2020 m. sausio 27 d.

 

Apginkime ir išlaisvinkime prievartaujamą LIETUVĄ

Paskelbta: 2012-05-10 06:54 Autorius: ekspertai.eu
2012 05 10 Vilnius
Kreipimasis į Lietuvos Respublikos piliečius
Taiklus plakatasPrieš pusantro mėnesio buvo kreiptasi į tris aukščiausias pareigas šalyje užimančias VADOVES dėl Lietuvos valstybės vardu vykdomo smurto prieš mažą mergaitę.

Šios trys Lietuvos VADOVĖS į šį kreipimąsi iki šios dienos nereagavo niekaip.

Tačiau laikas nelaukia - viskas vyksta “skubos tvarka”.

Visi puikiai suprantame, kad ne už kalnų tas laikas, kai Lietuvos teisinė sistema bus iš esmės tvarkoma ir valoma. Nėra abejonių - visų pedofilijos bei kitų neištirtų bylų dalyvių laukia teisėtas atpildas, ir tie dalyviai tai irgi puikiai suvokia.

Tuo pačiu pabrėžiame - bet kurio pareigūno panaudota prievarta prieš vaiką - mergaitę, yra ir bus traktuojama kaip nusižengimas ne tik vaiko teisėms, bet ir žmogiškumui. Asmenys padarę nusikaltimą prieš žmogiškumą yra baudžiami.

Iki ir po kovo 23 d. smurto Garliavoje įvairios visuomeninės bei politinės organizacijos, pavieniai asmenys bei atskiri politikai ne kartą reikalavo palikti vaiką ramybėje, baigti jo apsiaustį, per žiniasklaidos priemones vis grasinant “kad jau pasiruošta susidoroti su jos seneliais, jos gimine ir ja pačia”.

T. y. reikalavo ir reikalauja:

sustabdyti priverstinį mergaitės perdavimą, iki bus išnagrinėta pedofilijos byla;

kuo greičiau pasitelkti Vakarų šalių ekspertus Kauno pedofilijos ir žudymų bylai nešališkai ištirti bei nusikalstamoms prokuratūros veikoms šioje byloje atskleisti;

atnaujinti bei peržiūrėti teismo procesą dėl mergaitės globos ir priverstinio perdavimo L. Stankūnaitei.

Valdžia visų šių reikalavimų apsimetė negirdinti ar, tai daugiau tikėtina, tiesiog jai neleido to girdėti aukščiau valdžios stovintis įslaptinti pareigūnai iš VSD.

Sužlugdyta interpeliacija Teisingumo ministrui (daugiau negu pusė Seimo narių balsavime nedalyvavo) šalyje kur klesti neteisingumas ir aukščiausio politinio lygio korupcija, patvirtino: budėti Garliavoje prie Kedžių namų Klonio gatvėje ir tokiu būdu priešintis - būtina.

Tai gali tekti daryti iki pat rinkimų spalio mėnesį, kol dalis dabartinės marionetinės valdžios, kartu su jai vadovaujančiomis nusikalstamų struktūrų padugnėmis, kurie nespės pasprukti iš Lietuvos, bus nušluoti ir atsidurs ten, kur jiems jau seniai vieta - teisiamųjų suoluose.

Visi supranta, kad šiuo metu Lietuvoje vyksta šaltasis pilietinis karas. Valdžios atstovai jau grasina ginklu.  Nedaug trūksta, kad viskas atsiverstu į atvirą karą.

Kviečiame Lietuvos piliečius, nesvarbu kokių religinių ar politinių pažiūrų jie bebūtų, burtis Garliavoje, o visoje šalyje aktyviai skelbti taikaus nepaklusnumo akcijas. Apie visą tai plačiai skleisti informaciją Lietuvoje ir užsienyje, organizuotai būti pasiruošus ilgalaikei gynybai nuo apsiausties ir smurto.

Tikime, kad Lietuvoje gyvena laisvi, padorūs, teisingi žmonės, kurie šiandieną gali apginti vieną mažą mergaitę. Jei apginsime ją, galėsime apginti ir kitus prievartaujamus Lietuvos vaikus.  O kitaip tariant - apginsime ir išlaisvinsime prievartaujamą LIETUVĄ.

Politinės partijos DRĄSOS KELIAS vardu Pirmininkas Jonas Varkala

Plakatai iš pastarojo laiko mitingų

„Ekspertai.eu“ skelbiamą informaciją draudžiama visuomenės informavimo priemonėse atgaminti be raštiško VšĮ „Ekspertai.eu“ sutikimo, kurį galima gauti adresu info@ekspertai.eu
Kalba redaguota ekspertai.eu
 
Komentarai

 
Parašykite komentarą
Ekspertai.eu įspėja, kad komentaras – tai viešas informacijos paskelbimas.
Komentatorius atsako už savo viešai paskelbtą žinomai neteisingą, įžeidžiančią, šmeižikiško ar nusikalstamo turinio informaciją (tai yra komentarai, kuriuose skatinama tautinė, rasinė, religinė ar kitokia neapykanta, raginimai nuversti teisėtą Lietuvos valdžią, organizuoti sąmokslą prieš valstybę, pakeisti jos konstitucinę santvarką, kėsintis į nepriklausomybę arba pažeisti teritorijos vientisumą, šiais tikslais kurti ginkluotas grupes arba daryti kitus nusikaltimus, kuriais kėsinamasi į Lietuvos valstybę) LR teisės aktų nustatyta tvarka.
Ekspertai.eu komentarų neredaguoja.
Komentarai su keiksmažodžiais ar vulgarybėmis bei piktybiškai kartojami tekstai yra šalinami.
Vardas
Komentaras