2020 m. balandžio 7 d.

 

Atidarytos naujos Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patalpos

1
Paskelbta: 2014-03-18 22:21 Autorius: Naujienų redaktorius
Nuotr. iš „vilnius.policija.lt“
Nuotr. iš „vilnius.policija.lt“

Vilniuje Mėnulio gatvėje 11 iškilmingos ceremonijos metu atidarytos naujos Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patalpos.

Jose nuo šiol dirbs daugiau kaip 400 Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato, Kelių policijos valdybos ir Imuniteto skyriaus pareigūnų.

Iškilmėse dalyvavo Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas, Lietuvos policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, Vilniaus apskrities policijos viršininkas Kęstutis Lančinskas, kiti pareigūnai ir garbingi svečiai.

Ceremonijoje dalyvavę svečiai apžiūrėjo naujas patalpas ir pasidžiaugė, kad „jos nepalyginamai geriau tenkina tiek darbuotojų darbo sąlygas, tiek interesantų aptarnavimo kokybę“.

vilnius.policija.lt“, „ekspertai.eu“ inf.


 
Komentarai

 
1. Elena
(2014-03-19 00:57:26)
(79.132.160.231) Parašė:

Ponai policajai tai pasigerino darbo ir buities sąlygas, o suimtiesiems ar neteks kibire mižčioti, ar apie tai susimąstyta? Ponas policajus ir suimtasis yra žmonės, bet suimtajam labai skauda, kai jį neteisingai kankina.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras