų šalis tapo mažai gerbiama, pagal įvairius svarbius statistinius parametrus daugeliu atveju besivelkanti Europos Sąjungos uodegoje provinciali vasalinė teritorija.

Tiesa, Lietuvos menininkai sukūrė apie D. Grybauskaitę propagandinį dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“, skirta vietiniams čiabūviams įtikinti, kokia įtakinga mūsų prezidentė pasaulyje.

Gaila, prie pavadinimo kūrėjai pamiršo prirašyti du svarbius žodžius – „Rusijos Federacijos“. „Rusijos Federacijos valstybės paslaptis“, taip turėtų vadintis šis kūrinys. Tada visos filme sufantazuotos taurios pasakos ir svarbiausių valstybės įvykių nutylėjimai su tokiu pavadinimu įgautų visiškai kitą prasmę.

Bet apie filmą kitą kartą.

Keli Susiję:

ES valstybių nesusitarimo nesėkmė gali virsti labai didele sėkme prezidentei D. Grybauskaitei ir lietuvių tautai  

Ji buvo tokia mums artima, tokia draugiška, tokia supratinga, tokia – mūsų visų Mama  

Prezidentė D. Grybauskaitė kategoriškai atsisakė duoti sutikimą dėl jos duomenų kreiptis į Rusijos Federaciją  

Šlapiu skuduru: Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija neįvertino D. Grybauskaitės nuopelnų tarptautinėje politikoje

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
15. ze
(2019-07-03 21:58:41)
(92.0.99.22) Parašė:

Baikit jus su ta tulpe iki ko pryvede lietuva niekam ji ten nereikalinga14. yel“l“ow submarine to 13. šernius
(2019-07-03 19:49:12)
(88.119.234.132) Parašė:

na, fon der uršulė, manau , ta prasme gerokai nusileidžia musmirei, nes , visų pirma, nėra net panašaus uršulės kulto vokiečiuose, kaip musmirės litchūanijoje ir visam “intermariniam“ regione :)- o antra vertus, vokietijos viduje ir kitose eurokolūkio vierchuose bręsta labai daug esminių politinių pokyčių, kurie turi tikrai ne rusofobišką vektorių, ir uršulė negalės to nepaisyti :))) - musmirės gi, debilumas ir fanatizmas, tam priešintųsi iki paskutiniųjų ...13. šernius
(2019-07-03 19:31:43)
(185.220.101.66) Parašė:

Kiek bobučių verkė kai vilties žvakutė užgeso :))). Bet suprantu, išrintka Uršulė nelabai kuo nusileidžia, jeigu ir nusileidžia, Grybui. Na bet ten ir kandidatų suolelis kaip "Grybų kare" - "..vienas šleivas ir pilvotas, o kitam supuvo kotas..." :)))).12. šernius >> 10. Na
(2019-07-03 19:27:50)
(185.220.101.66) Parašė:

Gerbiama ponia, Jūsų principas visai netgi tinkamas naudojimui trumpalaikėje perspektyvoje, kai matai kažkokį procesą, bet dar nebuvo laiko susirinkti informaciją ir išsianalizuoti koks gi čia velnias vyksta. Aš pamatęs reportažą iš užsienio, kuriame prieš kažką protestuoja kokie nors veikėjai su peredastų vėliava arba palaiko fašistų grupės Antifa iš karto darau prielaidą, kad tai į visuomenės, valstybės griovimą nukreipti neigiami procesai, o paskui tik belieka pasitikrinti kas, kaip ir dėl ko, bet pradinis įvertinimas iki šiol visada būdavo teisingas. Na o jeigu Jūs ir vėliau nesigilinate kas vyksta ir tik vadovaujatės šiuo požymiu proceso įvertinimui, tai man primenate vieną blondinę, kuri ėjo laikyti egzaminus teisėms gauti nežinodama judėjimo sankryžose taisyklių. Kaip ji sakė, o kam čia tą žinoti, tai gi privažiuos kas iš galo ir papypsins, kai reikės važiuoti :))))).11. xxxx
(2019-07-03 19:00:50)
(88.222.106.54) Parašė:

vienoje LRTDELFI laidų du politologai svarstė ką po atsistatydinimo galėtų veikti Grybauskaitė. Abu sutarė, kad tokio lygio politikė galėtų siekti aukšto posto ES arba po 5 metų vėl siekti prezidento posto. Tad...grybauskaitei negavus posto ES, Lietuvos laukia penkeri prezidento Nausėdos masinio informavimo priemonėse menkinimo metai. Bus tas pats, kas vyko su Karbauskiu ir jo vadovaujama frakcija. Jau dabar matome, kad ne tą gydytoją pasirinko, kad yra per švelnus, kad...10. Na
(2019-07-03 15:43:26)
(84.46.251.14) Parašė:

jei jau putinistiniai koloradai Grybauskaitės taip nekenčia, tai reiškia kad Ji buvo tikrai gera prezidentė.9. vladas lukosevicius
(2019-07-03 14:08:36)
(90.131.43.91) Parašė:

Ką šita pusprotė Garbačiauskaitė skiedžia ,,, šitos KGB prostitutės kandidatūra net nebuvo rimtai svarstoma , jie ten žiūri pagal nuveiktus darbus , o ne tai kaip rusai puola ir duokit pinigų ..... NEKAM NEREIKALINGA lojanti KGB prostitutė , susirastų ji geriau savo čiulpyklei naudingesnį pritaikymą ....8. stėrva
(2019-07-03 13:55:47)
(157.157.87.22) Parašė:

.. vis tiek silpnai... aš būčiau parašiusi, kad Merkel slaptai vedė intensyvias derybas su Gžybovską iki situacija tapo ypač sudėtinga ir jos sutarė, ir kad Gžybovska pritarė, kad geriau tiktų tas figarastas Timmermansas..Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras