2020 m. liepos 6 d.

 

A. Širinskienė ragina V. Juozapaitį iki Kalėdų grąžinti šeimos skolas, pastarasis tai vadina šmeižtu

17
Paskelbta: 2019-12-03 08:07 Autorius: ekspertai.eu
V. Juozapaitis. Nuotr. facebook.com
V. Juozapaitis. Nuotr. facebook.com

Žalioji valstietė Agnė Širinskienė paragino Žmonių partijos atstovą Vytautą Juozapaitį elgtis atsakingai ir bent jau prieš Kalėdas grąžinti nemenkas skolas.

Pamenate skandalus, kuomet buvo įtariama, kad Druskininkų SPA nemokamai ilsėjosi Seimo nariai bei garsūs pareigūnai? Pasirodo, tradicijos tęsiamos TS-LKD frakcijoje. Lietuvos muzikų sąjunga buvo priversta sumokėti už Seimo nario konservatoriaus V. Juozapaičio bei jo dukros su sutuoktiniu gyvenimą „Eglės“ sanatorijoje – mat tuo metu Seimo narys V. Juozapaitis vedė meistriškumo pamokas Birštono vasaros akademijoje. Muzikų sąjunga iki šiol negali išsireikalauti už Seimo narį ir jo šeimą sumokėtų pinigų. Netekusi vilties su Seimo nariu dėl skolų apmokėjimo susitarti taikiai, Lietuvos muzikų sąjunga spalio 14 d. kreipėsi į Seimo Valdybą ir Etikos bei procedūrų komisiją. Tiesa, konservatoriaus A. Matulo vadovaujama komisija suokalbiškai tyli – kai kitais atvejais skundai išnagrinėjami per keletą savaičių, tuoj bus antras mėnuo, kai A. Matulas atidėlioja kolegos V. Juozapaičio klausimo svarstymą.

V. Juozapaitis su meistriškumo pamokomis į etikos sargų akiratį patenka jau ne pirmą kartą. 2018 m. pradžioje Seimo etikos sargai konstatavo, kad Birštone meistriškumo pamokas vedęs V. Juozapaitis užsiėmė pedagogine veikla, o ją parlamentarams draudžia Konstitucija.

Kaip pridedami dokumentai rodo, 2018 m. viduryje Seimo narys Konstitucijos pažeidimą sąmoningai pakartojo, tik…„pamiršo“ susimokėti už pragyvenimą Birštone. Ar taip, priverčiant Muzikų sąjungą sumokėti už pragyvenimą, nebuvo bandoma gauti atlygį už meistriškumo pamokas, taip dar kartą pažeidžiant Konstitucijoje Seimo nariui nustatytas pareigas? Juk akivaizdu – Seimo narys galimai gavo finansinę naudą, kartu pasipelnė ir artimi giminaičiai bei jų sutuoktiniai.

Šįryt kreipiausi į etikos komisiją prašydama kuo skubiau išnagrinėti Lietuvos muzikų sąjungos prašymą ir įpareigoti Seimo narį V. Juozapaitį elgtis atsakingai – bent jau prieš Kalėdas grąžinti nemenkas skolas. Tikiuosi ir to, kad etikos sargai Seimo nariui taip pat rekomenduos bent jau trečią vasarą iš eilės nepažeidinėti Konstitucijos ir neužsiimti pedagogine veikla
“, - gruodžio 2 d. visuomeniniuose tinkluose parašė A. Širinskienė ir paviešino dokumentą.Tuo pat metu V. Juozapaitis kategoriškai neigia A. Širinskienės paskleistą informacija, kuria galimai maskuojamos Muzikų sąjungos prezidentės neteisėtos veikos.

Vytautas Juozapaitis kategoriškai neigia socialiniame tinkle Facebook pateiktus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narės Agnės Širinskienės teiginius, neva jis  yra nesumokėjęs už nakvynę Birštone.

Profesorius V. Juozapaitis teigia, jog 20 metų būdamas Lietuvos muzikos sąjungos (LMS) nariu 2018 m. vasarą dalyvavo Sąjungos organizuotame renginyje į kurį buvo pakviestas kaip Nacionalinės premijos laureatas, dainininkas, reguliariai mokantis mokesčius šiai organizacijai. Šiame renginyje muzikos profesionalas neatlygintinai dalijosi savo patirtimi ir žiniomis, organizavo kūrybos vakarą. V. Juozapaitis pažymi, jog kaltinimai, neva jis iš renginio išvyko nesumokėjęs apgyvendinimo išlaidų neatitinka realybės, kadangi buvo kviestas asmeniniu Sąjungos prezidentės Audronės Žigaitytės-Nekrošienės kvietimu, be to apgyvendinimu rūpinosi Sąjunga, kuriai jau 20 metų jis moka.

Tuo pačiu profesorius pažymi, jog šmeižto kampanija prieš jį galimai prasidėjo po to, kai dar balandžio 12 d. kilus įtarimams dėl finansinės ataskaitos Muzikų sąjungos suvažiavime, V. Juozapaitis kreipėsi į Sąjungos prezidentę A. Žigaitytę-Nekrošienę prašydamas pateikti finansinius dokumentus, tačiau jų nesulaukė iki šiol.

„A. Žigaitytė-Nekrošienė kategoriškai atsisakė pateikti dokumentus, taip pažeisdama Įstatus ir užuot įvykdžiusi teisinę prievolę, kartu su LMS tarybos nariu Tomu Bakučioniu, kuris, neįtikėtino sutapimo dėlei, yra aktyvus LVŽS narys bei drauge su LVŽS atstove A. Širinskiene ėmėsi negarbingos šmeižto kampanijos. Tiesa, prieš akis iškyla deja vu, kuomet gerbiama A. Širinskienė, prieš pusantrų metų vykdė panašią akciją ir visiškai teisėtai pralaimėjo, Konstituciniam Teismui išaiškinus, jog Seimo narys ne tik turi konstitucinę teisę užsiimti kūrybine veikla, bet ir gauti atlygį. Beje, tuomet gindama mano teisę į kūrybą, ta pati LMS prezidentė A. Žigaitytė-Nekrošienė liudijo mano naudai ir nepateikė jokių pretenzijų man“, - teigė V. Juozapaitis.

Seimo narys V. Juozapaitis taip pat pažymi, jog Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė A. Širinskienė galimai daro poveikį kolegoms ir visuomenei publikuodama šmeižikišką ir tikrovės neatitinkančią informaciją, kol Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje vyksta tyrimas dėl šios absurdiškos situacijos
“, - skelbiama išplatintame V. Juozapaičio pranešime visuomenei.

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu

 
Komentarai

 
17. Gintaras
(2019-12-03 22:43:52)
(46.249.171.11) Parašė:

Konservatoriai yra baisiau uz socdemus16. Kai svoločiai konservai šmeižia
(2019-12-03 20:31:04)
(94.232.229.7) Parašė:

Tai skaito, kad tai normalu. Šį žiopčiotoją vyt iš seimo.15. Va tokie musu " aristokratai"
(2019-12-03 19:25:56)
(86.38.159.86) Parašė:

Stalius is Razvalishkio, profesorium save tituluojantis. :))))) Dar ir ievai beigi barborai naujuju " aristokratu" ponetkes vaizdziai demonstruojntis. O dabar dar ir inirtingai jas " atstovintis" :)))))14. ////////
(2019-12-03 19:06:05)
(78.61.75.27) Parašė:

kurdupelio lietuvos vagies gaujai priklausantis veikejas tai13. Žinau du politikoj Narcizus Lietuvoj
(2019-12-03 17:16:59)
(88.223.172.168) Parašė:

Vienas Juozapavičius kitas Nausėda.Labai gerai TV laidoj aktorius Boravskis sudirbo į miltus Juozapavičių-vaikštot iš laidos į laidą profesoriau-piaras gaudžia.Kokiu reikia būti žmogeliu kad būnant šiokiu tokiu dainininku balotiruotis į Seimą ir po to drumst vandenį?12. Be pykčio
(2019-12-03 16:36:17)
(78.62.129.95) Parašė:

Turi būti GĖDA...gyventi kitų sąskaita...11. marta
(2019-12-03 15:51:05)
(78.58.110.126) Parašė:

NEGRAZU. Susimokekit, nes Sirinskiene neatstos.10. yel“l“ow submarine to 1. ona
(2019-12-03 14:28:20)
(88.119.234.132) Parašė:

tarp kitko - tai keliasdešimtas tamstos vardas(pseudonimas) ? :)))) - o kas dėl to skurdžiai gyvenančio konservatos “prisidūrimo“, tai apsispręskit kas jums svarbiau - kryželis ant kaklo ar apatinių nešiojimas :) - t.y. įstatymas, ar kiekvieno kretino interpretacijos ; t.y. arba tu litsovieto narys, arba šiaip - o jei šiaip , tai prisidūrinėk (sąžiningai)(:))) ) nors išmaldos prašymu prie aušros vartų... ,- o jei vistik litsovieto narys - gerbk save bent tiek, kad niekam nekiltų reikalas vadinti tave dvasios ubagu ...Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras