2020 m. gegužės 25 d.

 

Argentinos sostinėje šėlsta smarkus gaisras

Paskelbta: 2013-08-01 09:20 Autorius: Naujienų redaktorius
Gaisras Argentinos sostinėje. AP nuotr.
Gaisras Argentinos sostinėje. AP nuotr.

Smarkus gaisras šėlsta gamtos parko teritorijoje Argentinos sostinėje, liepsnos kyla į 10 metrų aukštį. Su ugnimi kovoja ugniagesiai ir pakrančių apsaugos daliniai.

Kaip pareiškė trečiadienį Buenos Airių meras Mauricio Macri, yra priežasčių manyti, kad tai tyčinis padegimas. Pasak jo, padėtis kontroliuojama, bet gaisrą dar reikės gesinti kelias valandas. Nukentėjusiųjų nėra.

Gamtos parkas pietiniame sostinės pakraštyje yra tik už kelių metrų nuo ištaigingo Puerto Madero rajono, kuriame dažnai lankosi turistai. Vietos valdžia ramina gyventojus, kad gaisro dūmai nenuodingi ir nekelia pavojaus sveikatai, bet jiems rekomenduoja neatidaryti langų.

Gamtos parkas, kur kilo gaisras, yra mėgstama miestiečių poilsio vieta. Jo teritorijoje yra daug medžių ir krūmų, kurie yra įvairių gyvūnų arealas.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras