2020 m. vasario 23 d.

 

Argentinoje sprogus dujoms žuvo 8 žmonės, 62 buvo sužeisti

Paskelbta: 2013-08-07 08:42 Autorius: Naujienų redaktorius

Per dujų sprogimą daugiaaukščiame name Argentinoje žuvo mažiausiai aštuoni žmonės. Dar 62 asmenys buvo sužeisti. Nelaimė antradienį įvyko Rosarijo didmiestyje.

Pasak merės Monicos Fein, 19 gyventojų laikomi dingusiais. Dešimties aukštų pastatas sugriuvo. Smarkiai apgadinti du greta esantys daugiaaukščiai.

Sprogimas buvo toks stiprus, kad buvo girdėti už 4 km. Tik praėjus keturioms valandoms nuo sprogimo pavyko nutraukti dujų tiekimą ir užgesinti kilusį gaisrą.

Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko sprogus pastato šildymo katilui. Tačiau merė sakė, kad prieš kelias dienas buvo taisomas nesandarus dujų vamzdynas. Tiriama, ar tai galėjo būti susiję su sprogimu.

Tankiai gyvenamas Rosarijas yra trečias pagal dydį Argentinos miestas, turintis 1,3 mln. gyventojų. Jis yra už 300 km į šiaurę nuo Buenos Airių.

Eltos inf.

Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras