2020 m. balandžio 10 d.

 

Aplodismentai lietuvei Taivane: VDA studentė rungėsi su 1 600 dizainerių

Paskelbta: 2013-09-12 15:37 Autorius: pilotas.lt

Vilniaus dailės akademijos (VDA) Grafinio dizaino katedros studentė Kotryna Naraškevičiūtė sukėlė aplodismentų audrą Taivane. Jos bakalauro studijų diplominis darbas „Young Designers Unconference“ Taivano tarptautinio dizaino konkurso finale iškovojo specialųjį prizą. Konkurse iš viso dalyvavo net 1 600 dizainerių iš įvairių pasaulio šalių.

VDA Grafinio dizaino katedros studentės K. Naraškevičiūtės darbas Jaunųjų dizainerių nekonferencijoje (angl. „Young Designers Unconference“, darbo vadovas lekt. M. Žalneravičius) pateko į „Taiwan International Design Competition“ finalą. Šių metų konkurso tema – „Togetherness“. Konkurse dalyvavo apie 1 600 dizainerių iš viso pasaulio, iš kurių atrinkta vos 30 finalistų.

K. Naraškevičiūtės darbas ne tik pateko į tarptautinio konkurso finalą, bet ir iškovojo jame specialų prizą. Šiuo metu šis darbas eksponuojamas parodoje „Taiwan Design Expo 2013“, dizaino paviljone „Songshan Cultural & Creative Park“, Taipėjuje. Parodai pasibaigus, jis taip pat bus įtrauktas į geriausių parodos darbų katalogą.

Plačiau apie darbą

„Jaunųjų dizainerių nekonferencija“ – tai visiškai naujas, inovatyvus, perspektyvus, taisykles laužantis renginys. Tai pirmoji dizaino NEkonferencija pasaulyje ir pirmas realus dizaino įvykis, kurio vedliai – jauniausia dizainerių karta. NEkonferencijos grafiniai sprendimai aklai nepataikauja dizaine galiojančioms taisyklėms, pokštauja, laužo konferencijų stereotipus ir siūlo jiems alternatyvas, todėl alsuoja laisve, veržlumu, inovacija, paslaptingumu. Darbas eksperimentinis, o rezultatas nestandartinis, netikėtas, tačiau kalbantis ir bus naudojamas „Young Designers Unconference“ viešinti tarptautiniu mastu.

Parengta pagal Dizaino inovacijų centro informaciją.

www.pilotas.lt

Kalba redaguota ekspertai.eu

 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras