2020 m. liepos 2 d.

 

Ateities prokuratūra – moderni, visuomenei atvira institucija

5
Paskelbta: 2017-03-16 09:41 Autorius: ekspertai.eu

Permainos prokuratūroje tampa gyvybiškai svarbios, nes žmonių pasitikėjimas prokuratūra tiesiogiai susijęs su pasitikėjimu teisingumu ir valstybe.

Kol kas prokuratūra pasitiki tik 28 proc. šalies gyventojų, todėl reikia imtis neatidėliotinų darbų, norint užtikrinti efektyvią prokuratūros veiklą.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės teigimu, „tai rodo, kad būtinas atsakingas ir kritiškas naujojo prokuratūros vadovo požiūris į aplaidaus darbo atvejus“.

„Tik tada sistema apsivalys nuo neatsakingai dirbančių prokurorų“, - teigia šalies vadovė.

Pasak D. Grybauskaitės „visuomenės lūkėstis – stipri ir skaidri prokuratūra, o ne akla savo munduro gynyba“.

„Prokuratūrai būtina atkurti visuomenės pasitikėjimą, tapti modernia, visuomenei atvira institucija“, - įsitikinusi prezidentė.

Šaltinis: prezidentas.lt

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
5. skorpe
(2017-03-16 14:06:50)
(37.228.242.180) Parašė:

INDI PINDI aferoje == tai kas turi gyvti zmoniu pinigus???4. skorpe
(2017-03-16 14:04:50)
(37.228.242.180) Parašė:

GRYBAUSKAITE - kalba , grybauskaite ZINO.... sitiek laiko jos niekas nepakaso...tai matyt laukia nesulaukia...nes nusikaltelis kartais negali p[ats sustoti, jis tiesiog PRASO PAGAUNAMAS, nes ner jegu PACIAM SUSILAIKYTI..... man mama sakydavo= vaikeli NEMELUOK, jegu meluoji, reiskia galesi IR PAVOGTI, o jeigu vagi, REISKIA GALESI IR NUZUDYTI!!! TAI labai slidu ir reikia visada DARYTI TAI KAS TEISINGA___TAI BUS IR NAUDINGA--visose srityse : meileje, darbe, jausmuose, piniginiuose reikaluose, ir visur kitur....3. skorpe
(2017-03-16 14:00:31)
(37.228.242.180) Parašė:

SUPRASSCIAU kad sitas PASTATAS BUTU, kokio teatro, ar kokiu kinoaktoriu, ar kokio radijo, ar laikrascio ....BET kada SITOSE PATALPOSE su KREIVAIS LANGAIS SEDI TEISININKU PROKURATUROS TERITORIJA...neisivaizduoju, kaip galima TEISINGAI GALVOTI< ZIURINT PER KREIVA LANGA, viena dvi dienas , dar ziuresi pagal kodeksa, bet po kokio menesio prades suktis galva TAIP < KAIP REIKIA ... :(2. is kokio cia pirsto lauzta?
(2017-03-16 13:53:44)
(79.133.237.80) Parašė:

...Kol kas prokuratūra pasitiki tik 28 proc. šalies gyventojų,..1. nepartinis
(2017-03-16 10:58:24)
(188.69.210.165) Parašė:

Problema, kad tik prokuratūra turi teisę kreiptis į teismą ir ten ginti viešą interesą. O ji, kaip įsitikinau savo kailiu, labai nemėgsta šito daryti, net pateikiant aiškius aferų įrodymus ir dokumentus. Įstatymiškai praplėskime šią teisę turinčių institucijų ratą, suteikiant šią teisę ir... teritorinių bendruomenių įgaliotiems atstovams, profsąjungoms, NVO, verslo asociacijoms, seimo nariams, žiniasklaidai, fiziniams asmenims ar dar kam nors (šią teisę praplėsti, bet ją suteikti tikrai ne kiekvienam snargliui). Tai padėtų ne mažiau kaip ir žadamas ypatingo nepriklausomo prokuroro institutas, o ir Konstitucijos keisti nereikėtų. Manau, vagių, aferistų liks mažiau, verslas ir politikai mažiau velsis į korupcinius sandėrius, sumažės šešėlis, augs algos ir pensijos, aktyvės pilietinė visuomenė, kils šalies gerovė.Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras